Вегетаріанські страви

Чому люди стають вегетаріанцями – причини вегетаріанства

Чому люди стають вегетаріанцями?

Питання вегетаріанства викликає дуже багато полеміки серед прибічників двох протилежних способів життя – “з м’ясом” і “без м’яса”. Чому ж багато людей відмовляються від такого звичного продукту – м’яса?

Корисність і необхідність м’яса пропагується більшістю – як мамами так і лікарями, і доки дуже не багато хто визнає(не дивлячись на реальні факти) що в м’ясі, рибі, яйцях у людини немає реальної необхідності. Це своєрідна система споживання м’яса, яка досягла свого апогею з розвитком технічного прогресу і появою холодильників доки править світом. Хоча, на подив, деякі люди виходять з неї і пробують інший спосіб життя, не дивлячись на порою кепкування, іноді труднощі. Спробуємо розібратися в головних причинах того, чому люди стають вегетаріанцями.

Спілкуючись з багатьма людьми, строгими вегетаріанцями і не дуже строгими, веганами, сироїдами і так далі можна виділити декілька головних причин, по яких люди приймають такі кардинальні рішення :

  1. Духовний розвиток – йога, медитація, інші практики самопізнання
  2. Релігійна філософія – індуїзм, іноді буддизм, і навіть християнство – заповідь “не убий”
  3. Етична точка зору – тварини відчувають біль, з ними погано поводяться, супротивники насильства
  4. Міркування здоров’я і здорового способу життя – вегетаріанці в середньому здоровіше за тих, хто споживає м’ясо
  5. Фізіологія – організм сам відмовляється від м’яса

Причина може бути як одна, так і дещо відразу, які доповнюють один одного. І в принципі, не важливо яким способом і з якої причини ви прийшли до вегетаріанства(чи на шляху до нього) – радує вже сам цей факт. І це не означає, що вегетаріанці кращі за тих, хто їсть м’ясо тільки цим фактом – ні, це не звинувачення нікого і ні в чому, це просто добровільний вибір кожного. Але вибір на користь вегетаріанства просто несе добро.

Про автора

admin

Залиши коментарій