Вегетаріанські страви

Онлайн калькулятор: Як упізнати свою ідеальну вагу, Першу Вегетаріанську

Онлайн калькулятор: Як упізнати свою ідеальну вагу?

Перш ніж починати будь-яку дієту або цикл вправ для схуднення, варто спочатку визначитися, до якої ж ваги Ви хотіли б прийти в результаті. Тобто поставити кінцеву мету, до якої прагнути. Такою метою частенько є ідеальна вага. Це або та вага, в якій Вам комфортно фізично, або що задовольняє Вас за зовнішніми параметрами індекс.

Важливо для постановки мети не перегнути палицю, тому що якщо поставити занадто високу мету, її можна ніколи не досягти. Якщо Вам належить скинути більше 5 кг ваги, краще мета розбивати на декілька етапів. Наприклад, скидати по 1,5 кг кожен місяць впродовж півроку, і так далі. Не забудьте прочитати 7 простих способів тримати себе у формі.

Як же допомогти собі визначитися з тим, яка Ваша ідеальна вага? Адже, на жаль, не усі можуть мати осину талію в силу своєї конституції від народження, але виглядати добре можна з будь-якою фігурою, якщо вага в нормі.

Щоб математично визначити свою ідеальну вагу, необхідно розрахувати декілька параметрів. Є багато способів це зробити. Нижче приведені основні з них.

Розрахунок норми ваги по Індексу Маси Тіла(ИМС)

Він розраховується по формулі: вага(у кг) ділиться на зростання(у м) в квадраті. Наприклад, якщо вага 64 кг при зростанні 167 см, то ИМС розраховуватиметься так: 64/1,67 2 =22,9. По таблиці нижче можна визначити чи в нормі Ваш індекс:

Про автора

admin

Залиши коментарій