Вегетаріанські страви

Вибір мультиваріння, відгук про Polaris

Вибір мультиваріння, відгук про Polaris PMC 0517AD або Redmond RMC – M90

Розпочну з мого загального враження про таке девайсе як мультиваріння. Річ безумовно корисна, особливо для тих, у кого мало часу, але хто не хоче жертвувати якістю їжі, і їсти завжди свіжу, домашню і здорову їжу.
Деякі речі, звичайно, мультиваріння робить не ідеально(наприклад, випікає), але, враховуючи, що в літню жару не потрібно гріти духовку, то це просто-таки відмінний варіант.

Як вибрати мультиваріння

При виборі мультиваріння варто звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Розмір чаші. Я брала досить велику – 5 л, оскільки менше в ній завжди можна приготувати, а ось більше в маленькій чаші немає.
 2. Матеріал чаші. Я віддала перевагу чаші з керамічного покриття над антипригарним. Але можливо для когось це питання не принципове.
 3. Наявність ручок на чаші – це дуже важливо, щоб вони були. Вони Вам допоможуть вийняти гарячу чашу з мультиваріння без опіків, що дуже зручно. Якщо ж чаша без ручок, її дуже складно витягнути в гарячому виді.
 4. Функціональність, або кількість і варіанти програм. Для мене було принциповим при виборі наявність програми йогурт і пароварки, окрім стандартних як випічка, гасіння і жаріння. Проте у Вас можуть бути інші переваги.
 5. Наявність так званої функції “мультикухар”, коли можна повністю самостійно задати режим мультиварінню. Такі як температуру і час приготування. Мені знову-таки хотілося мати цю функцію.
 6. Аксесуари, які додає производител. Для мене не було це важливо, але для деяких може бути це також буде важливим. Наприклад, лопатки, місткості для йогурту, грати для фритюру або місткість для пароварки.
 7. Зовнішній вигляд. Для мене було переважно знайти модель в тонах металик/чорний, оскільки у мене є інша кухонна техніка в цьому кольорі. Ну і хотілося, щоб вона просто добре виглядала.
 8. Співвідношення ціна/якість. Я була не готова платити нечувані гроші за бренд, розуміючи, що все збирається у результаті в Китаї і плюс/мінус однаково. Тому я вибирала серед середнього цінового сегменту.

Вибір ліг на Поларис(до речі у Редмонда є така ж модель за винятком зовсім незначних відмінностей як форма клапана). Вибрана ця модель була за характеристиками вказаною вище. У мулинекса і филипса набагато більше обмежений список функцій, плюс відсутній режим “мультикухар”. А брати такі відверто-китайські торгові марки визнала ризикованим.

Відгук про мультиваріння Polaris/Redmond

В цілому даю цьому мультиварінню оцінку 4 з 5ти. Нижче декілька коментарів чому.

Мінуси мультиваріння

 1. Мультиваріння перші декілька приготувань їжі відверто смерділа пластиком. Добре, що це не відбивалося на запаху самої їжі, але в кухні смерділо пластиком
 2. Система збору конденсату, який збирається на верхній кришці працює дуже погано. На випічку постійно крапає. Хоча в мультиварінні і передбачений відсік для збору конденсату, але судячи з того, що він практично не наповнюється і за двомісячне користування девайсом мені не доводилося жодного разу зливати воду, роблю висновок що він даремний.
 3. Сама чаша буквально в перші рази використання подряпалася знизу із зовнішнього боку об нагрівальний елемент. Це звичайно не впливає на результат приготування, але все таки не дуже приємно. Усередині доки покриття ціле.
 4. Мене просто дратує система автоматичного включення підігрівання практично після кожного режиму приготування, за винятком, мабуть, йогурту і самого підігрівання. Але цей недолік є практично у усіх мультиварінь з підігріванням. Не зрозумію, чому не можна цю функцію зробити такою, що настроюється, як відкладений старт. Це при тому, що мультиваріння саме по собі як дуже хороший термос, якщо її не відкривати те вона дуже-дуже довго не остигає і все що усередині залишається теплим.
 5. Є відчуття що при деяких температурних режимах на ручному управлінні вона перегріває. Наприклад, йогурт я спробувала приготувати на ручній програмі виставивши температуру 40 градусів і час 8 годин. Коли вийняла каструльку те вона була дуже гарячіше, я прямо ледве утримувала руку.
 6. Відсутність індикатора температури для деяких передвстановлених режимів. Наприклад, я не розумію на якій температурі відбувається гасіння, або випічка. Розуміння цього мені допомогло б набагато швидше знайти ідеальні програми для моїх улюблених блюд і скоротило б кількість експериментів.
 7. У налаштуванні температури і часу крок йде з розміром 10 градусів/хвилин. Але їли з часом це менш критично, з температурою хотілося б мати опцію з 5ти хвилинним налаштуванням, тим більше це можна було програмно дуже просто вирішити – непродумано.

Мінусів вийшло досить багато, але вони не переважують плюси

Плюси мультиваріння

 1. Величезна кількість передвстановлених програм, є навіть такі, якими, мабуть, ви можете жодного разу не скористатися. Наприклад “бобові”, або “кірочка”.
 2. Все виходить ну дуже смачним, таку кашу або печеню з картоплі з грибами не приготувати ніде
 3. Реально економить час, закинув і пішов займатися своїми справами
 4. Маса можливостей, може замінити многую кухонну техніку: і гасить і шарить і варить, я навіть в ній випікала хліб, вийшло відмінно!
 5. Для літа просто знахідка, тому як плита і духовка дуже сильно розігрівають кухню.
 6. Все працює, не ламається, не глючит. Свої 100 доларів ця мультя вже відпрацювала!

Можу з упевненістю порекомендувати це мультиваріння усім, хто шукає собі такий кухонний агрегат – це сама краща альтернатива за такі гроші. Готуйте із задоволенням!

Про автора

admin

Залиши коментарій