Вегетаріанські страви

Одяг для новонародженого – що насправді потрібно?

Одяг для новонародженого – що потрібно?

Ще під час вагітності я понакупила для малюка одежок щоб у нього все було. Всяко-різних, красиво-модних. Зараз сиджу, дивлюся на це усе і думаю про безцільно витрачені гроші ))) Що насправді треба принаймні нам – це повзунки-чоловічки(оскільки ми вирішили не сповиватися). А в комоді лежать 4 бодика, троє штаников, дві кофтини на блискавці і інша нісенітниця. Якби я вибирала одяг для малюка зараз(а ми осінньо-зимові), то я б купила:

  • 6-7 повзунків-чоловічків(та таких, щоб і ручки і ніжки були закриті – щоб не мучиться і не париться з царапками і шкарпеточками) при цьому частина з них зазвичай трикотажні, а частина байкові. Ползуночки тільки на кнопках і тільки на кнопках по обох штанинах(ніяких блискавок, і ніяких застібок тільки на одній ніжці)
  • 2 сорочечки – на той випадок якщо дитинча залишати без памперса і замотувати ніжки в пелюшечку просто
  • 12-15 пелюшок розміром 100 на 100 см(чи біля того)
  • 4-5 шапочок
  • конверт для новонародженого для прогулянок – ніяких комбинезончиков і варіантів а-ля трансформер – звичайний конверт(вам потрібно буде в нього ложить сплячого малюка так, щоб його не потурбувати – по цьому краще за конверт нічого не придумаєш!)
  • теплу шапочку

І це завітай все. І зараз питання краси речей взагалі не коштує – їх функціональність на першому плані. Ну і взагалі після прання з пелюшками у воді 60 градусів дуже багато дрібничок втратять свою яскравість – але це вже якщо чесно і не важливо. Тому що є маленьке диво і все одно в що воно одягнене – аби швидко, тепло і зручно!

Про автора

admin

Залиши коментарій