Вегетаріанські страви

І щоб олія не пролилася, Вегетаріанські страви

І щоб олія не пролилася.

Ще одна кухонна корисність – це спеціальні кришечки з носиком для всяких продуктів, що ллються, – маслинової олії, оцту, соєвого соусу. Іноді адже так буває, під час готування, заправляєш салат, і як випадково переллєш, гаразд якщо олії – “кашу олією не зіпсуєш”, а ось якщо оцту? Загалом невесела перспектива )) По цьому я завела собі такі ось кришечки – три користі в одному:

  1. нічого ніколи не переливається – тому що цівка досить тонка, а ще це дуже ефектно, можна прямо шеф-поварские трюки виробляти перед гостями, заправляючи салат з висока ))
  2. олія не стікає по зовнішній стороні пляшки – що важливо. Ось мене особисто ці жирні пляшки дуже дратують, та і олія дуже цінний продукт, наприклад, льняне – дуже корисне!
  3. не потрібно постійно закривати і відкривати пляшку – прямо так дістав з холодильника/шафи налив і назад поставив. Для мене дуже важливо – тому що я можу куди те в процесі бурхливого готування кришечку засунути і довго її потім шукати. А я люблю готувати швидко

Для оцту і інших продуктів. які можуть вивітритися, можна купувати аналогічні кришечки але з невеликою пробочкой, яка закриє отвір лійки.

Про автора

admin

Залиши коментарій