Вегетаріанські страви

Фізіологічна відмова від м’яса – причини вегетаріанства

Фізіологічна відмова від м’яса

Є теорія про те, що людський організм мудрий, і він сам знає що йому їсти – по аналогії з організмом тварини, який, наприклад, відмовляється від їжі під час хвороби і тим самим зціляється. Але судячи з організму більшості людей – кока-кола, чіпси, бургеры і інше “сміття”, яке споживається, мабуть мудрість була розгублена десь в процесі еволюції і технічного прогресу

І проте, не так рідкісні ті випадки, коли людський організм сам і добровільно на фізіологічному рівні відмовляється від м’яса. А людина прислухається до таких сигналів організму, і дійсно перестає його насилувати.

Таким людям просто не подобається смак/запах, або їх організму складно впорається саме з м’ясним білком. Найчастіше такі люди з дитинства ніколи особливо не любили м’ясо, і почавши жити самостійним життям(без нагнітання з боку мами – потрібно) найчастіше несвідомо і дуже природно переходять на чисте вегетаріанське живлення.

Інші розпочинають з малого – наприклад постить без тваринних продуктів. І через декілька років – просто ніколи вже не виходять з такого поста. Але багато хто по колишньому продовжує ігнорувати сигнали організму.

Прислухайтеся до себе і свого організму, може бути Ви природжений вегетаріанець? 🙂

P.S. якщо Вам дійсно хочеться чіпсів – спробуйте здорову альтернативу у вигляді чіпсів з кабачків або грибів!

Підпишіться на e – mail розсилку

Читайте також

Матеріали партнерів

Коментарі і відгуки(3)

Здрастуйте, творці цього чудового сайту! Хотіла б з Вами поділитися своєю маленькою історією відмови від м’яса. Мій досвід не так і великий, всього несколко місяців, але мене цей маленький крок вже шалено радує. Думки про припинення вживання м’яса приходили ще несколко років назад, але спосіб життя ніяк не дозволяв цю ідею утілити в реальність. І ось нарешті я вирішила, що все- ніякого м’яса! Думаю, що у мене відмова від м’яса сталася на етичному рівні, вже дуже шкода тварин, які гинуть! Ще багато наукової літератури “ЗА” вегетаріанство допомогла розібратися в цьому оканчательно! СПАСИБІ ВАМ ! ЧЕКАЄМО НОВИХ СТАТЕЙ

спасибі за Вашу історію! це дійсно великий і важливий крок і ми дуже раді що Ви тепер теж з нами :)))

Здрастуйте. Я відмовилася від м’яса в 3-4 роки, батьки зрозуміло намагалися примушувати мене їсти м’ясо і рибу, але мене рвало і спроби залишили. Зараз мені 23, у мене невеликі проблеми з тиском, я метеозалежна і не маю приписуваної вегетаріанству надмірної доброзичливості і спокою. Але є і плюси – у мене немає проблем з фігурою, все гаразд з шкірою і волоссям. Інтуїтивне живлення – це добре, але багато фанатів вегетаріанства доводять все до абсурду – активно агітують відмову від тваринних продуктів( це може абсолютно не підходити деяким людям, це повинно бути вибором кожного, мясоеды адже не кидаються на усіх із закликом є м’ясо), примушують дітей не є продукти які на їх думку шкідливі і діти не отримують в необхідному колличестве багатьох елементів необхідних для здорового зростання і розвитку, на кожному розі кричать про мораль, мол тваринні живі істоти і є їх не можна(рослини і гриби такі ж живі організми), затято вступаються за свій вибір коли їм лікарі говорять про те що для організму все ж всеїдність корисніше. Чому вегетаріанці такі заклопотані своєю відмовою від м’яса? Це адже те ж саме що просто не любити оливки наприклад, в цьому немає нічого надприродного.Навіщо багато вегетаріанців намагаються усім упарити свій вибір ?

Про автора

admin

Залиши коментарій