Вегетаріанські страви

Крісло для годування, Вегетаріанські страви

Крісло для годування

Важливим предметом інтер’єр для годуючої матері являється місце самого годування – в ідеалі це повинно бути зручне крісло, яке підтримувало б спину мами під час годування, а також руки(чи хоч би одну руку). Або ж, якщо у Вас є подушка для годування. – воно має бути досить широким для того, щоб ви в нього могли сісти разом з подушкою.

В силу того що ми годуватися планували з подушкою – я вибирала собі крісло без бортів, яке б не обмежувало мене. Також я шукала дуже бюджетний варіант, який би міг вписатися у будь-який інтер’єр і ні до чого особливо не зобов’язував. Ще вагітною у друзів я побачила крісло папасан, і не змогла в нього не закохається. Одно але – у них була дорожча модель у вигляді крісла-гойдалки.

Я ж вибрала собі дуже бюджетний варіант(менше 100 доларів) у вигляді складеного крісла. Його плюс в тому, що чаша-сидіння не фіксується на підніжці-склянці – тобто її можна виставити під будь-яким нахилом. А в майбутньому воно точно служитиме для дитячих ігор – і його буде зовсім не жаль віддати на розтерзання дітям 🙂

Про автора

admin

Залиши коментарій