Дизайн інтерьера фото

Яскраві шпалери в інтер’єрі: 115 фото яскравого дизайну різних кімнат

За авторством admin

Яскраві шпалери в інтер’єрі – дизайн із застосуванням яскравих шпалер. 115 фото грамотного використання яскравих фарб

Створення інтер’єру приміщення індивідуальне. Дизайнери радують клієнтів свіжими ідеями і задумками. Не останню роль в створенні творчого плану житла грають красиві яскраві шпалери.

Украй важливо визначиться з вибором кімнати, де ви хочете їх поклеїти. Наявність соковитих кольорів у вітальні поліпшить настрій, настроїть на потрібний лад і бажання спілкуватися. Привабливі, такі, що виділяються, зображення фруктів або кольорів в кухні піднімуть апетит, збільшать бажання хазяйки працює над створенням прекрасного блюда.

Для дитячих кімнат яскраві відтінки не рекомендують. Діти занадто збудливі, і якщо дитяча виконує роль спальні, не варто навантажувати її складними відтінками шпалер.

Інша справа, якщо кімната призначена для ігор – в такому приміщенні простору фантазії немає кінця – тут можуть бути і улюблені герої казок, квіти, абстрактні малюнки, взагалі все, чого побажає ваша душа.

Фактура і колірність шпалер представлена на будь-який смак. Ви можете поєднувати яскраві шпалери із спокійнішими, або ж іншим теж яскравим відтінком. Клеїти їх можна як на різні стіни, так і на одну – чергуючи горизонтально або вертикально.

З фактурами та ж історія, можна вибрати поверхню з елементами, що виступають, і гладкими і зробити відмінний, унікальний дизайн.

Найпоширеніші помилки в застосуванні яскравих шпалер

Обклеювання усієї кімнати строкатими шпалерами не вітається, загальний малюнок постійно відволікає увагу, “пістрявить” в очах. У результаті ви отримаєте не стильну сучасну кімнату, а кімнату для чаепитий середнього сільського поміщика 18 віків.

Відсутність підбору правильного поєднання кольорів : якщо ви не можете визначитися або сумніваєтеся, зверніться до фахівців, або самостійно почитайте інформацію про питання, що цікавлять.

Грамотно підібрані відтінки яскравих шпалер в кімнаті допоможуть влаштувати прекрасний вид, і розділять кімнату на необхідні зони, не секрет, багато хто використовує одно приміщення для різних цілей.

Раптом ви захопилися модними віяннями і вирішили зробити складний дизайн, не переборщите з кольором – тут дуже тонка грань від прекрасного смаку до щонайповнішого несмаку.

Фахівці рекомендують використати менше трьох кольорів, причому один з них обов’язково має бути світліший на декілька тонів.

Згідно з останніми тенденціями: червоний колір поєднують з жовтим і помаранчевим; до зеленого підійде м’ятний, бірюзовий, білий, блакитний. Жовтий можна поєднувати з коричневим, золотистим і навіть рожевим(стиль поп-арт); фіолетові відтінки можна розбавити лавандовим, білим або рожевим.

Буває так, що достаток в яскравих відтінках виправданий. Приміром, флористичні композиції з множиною фарб цілком доречні, але тільки якщо вони виконані на білому фоні. Для натхнення, можна подивитися приклади фото готових прикладів дизайну з яскравими шпалерами.

Ще один прийом допоможе вам застосувати велике число відтінків в обробці, можна зробити стіну однотонною, і розвісити на ній декілька картин або панно, наприклад в мотивах яких є горизонтальні і вертикальні смужки, або один великий малюнок розділений на декілька(панорамні картини).

Дизайн за допомогою яскравих шпалер

Зробіть акцент за допомогою яскравої фарби. Тільки одну стіну залиште яскравій, або внесіть об’ємний малюнок з яскравої палітри. Ви зорово відчуєте як змінилося сприйняття простору приміщення. Для великих кімнат рекомендується використати темні відтінки, а для маленьких світліші.

Зробіть комбінації з різних відтінків, ваші друзі і близькі належним чином оцінять ваш талант, дизайн пожвавиться, придбає творчі нотки.

Якщо ви хочете дизайн певного стилю, скажімо, арт-деко, мінімалізм; беріть в роботу характерні кольори типу інтер’єру. Мінімалізм любить не розбавлені звичні оку відтінки, такі як насичений синій і теракотовий. Класичний відтінок для арт-деко темно-зелений, бордовий.

Слід пам’ятати що при різному освітленні шпалери насичених відтінків виглядають по-різному, тому ще в магазині, зробивши вибір, подивитеся як вони виглядатимуть при денному і штучному освітленні, чи міняється колір при яскравому світлі, і в напівтемряві.

Враховуйте при виборі матеріалу для стін які меблі і які предмети інтер’єру внесете до вибраної кімнати. Усі ці речі мають бути в гармонії, адже краса це гармонія.

Для однотонних шпалер вибір буде зробити простіше. Для шпалер в дрібний яскравий малюнок підійдуть світліші меблі і бежевий або білий колір для обробки інших поверхонь приміщення.

Можна використати дизайн з яскравими стінами і в інтер’єрі передпокою. Звичайне це приміщення, невелике за розміром, тому слід вибирати яскраві, але світлі відтінки, загальне правило робити стіни однотонними і розбавляти їх яскравими вставками з шпалер з візерунками, картинами, плакатами і іншим в тому ж дусі.

Експериментуйте, не бійтеся змін, творіть і створюйте. Полі для діяльності в цій сфері неосяжно. Використовуючи красиві яскраві шпалери ви можете створити власний унікальний інтер’єр, зробити ваш будинок затишним, незвичайним.

Придумавши і пропрацювавши самостійно кожну деталь у власному житлі ви одухотворите місце свого мешкання, самі станете щасливішими і даруватимете друзям і знайомим тепло і затишок, запрошуючи їх у своє житло.

Про автора

admin

Залиши коментарій