Вегетаріанські страви

9-ти денна дієта роздільного живлення

9-ти денна дієта роздільного живлення

Хочу поділитися дуже цікавою девяти-дневной дієтою грунтованою на роздільному живленні – дуже ефективною і адаптованою для вегетаріанства. Фактично це дієта без дієти – ця дієта хороша тим, що фактично у кількості їжі обмеження немає. За ці 9 днів (залежно від первинної зайвої ваги) можна з легкістю скинути до 5-ти кілограм.

Дієта дуже проста – спочатку ми живимося вуглеводами, потім білками, а після фруктами – таким чином ця дієта розбита на три етапи по три дні.

Методика дієти :

Перші три дні дієти : необхідно є тільки рис. При цьому рис треба добре розварити, варити без солі і олії. Краще хоч би частково змішати білий рис з нешліфованим, або просто тільки нешліфований. Кращий невеликими порціями. Кількість прийомів в день – не обмежено, як зголоднієте. Але з досвіду можу сказати – багато його не з’їси, він дуже прісний і пісний. Після 7ми не їсти – вода, трав’яний чай.

Другі 3 дні дієти : необхідно є тільки сир. Краще знежирений(і звичайно не домашній, сільський). 0% або 9% жирності. У день можна з’їдати близько 1200 гр сиру. Знову порції невеликі, але часто їмо. Не солимо, не перчимо, не додаємо меду. Нічого. Просто порожній сир. Перший день здасться блаженством після 3х днів на рисі. Але не на довго. Після 7ми не їсти – вода, трав’яний чай.

Треті 3 дні дієти : їмо тільки печені яблука. Краще вибирати не дуже солодкі сорти. З’їдати до 2-2,5 кг яблук в день. Невеликими порціями. Після 6 днів несмаку яблука здаватимуться дуже солодкими, і їх хотітиметься тому, що насититься ними складніше. Проявіть трохи витримки, пийте більше води. Після 8ми не їсти – вода, трав’яний чай.

На 10й день станьте на ваги і перевірте результат – і ви будете здивовані тим на скільки Ви схуднули. А якщо цю дієту поєднати з фізичними навантаженнями – результат перевершить очікування – дуже легко прийти у форму до свята або відпустки. І великий плюс – немає жахливого відчуття голоду, що часто зустрічається при дієтах.

Плюси цієї дієти, окрім зниження ваги – хороше розвантаження і очищення для організму – адже при такому роздільному живленні навантаження на травлення мінімально. Також очищаються і оновлюються смакові рецептори – адже уся їжа прісна без приправ. При переході на звичайне живлення насичення відбуватиметься швидше – завдяки багатішому смаковому сприйняттю.

Про автора

admin

Залиши коментарій