Дизайн інтерьера фото

Вхідні двері в квартиру – 75 фото кращих якісних варіантів

За авторством admin

Вхідні двері в квартиру: якісні металеві двері і раді з їх підбору(75 фото)

Пошук надійних вхідних дверей може виявитися непростою справою, оскільки найчастіше доводиться вирішувати дилему “ціна або якість”. Від правильного вибору конструкції залежить безпека не лише майна, але і хазяїв приміщення.

По-перше, треба визначитися з матеріалом дверей. У сучасному світі дерево не забезпечить належного захисту, тому тут вибір один – метал. Обробка – діло смаку, але не забувайте, що двері стануть свого роду “візитною карткою” житла. Вивчіть фото вхідних дверей, щоб не помилитися із зовнішнім виглядом.

По-друге, хороші двері забезпечуватимуть звуко- і теплоізоляцію, що особливо актуально в північних широтах.

Конструкція вхідних дверей

При підборі характеристик безпеки можна орієнтуватися на принцип “чим більше, тим краще”, але це може привести до невиправданого підвищення ціни і ваги конструкції. Також звернете увагу на рейтинги виробників вхідних дверей у вашому ціновому сегменті.

Дверна коробка виконується цілісною, включаючою поріг, або П-образної форми без нього. Конструкція без порогу забезпечує нижчий рівень захисту і використовується в дверях эконом-класса.

Металева частина з холоднокатаної сталі дорожча за гарячекатану, але якісніше: конструкція виходить довговічною, легкою і міцною.

Двері із сталевого куточка – самий бюджетний варіант, проте легко деформується. У приватному будинку або під’їзді без домофона такий варіант – останнє, на що варто дивитися.

Квадратний профіль зі встановленими ребрами жорсткості і листом стали не менше 2 мм забезпечить більш високу міцність. Таку конструкцію можна встановити в приватний будинок.

Дверне полотно має бути виконане з листа стали завтовшки більше 1,8 мм Придбання занадто тонких дверей не у ваших інтересах, яких би принадних не показалася ціна : розкрити її простіше простого.

Якісні двері обов’язково мають вертикальні і горизонтальні ребра жорсткості. Між ними укладають утеплювач. Чим більше ребер, тим краще, але це позначиться на вазі конструкції. Вони мають бути рівномірно розподілені, щоб забезпечити належну надійність.

Вибір стоїть між накладними петлями, що кріпляться зовні, і внутрішніми, встановленими усередині рами.

Перший тип повинен обов’язково передбачати протизнімні ригелі, що перешкоджають зняттю дверей навіть при зрізаних петлях.

Приховані петлі неможливо зрізувати або відкрутити і зовні них не видно. На жаль, є присутнім шанс клину, і тоді навіть хазяїн квартири не зможе потрапити додому.

Петлі важких, масивних дверей повинні мати опорні підшипники, що полегшують відкриття і закриття.

Значно підвищить надійність використання відразу двох замків різної конструкції : сувальдного і циліндрового. Одно з переваг підходу – у разі поломки одного замку можна тимчасово використати інший. Якщо є можливість, поставте індивідуально зроблений замок.

При установці вхідних дверей простежите, чи правильно монтований сувальдний замок “крабової” конструкції – інакше він може заклинити.

Циліндровий замок слід додатково посилити броньованою накладкою. Якщо конструкція має на увазі клямку зсередини – це ще один шар захисту.

Важливий момент: замки не повинні знаходитися один до одного ближче 25 см, щоб звести до мінімуму шанси одночасного їх вирізування шлифмашинкой.

Ущільнювачі

Виконують тепло- і звукоізоляцію, а також захист від запахів. Забезпечені ущільнювачами двері щільніше прилягають до притвору і тихіше закриваються.

Гума не без підстав вважається кращим матеріалом: вона довговічна, витривала, стійко переносить різні дії. При необхідності ущільнювач можна легко замінити на іншій. Фіксація відбувається на клейову смужку.

Деякі магнітні ущільнювачі занадто сильно притягуються, що може утруднити відкриття дверей.

У багатоквартирному будинку вистачить одного шару, в частці для захисту від холоду треба не менше два.

Утеплювачі

Зазвичай використовується пінопласт, монтажна піна і мінеральна вата. Він повинен щільно прилягати до ребер жорсткості і рами. Порожнини металевих профілів теж утепляються.

У приватному будинку краще з роллю утеплювача впорається пенополиуретан, в квартирі – базальтова вата. Пінопласт зазвичай використовується в союзі з монтажною піною, якою заповнюються виниклі проміжки.

Ціновий сегмент

Звичайно, не кожному по кишені варіант, що сповна задовольняє усім вимогам. Пропонуємо розібратися, як вибрати вхідні двері в різних цінових категоріях.

Бюджетні моделі, як правило, китайського виробництва, але зустрічаються і від вітчизняного виробника. Ціна варіюється в межах 7-10 тисяч рублів.

Конструкція передбачає один лист стали завтовшки до 1 мм при товщині дверного полотна 6-7 см Ребра жорсткості не включають додаткових посилень. Обробка виконується з МДФ або фанери. Вони можуть забезпечити привабливий зовнішній вигляд, але безпека таких дверей досить сумнівна.

Ціна може складати 10-20 тисяч рублів. Разом з вартістю підвищується і якість конструкції. Двері середнього сегменту краще виконують захисну функцію.

Включає 2 листи стали завтовшки більше міліметра, саме полотно більше 8 см Є присутніми додаткові ущільнювачі і теплоізоляція. Замки обладналися захистом від розкриття. Вибрати обробку можна зі значно більшої кількості варіантів.

Наступний ціновий сегмент включає двері вартістю від 20 до 30 тисяч. Вони забезпечують максимальну безпеку і надійність. Їх можна назвати кращими вхідними дверима в квартиру.

Замки на дверях отримують посилений захист, є присутніми протизнімні петлі і додаткові ребра жорсткості. При товщині полотна 8-10 см використовуються сталеві листи до 2 мм Обов’язково є присутнім хороша шумо- і теплоізоляція.

До цієї категорії можна віднести двері дорожче 30000 і зроблені по індивідуальному замовленню. Їх головна відмінність від дверей верхнього сегменту – якісніша обробка з натурального дерева або каменю, наявність кування.

Сюди ж входять броньовані двері, товщина стали в яких може досягати 5 мм Вони витримають навіть сильний удар.

Деякі моделі мають можливість управління за допомогою пульта ДУ.

Про автора

admin

Залиши коментарій