Вегетаріанські страви

Як зрозуміти, що малюка турбують зубки, Вегетаріанські страви

Як зрозуміти, що малюка турбують зубки?

Нещодавно розповіли мені історію про знайомих батьків, які три місяці лікували вушка малюкові, оскільки вони його турбували – він постійно їх смикав, чесав і плакав. У результаті потрапили нарешті-таки до нормального лікаря, який сказав що ніякі вушка у малюка не болять, це лізуть зубки, віддають на вушка, і тому малюк і смикає їх.

Нам з чоловіком про залежність вушка-зубки розповіла лікар-масажист ще коли малюкові було три місяці. Відтоді ми чітко знаємо якщо малюк поводиться неспокійно, капризує або просто плаче і при цьому він часто/постоянно/иногда тре, смикає, чеше свої вушка – це зуби. На вушка зуби можуть віддавати зовсім в ранньому віці – нам ще 4х місяців не було, тоді як перший зуб виліз лише в 7 міс.

І зараз нам 1 рік, начебто активних ознак того, що лізуть зуби немає(а це що почервоніли, що спухнули/, ясна або щедрі слюни), але щоночі малюк плаче смикаючи себе за вушка, і заспокоюється тільки на грудях. Означає зуби.

Ще зубки можуть супроводжуватися температурою, проносом, соплями і звичайно ж слюнями!

А ось як зрозуміти що малюка турбують таки вушка? Однією з самих явних ознак болящих вух є відмова смоктати із скандалом – груди або пляшечку, не важливо. Рух, що смокче, при болі у вухах дає її посилення і малюк починає плакати і не може смоктати.

Про автора

admin

Залиши коментарій