Вегетаріанські страви

Вегетаріанство з етичної точки зору

Вегетаріанство з етичної точки зору

Люди на стільки звикли до купівлі м’яса на базарі і в супермаркеті що вже не проводять ланцюжка між вбивством тварини з усім тим жахом, який цей процес супроводжує, і шматком м’яса за який вони платять. А шкода. Одна велика людина сказала, “Якби у боєнь були скляні стіни усі б люди стали вегетаріанцями”.

Але ж скляні стіни це не обов’язково – адже є інтернет, де просто поцікавившись можна знайти масу відео і переконається в тому, що тварини реально відчувають біль, страх і жах, і розуміють що їх ведуть вбивати. Що корови і телята просто плачуть. Чи варто додатково згадувати що на більшості промислових ферм з тваринами просто звертаються негуманно – тримають узаперті, не дають рухатися, напихають їжею з гормонами і канцерогенами, і просто б’ють(а тепер подумайте чи сподобається Вам таке поводження з собою, або своїми близькими& або на крайній випадок зі своїм собакою – ось в Кореї їх навіть їдять).

І ця м’ясна індустрія живе доки люди купують м’ясо. Тобто люди просто спонсорують вбивства. Багато хто говорить про те, що якби усі стали вегетаріанцями – те не вистачило б стільки рослинної їжі, що виробництво м’яса економічно обгрунтоване і по іншому весь світ жив би надголодь. Але насправді, якщо подивитися на реальні цифри – щоб відгодувати худобу на забій витрачається мінімум в 10 разів більше рослинної їжі чим отримувана кількість м’яса на виході. І насправді саме м’ясна промисловість виснажує родючі землі.

Відмова від м’яса кінець кінцем покликана привести індустрію вбивства і насильства до розорення і припинення існування(який жаль, що по видимому, це станеться дуже і дуже не скоро). Але радує те, що з кожним днем на нашій планеті стає все більше вегетаріанців!

Про автора

admin

Залиши коментарій