Дизайн інтерьера фото

Жовтий колір в інтер’єрі – застосування і використання в інтер’єрі(115 фото)

За авторством admin

Жовтий колір в інтер’єрі: 115 фото прикладів поєднань в дизайні кімнат і приміщень

Жовтий – це, напевно, найпозитивніший, яскравіший, радісніший і тепліший колір. Він асоціюється з сонячними променями, щастям, теплотою і комфортом. Використання жовтої палітри в оформленні приміщень вважається однією з найбільш виграшних дизайнерських задумок, адже вона прекрасно гармоніює з більшістю інших кольорів.

Жовті тони дарують бадьорість, сприяють підвищенню тонусу і чинять позитивну дію на мозок, стимулюючи розумову активність. Окрім цього, вони мають здатність поглинати негатив і викликати відчуття теплоти.

Особливості застосування жовтої гамми в приміщеннях

Багато хто, вирішивши використати жовтий в оформленні свого житла, розпочинає з оновлення передпокою або санвузла, оскільки там проводиться значно менше часу в порівнянні з іншими кімнатами.

Жовті стіни в інтер’єрі, штори або аналогічного забарвлення стелю створюють напрочуд затишну атмосферу, повну тепла і світла. Таке дизайнерське виконання ідеально підходить для приміщень з поганою освітленістю, віконні отвори яких обернені на північ. Санвузол в подібній гаммі зорово виглядає просторішим і світлішим.

Чи використати жовту палітру в оформленні спальні – вирішувати тільки вам. До аргументів “за” можна віднести те, що ці відтінки бадьорять, чинять стимулюючу дію і дарують заряд енергії на увесь день. Мінусом же є складність повноцінно розслабитися після закінчення робочого дня.

Психологія не рекомендує застосовувати жовтий колір в інтер’єрі депресивним або меланхолійним особам, адже він може пригнічує подіяти на психічний стан. Тому для спальні краще всього використати подібні тони лише в якості акцентів. А ось для ванни вони будуть ідеальним рішенням.

Оскільки жовтий позитивно впливає на активність мозку, таке колірне оформлення буде ідеальне для кабінету.

Жовту палітру дуже люблять діти. Вона чинить збудливу і збадьорюючу дію, дарує енергію. Це оптимальне рішення для дитячої флегматика або малюка з недоліком активності.

Правила комбінування жовтого з іншими кольорами

Правильно підібрати поєднання жовтого в інтер’єрі не так складно, як здається. Він чудово гармоніює з будь-якими кольорами. Важливо лише грамотно вибрати тони і півтони. Усі відтінки жовтого розділяють на холодні і теплі. Оформляючи приміщення, слід дотримуватися правила комбінувати теплі тони з теплими, а холодні – з холодними.

На фотографіях жовтих інтер’єрів видно, що найбільш виграшно виглядає союз жовтого і яскраво-зеленого. Це ідеальне рішення для кухні або ванни. Пол, стіни і стеля можуть бути витримані в салатових півтонах, а меблі мати відтінок лимона. Така обстановка виглядатиме дуже стильно і живо.

Якщо ви амбітні, то вам, поза сумнівом, припаде до душі ванна кімната в черно-желтой гаммі. А жовто-рожеве оформлення санвузла, безперечно, зачарує юних дівчат.

Як підібрати поєднання для маленьких приміщень з невисокою стелею і поганою освітленістю? В цьому випадку, оптимально буде використати комбінації ясно-жовтого з блідо-голубим або сірим. Такий альянс візуально розширить простір, наповнить його повітрям і світлом, а також подарує почуття свободи. При цьому неважливо, що буде жовтим – стеля або стіни. Цю комбінацію без сумніву оцінять мрійники і творчі особи.

З чим краще всього комбінувати шпалери жовтої палітри

Оформляючи приміщення, зовсім необов’язково клеїти жовті шпалери на усі стіни. Цілком допустимо застосовувати різні тони для арок, уступів і ніш. Блідо-жовті шпалери в інтер’єрі є прекрасною основою для використання інших кольорів.

Їх можливо скомбінувати із стелею і меблюванням будь-яких забарвлень. Наприклад, можна зіграти на контрасті і підібрати лілові тони для меблів і стельової обробки, або, навпаки, використати темні відтінки жовтого, такі як золотистий, темно-пісочний, жовто-коричневий.

Жовта гамма стін насправді гріє. Було помічено, що у людини, що знаходиться в інтер’єрі подібної гамми, покращувалося кровопостачання, частішало серцебиття, загострювалися почуття і сприйняття. Якщо у вас немає упевненості, що вам сподобається знаходитися в приміщенні, оформленому в таких тонах, щодня, то краще зупинити свій вибір на шпалерах під фарбування – при необхідності їх можна буде перефарбувати.

Перед тим, як планувати інтер’єр ванни, слідує все ретельно обдумати, адже обробка в цьому випадку здійснюється кахлем, який буде складно змінити.

Завіси в жовтих тонах

Зазвичай завіси є саме тією интерьерной деталлю, яку використовують, якщо хочуть докорінно змінити колірне рішення приміщення, але бояться зробити це різко.

Позитивні штори з ситцевої, шовкової або тюлевої тканини сонячного відтінку додадуть свіжості і світла кухонній обстановці. Доречні вони будуть і в дитячій. У спальню і у вітальню, якщо вони витримані в класичній стилістиці, можна підібрати оксамитові або сатинові гардини золотого тону.

Комбінація жовтого з сірим є найбільш елегантною. Сірий колір пом’якшує яскравість жовтого, а той, у свою чергу, розбавляє його скучность.

Наприклад, в залі стіни свинцевої палітри можна доповнити лимонним диваном або сонячними фіранками. Отриманий інтер’єр виглядатиме благородно і сучасно.

Також, навпаки, для жовтого приміщення можна вибрати сіре меблювання в стилістиці модерну або хай-тека. Просто дивовижно виглядає комбінація теплих відтінків жовтого з шоколадним кольором. Таку картину ідеально доповнять м’які меблі бордової палітри

Інтер’єр в жовтих тонах завжди тішить око і дарує позитив. Він ідеально підходить для інтелектуалів і активних, життєлюбних людей, які бажають розкрити свої можливості.

Про автора

admin

Залиши коментарій