Вегетаріанські страви

Духовний розвиток і вегетаріанство

Духовний розвиток і вегетаріанство

Що таке м’ясо? Це просто труп. Труп живої істоти, якої убили насильницькою смертю. Труп, який містить трупні отрути і інші канцерогени. А тепер якщо замислитися над висловлюванням “ми є те, що ми їмо”, що у нас виходить. Так, краще бути вегетаріанцем. Тим більше що без цього справжній духовний розвиток неможливий.

З точки зору духовного розвитку м’ясо – це неосвічений продукт, він примушує розум метушиться, думати про низинний, переживати жорстокі і негативні почуття – ненависть, заздрість, роздратування, гнів і так далі. Якими практиками духу Ви б не займалися – у результаті в зіткнетеся з тим, що м’ясо(а також риба, яйця) Вам заважають йти далі.

Згідно з Аюрведою все у світі можна розділити на три гуны – Добрості, Пристрасті і Неуцтва, це стосується і продуктів. Духовний розвиток можливо тільки в гуне добрості, відповідно гуна неуцтва просто недопустима, вона заважає цьому розвитку приземляючи і повертаючи до матеріальних аспектів. До гуне неуцтва відносяться у тому числі і м’ясо, риба, яйця – споживання їх засмічує свідомість, приземляє, відповідно йде в розріз з духовним розвитком.

Просто відмовившись від вживання продуктів вбивства можна стати добріше, стриманіше, позбавитися від депресій(цьому навіть є наукові підтвердження) і почати по справжньому жити щасливо.

Про автора

admin

Залиши коментарій