Дизайн інтерьера фото

Як прикрасити ялинку на Новий Рік – 150 фото модних ідей по створенню атмосфери свята

За авторством admin

Як прикрасити ялинку на Новий Рік: кращі ідеї цього року! 150 фото варіантів прикрас від дизайнерів

Усі ми щороку відмічаємо чарівне і незвичайне свято Новий рік, де головним і невід’ємним атрибутом є новорічна ялиночка. Проте просто поставити її у будинку цього не вистачає для створення чарівного і казкового свята, необхідно її красиво прикрасити яскравими і барвистими ялинковими аксесуарами.

Важливою деталлю при прикрасі “зеленої красуні” є обов’язкова наявність іграшки-талісмана року, що настає. Слід зазначити, що її необхідно прикрасити так, щоб вона гармонійно поєднувалася з навколишнім інтер’єром в кімнаті.

Ялинкові аксесуари можуть бути абсолютно різні: по виду, за формою, за розміром, за кольором, за матеріалом виготовлення. Тому тут вимагається грамотно і відповідально підійти до декоративного оформлення “новорічної красуні” і вибрати відповідний образ, властивий саме вашому внутрішньому стану душі.

Тому, уся нижчеописана інформація буде на тему: як прикрасити ялинку на 2018 Новий Рік. Так само тут є практичні і ділові рекомендації при її оформленні, барвисті фото по декоративному оформленню. Таким чином розглянемо декілька самих найбільш поширених способів і методів прикраси ялиночки.

Класичний стиль

Итак, для класичного стилю ялиночка може бути будь-якого розміру, як великого, так і маленького. Декоративне оформлення відбувається за мотивами старих фільмів або листівок, саме в такому стилі відчувається особлива атмосфера веселого і святкового настрою. Для цього стилю іграшки мають практично однакову форму, колір і розмір.

Колірна палітра ялинкових аксесуарів в класичному варіанті має відтінки золота і срібла, вони доповнюються невеликими стрічками червоного або яскраво-червоного кольору. Хорошим доповненням прикраси ялиночки можуть бути: яскрава мішура, різні фігурки з картону, допускається підвішувати цукерки, природно не обійтися без гірлянди.

Важлива особливість оформлення цього стилю полягає в тому, що на самому верху має бути встановлена іграшкова верхівка, що має гострий наконечник, проте багато хто замість верхівки використовує п’ятикутну зірку червоного кольору – цього робити не рекомендується. У класичному варіанті зірка вже втратила свою значущість і актуальність.

Сучасний стиль новорічної прикраси

При прикрасі ялинки в цьому стилі рекомендується використати іграшки у вигляді кульок однакового колірного забарвлення, а їх розмір має бути різним. Проте не бажана наявність мішури і іграшок, виготовлених з паперу або картону.

У такому варіанті допускається відсутність класичної живої ялиночки або її штучного аналога, тут можна зробити неповторний і унікальний творчий шедевр з різних підручних матеріалів і вторсировини. У такому разі важливу роль грає фантазія і уява.

Прикраса штучної ялиночки

Штучна ялиночка – це майданчик необмежених можливостей у більшості дизайнерів. По суті штучна – це аналог живий, різниця між ними в кольорі, і при цьому штучною можна надавати різної форми пишноти на власний розсуд, що сприяє безмежним ідеям при її прикрасі.

Дуже хороший практичний варіант – це вибрати для себе штучну ялинку білого кольору. В цьому випадку важливо знати, що тут не допустиме наявність ялинкових аксесуарів дуже світлих, яскравих і сріблястих відтінків. Найбільш оптимальним варіантом прикраси ялинки білого кольору є наявність різноколірних куль і іграшок.

А ось використати гірлянду кожен вирішує для себе сам на власний розсуд. У денний час на пухнастій білій ялинці гірлянда навряд чи видно, але в темний час гірлянда припаде дуже до речі. Тому вибір залишається за вами.

Як правильно прикрашати

Для того, що б святкова “лісова красуня” вийшла красивою, неповторно оформленою вимагається строго виконувати деякі правила і дотримуватися окремих рекомендацій.

Саме від дотримання правил і рекомендацій залежить загальний вигляд інтер’єру у вашій кімнаті:

  • Перед початком прикраси ялинки насамперед на її вішають гірлянду, потім вішають інші іграшки на ялинку. Якщо спочатку повісити іграшки, потім вже складно повісити гірлянду.
  • Якщо ялина має великий розмір, то вішати іграшки рекомендується з самої верхівки до самого низу, при цьому знижується до мінімуму ризик того, що ви розіб’єте яку-небудь кульку. А ось якщо прикрасити ялинку своїми руками паперовими виробами або з картону дозволяється з будь-якого боку.
  • В якості додаткового декоративного елементу допускається наявність мішури що імітує на гілочках сніг, за бажання можна повісити дощик, але лише на натуральну або штучну ялиночку зеленого кольору.
  • Обов’язкова наявність фігурки талісмана майбутнього року за східним календарем.
  • Не рекомендується вішати іграшки на дуже близькій відстані між собою.
  • За бажання, допускається прикрасити прикрашені ялиночки саморобними виробами виготовлені власноручно. Це виглядатиме стильно і ефектно, та і самому приємно.
  • Ще один головний момент це інструкція як бездоганно нарядити ялинку, треба розуміти, що аспект цей суто індивідуальний.

Для того, що б красиво прикрасити ялинку своїми руками, необхідно дати свободу вашій фантазії і уяві. Саме від цього багато в чому залежить її краса і вигляд, при цьому не варто забувати про те, що вона повинна створювати чарівну і казкову атмосферу майбутнього свята, постійно знаходитися в центрі загальної уваги. Тому, дуже важливо її прикрасити так, що б вона добре поєднувалася з вашим інтер’єром.

Важливе значення має простір біля “зеленої красуні”, який так само має бути прикрашений різною супутньою новорічною атрибутикою. Наприклад, коробки прикрашені кольоровим або подарунковим папером, бажана наявність “діда Мороза”, на стінах в кімнаті допускається розвісити новорічні кульки, фігурки, дощик і повісити гірлянду на саму стінку або на вікно.

Не даремно ж багато дітей і їх батьки, чекають якогось чаклунства або новорічного дива. Тому казкова і незабутня атмосфера свята багато в чому залежить саме від нас.

Слід зазначити, що при прикрасі ялиночки можна підключати маленьких дітей, які теж внесуть свій внесок при прикрасі “новорічної красуні”. Це зайняття не залишить жодну дитину байдужим до такого приємного час супроводженню.

Про автора

admin

Залиши коментарій