Дизайн інтерьера фото

Яскраві ідеї для інтер’єру 2018 року – 155 фото сучасних проектів

За авторством admin

Яскраві ідеї для інтер’єру 2018 року: модні тенденції дизайну і цікаві поєднання(155 фото)

Той час, коли кожна квартира була схожа на сотні таких же, вже пройшов. Сьогодні завдяки величезному асортименту різного роду декоративних предметів, унікальних матеріалів і індивідуальних дизайнерських прийомів кожен має можливість створювати у своєму житлі щось незвичайне, інтер’єр, що підходить тільки під конкретні запити.

Основи сучасного дизайну

Для сучасного оформлення дизайну інтер’єру в наші дні існує вже немало стилістичних напрямів з їх відмінними рисами і вимогами. Проте необмежений доступ до секретів дизайнерського мистецтва і різноманіття сучасних інструментів можуть перетворитися в руках недосвідчених майстрів в знаряддя по знищенню оригінальності і краси.

Тому, незважаючи на усі нововведення і достаток можливостей, є основні принципи, які повинні дотримуватися при створенні дизайн-проектов для оформлення житла.

Слід враховувати розміри кімнат і загальну площу апартаментів. Основне правило – будинок не має бути засмічений непотрібними речами. До будь-якої ділянки слід організовувати вільний доступ. Для розмежування простору в невеликих кімнатах не слід зводити громіздкі розсувні перегородки. Краще замінити їх на шафу-етажерку.

На допомогу в організації простору невеликих квартир приходять доладні види меблевих предметів у вигляді доладного ліжка, яке ховається в шафу, або доладного комп’ютерного столика і так далі

Якщо ж апартаменти великі, то не рекомендується розставляти усі меблі уздовж стінних площин. Доцільно організувати в центрі великої кімнати зону відпочинку, забезпечивши її столиком для журналів, м’якою канапкою навпроти тв-экрана. Багаторівневі стельові конструкції також доречні лише в приміщеннях з високими стелями.

Прибирання житла повинне проходити легко і бути доступною, що досягається в результаті правильної організації простору. Перше, від чого варто відмовитися в квартирі – це пилесборники у вигляді численних подушок, килимків, ганчіркових серветок і такого роду дрібниць.

Також важливо залишати хоч би 20-30 сантиметрів отвору між шафами і диваном. Варто відмовитися від виставлених в серванті сервізів і іншого посуду, якого б прекрасного вона не була.

Особлива роль у будь-якому житловому просторі відводиться освітленню. Для кухонної кімнати краще вибирати світильники з холодним світлом. Тоді як для спальні або вітальні варто віддати перевагу теплому розсіяному світлу.

Важливо правильно підбирати і самі світильники. Так, для невеликої по площі кімнати не підійде громіздка люстра, краще замінити її на точкові світильники або світлодіодну стрічку. Вбудовані в меблеві предмети лампи теж можуть бути застосовні.

Комфорт і безпека житлового простору над усе. Не треба встановлювати меблі так, щоб шафа, що відкривається, упиралася в сусідній світильник. Будь-яка річ повинна використовуватися строго за призначенням, тобто на ліжку зручно спати, а не проводити час за переглядом телевізора.

Не треба відмовлятися від стандартних радіаторів опалювання, вважаючи, що теплі підлоги буде досить для обігріву. Сучасні моделі батарей дозволяють сміливо виставляти їх напоказ.

Також важливо узабезпечити усіх мешканців від травмування на ковзаючій полі. Для цього в якості підлогового покриття слід вибирати кахель з антиковзаючим покриттям.

У колірному оформленні стінних поверхонь краще використати грамотні поєднання 2-3 відтінків. Не варто перевантажувати кімнати численними і даремними картинами, фотозображеннями і іншими іншими аксесуарами.

Стилістики для дизайну

Щоб облаштувати свою квартиру комфортно і ще стильно, деякі прибігають до допомоги досвідчених дизайнерів, тоді як багато хто, озброївшись деякими знаннями, починає роботу самостійно. Щоб знать, як оформити інтер’єр в 2018 році, треба ознайомитися з основними рисами сучасних стилістичних напрямів.

Хай-тек стилістика

Це єднання сучасних технологічних дарів цивілізації і функціональності на території житлового простору. У хай-тек інтер’єрах головна роль відводиться технологічним нововведенням, техніці. Лінії і контури прості і прямолінійні.

Переважають в обробці скляні, пластикові або хромовані поверхні. Доповнює концепцію багаторівневе підсвічування, яке служить ще і засобом зонування. Меблі функціональні і комфортабельні, виконані з дерева, пластика або металу. У обробці переважає монохромна палітра відтінків.

Мінімалізм

Цей стиль лаконічний і простий по структурі. Ніякій розкоші, все максимально корисне і просте. Світло розсіяне, знаходить відображення в гладких світлих поверхнях стель і стін. Для вікон підбирають жалюзі. А в обробці і декорі переважає природна палітра фарб.

Модерн напрям

Стиль просякнутий енергетикою і затишком. Динамічності дизайну надають химерні за формою світильники. А об’єднання декількох стилистик в межах модерну дає можливість використати в інтер’єрі матеріали у вигляді деревини, пластика, металу, каменю, тканини і навіть розпис.

Яскравою акцентною плямою в модерн-интерьере може стати вітражне полотно.

Традиційний класицизм

Класика припускає обробку в природно-природній палітрі відтінків : беж, білосніжний, деревний. Меблеве оснащення підбирається надійним, виконаним з натуральної деревини темних або світлих відтінків.

Окрім строгих і порою холодних стилів є немало дуже “домашніх” теплих напрямів, які роблять з квартири справжній острівець затишку і комфорту.

Романтизм з небувалою ніжністю і білосніжним убранням. Квіткові орнаменти тут є присутніми скрізь, починаючи з оббивки меблів і обробних матеріалів і закінчуючи декор-элементами.

Кантри напрям дуже натурально і природно. Матеріали використовуються натуральні у вигляді льону, бавовни, шерсті. У обробці переважають натуральні покриття з дерева або каменю. Доповнюють композицію декоративні деталі з живих або сухих квітів, оригінальні панно.

Колірна композиція

Новинками інтер’єру 2018 року являються унікальні комбінації кольорів. У створенні цікавої дизайнерської композиції можуть бути використані три композиції кольорів.

Нюансная – тут використовуються відтінки єдиного кольору від темного до світлого. Застосовуючи такий спосіб, вийде спокійний дизайн. Вибравши базову колірну основу, слід застосовувати його тональність: приглушену для обробки стельових площин, світлу для оформлення стінних поверхонь, середньою покривають полу, темнішу використовується для меблевих груп і декору, а самою насиченою розставляють акцентні штрихи.

Контрастна – утілює стильний ефект, при якому один відтінок виділяється на тлі іншого. Головне, використати два відтінки не рівномірно пропорційно, так одного повинно бути набагато менший за другий. У іншому випадку вийде незбалансований дизайн.

Гармонійна – для неї вибирається 2-3 відтінки і уся концепція балансируется на гармонійному їх поєднанні. На фото яскравого інтер’єру видно, що краще вибирати відтінки, що є сусідами на крузі кольорів, наприклад, червоний і апельсиново-помаранчевий.

Про автора

admin

Залиши коментарій