Вегетаріанські страви

Соплі у грудничка – що робити? Правильна гігієна носа

Соплі у грудничка – що робити? Правильна гігієна носа

Первістки для батьків це не лише божевільна радість але і стреси, страхи і переляки. А все тому що ми не знаємо доки ще що повинне відбуватися з немовлям і що нормальне.
Наприклад, коли новонародженій дитині було три тижні я прокинулася від того що малюк жахливо сопів – нормально дихати йому заважали соплі. А наступного дня, коли він уранці чхнув, увесь цей слиз вилетів наліво і направо. Але легше малюкові стало буквальне на півгодини – потім знову повний ніс сопель.
Злякалася, подумала що застудили дитину або заразили ніж те. Але після дзвінка педіатрові виявилось, що все нормально – у дитини просто активно запустився процес роботи слизової оболонки, а сам він справлятися з наслідками ще не навчився – ось і виходить ефект поточного застудженого повного соплею носа.

Так що в нашому випадку виявилось, що лікувати соплі не треба(природно в цьому випадку не повинно бути супутніх хворобі інших симптомів – температури і кашлю) – треба просто робити правильну гігієну носа.
Допомогти дитині дихати нормально виявилося дуже просто:

  • в перших не забувати рясно крапати ніс сольовим розчином Хьюмер Монодоза
  • у других – час від часу відсисати соплі за допомогою клізмочки(тільки з м’яким наконечником)

Відсисати соплі не так складно:

  1. натиснути на клізму щоб вийшло повітря
  2. вставити її щільно в носик(ось це вже складніше – оскільки частенько малюк крутиться)
  3. різко відпустити клізму давши повітрю потрапити всередину клізми – разом з ним і соплі.

Наш малюк іноді трохи лякався якщо клізму різко відпускати – але інакше соплі не всмоктувалися, оскільки вони досить густі.

Процедури робити довелося досить довго – впродовж двох тижнів, а потім клізму використати доводилося усе менше і менше, а крапати носик потрібно і далі хоч би раз на день – щоб чхав.
По цьому виведення – не лякайтеся відразу(це шкідливо для мами, особливо якщо вона годує грудьми), а як можна швидше звернетеся за кваліфікованою радою(і перевірте ще раз його масою інформації, яку можна знайти в інтернеті).

Про автора

admin

Залиши коментарій