Вегетаріанські страви

Слинявчики незамінні і не лише коли ми їмо, Вегетаріанські страви

Слинявчики незамінні і не лише коли ми їмо!

Нам можна сказати “повезло”. З 4х місяців у нашого карапуза практично завжди течуть слюни. Йдуть зуби, а ковтальний рефлекс у малюка не налагоджений. Тому слинявчики для нас незамінний атрибут гардеробу. Ми їх ще жартома називаємо “краватками” 🙂

Спочатку ми обходилися звичайними ганчірковими слинявчиками. Але не так давно слюни почали текти на стільки сильно, що і вони вже не справлялися. А міняти їх щопівгодини – це ж скільки потрібно їх мати! В результаті у малюка постійно була мокра грудка і він навіть почав сопливити. Робити було нічого, і довелося шукати слинявчики з поліетилену, щоб вони не пропускали вологу. Виявляється це зараз досить велика рідкість, особливо якщо шукати в магазинах.

У результаті такі знайшлися в магазині Mothercare(хоч і ціна у них проте.). Вони нас врятували, на другий день їх використання малюк перестав сопливити. А тепер, коли ми підросли і слинки нас вже не турбують ми використовуємо ці слинявчики для їжі, оскільки маленький непосидьків вже хоче сам тримати ложку в руках і відправляти її з їжею в рот, тому звичайно він в мить перетворюється на чумазика. А ці слинявчики досить великі і закривають добре, плюс у них є кишенька для крихт.

Про автора

admin

Залиши коментарій