Вегетаріанські страви

Натуральний м’який скраб для особи на кожен день, Вегетаріанські страви

Натуральний м’який скраб для особи на кожен день

Догляд за шкірою обличчя – це щоденною ритуал кожної справжньої жінки. Як мінімум в себе він повинен включати умивання, тонізацію шкіри тоніком, нанесення зволожуючого або живлячого крему. А ті дівчата, які себе дуже люблять додають до процедур відходу регулярне відвідування косметолога, масаж обличчя, всілякі маски.

Одним з дуже важливих елементів догляду за обличчям є скраб. Його функція – очистити шкіру від клітин, що омертвіли, змусити її дихати і світиться молодістю. Адже якщо не використати скраб, то шкіра перестане дихати, почнуть забиватися пори, обмін не відбуватиметься належним чином і вона почне завчасно в’янути.

Є дуже простий спосіб домашнього і абсолютно натурального скраба для особи. Він дуже м’який – по цьому його можна робити практично щодня. Увечері після умивання візьміть Жменя сирих вівсяних пластівців геркулес. Дайте їм трохи розмокнути під струменем теплої води прямо в руці і потріть свою особу кашкою, що утворилася. Потім акуратно змийте усі залишки пластівців з особи. Буквально через тиждень регулярного застосування Ваша шкіра засіяє, зникнуть дрібні прищики. А рецепт цього скраба на стільки простий(Для любителів простих рецептів – розділ “Вегетаріанські прості рецепти”) і не вимагає додаткового часу для приготування, що не користуватися їм може тільки ледачий.

Про автора

admin

Залиши коментарій