Дизайн інтерьера фото

Туалет в квартирі – 105 фото красивих інтер’єрів і варіантів прикраси

За авторством admin

Туалет в квартирі: дизайн інтер’єру і сучасні вимоги до оформлення(105 фото)

Створюючи гармонійний інтер’єр у своїй квартирі, багато хто замислюється про те, яким же має бути санвузол. І думка, яка приходить в голову першою, – обкласти його кахлем, що є універсальним рішенням.

Кахель стійкий до вологи, його легко мити. На ринку на сьогодні представлений великий асортимент цього виду продукції – різноманітність кольорів і фактур дасть можливість вибрати краще за привабливою ціною.

Проте, якщо ви не настільки консервативні, можна знайти і інші способи оформлення. Пропонуємо розглянути різні варіанти обробки туалету в квартирі на фото.

Пластикові панелі, наприклад, не вбирають вологу, легко миються, за довгий термін експлуатації не міняють свій зовнішній вигляд. Проте, якщо площа досить мала, цей матеріал може не підійти – при монтажі виконується обрешетування, за рахунок чого піде частина простору.

Недорогим і простим способом оформлення санвузла можуть стати шпалери. Необхідно вибрати ті види, які стійкі до вологості. Зазвичай це флізеліновие, вінілові шпалери.

Кращий, але і дорожчий варіант – рідкі шпалери. Вони з’явилися на ринку не так давно, але вже мають широкий попит у споживачів. Наносять на стіну такі шпалери спеціальним валиком. Великий вибір відтінків дозволить підібрати максимально відповідний варіант.

Меблі і сантехніка

Якщо ви замислюєтеся, як оформити туалет, що має невелику площу, рекомендуємо зупинитися на підвісних типах конструкцій унітазу. Цей варіант дозволить заощадити простір настільки, що ви зможете виділити в санвузлі місце і для невеликої раковини. А підібравши сантехніку по тону, максимально близькому до кольору стін, ви доб’єтеся ще кращого візуального ефекту розширення площі.

Заздалегідь продумайте, як приховуватимете відведення і труби. Добре допоможуть приховати небажані конструкції гіпсокартонні плити, їх монтаж досить простий.

Візуально розширити простір здатні світлі відтінки, при цьому краще вибирати матеріали без малюнка. Вставки із скла, що відбивають світло, теж здатні зорово збільшити кімнату.

Замість килимка в цьому випадку краще облаштувати “теплу підлогу”, що дозволяє почувати себе комфортно у будь-які холодні дні. Якщо ви все ж вибираєте килимок, важливо, щоб він був максимально однотонним, без візерунків і написів, а його відтінок близький до кольору стін або підлоги.

Роблячи ремонт туалету в квартирі, уважно віднесіться до придбання аксесуарів, щоб приміщення набуло закінченого вигляду. Використання хромованої фурнітури(крани, ручки, утримувачі для туалетного паперу) дозволить візуально збільшити простір. Грамотно поєднуючи елементи інтер’єру навіть при невеликій площі санвузла ви зможете створити стильний, комфортний простір.

Що стосується меблів, але передусім вона має бути функціональна і зручна. При великій площі туалету ви можете дозволити собі заповнити її корисними меблями. Якщо є можливість, краще зробити меблі на замовлення, по індивідуальних вимірах. Меблі не повинні занадто контрастувати з кольором стін і конфліктувати з основним стилем приміщення.

Колірні рішення

Використовуючи різні відтінки і нехитрі прийоми, ви зможете добитися необхідного вам візуального ефекту, коригуючи нестандартні приміщення. Приміром, для зорового розширення простору кімнати, плитку при облицюванні можна мати в розпорядженні довгу сторону уздовж стіни. Світлі холодні тони покликані розширювати приміщення візуально, темні і дуже яскраві – звужувати.

Якщо стелі високі, буде нелишним бордюр з плитки посередині стіни. Нижня зона в цьому випадку має бути дещо темніша за верхню. Якщо стеля низька, а ширина стін достатня, оптимальними будуть вертикальні вставки з контрастної плитки або ж плитки з яскравим візерунком.

Діагональне укладання кахлю на підлозі і стінах – дуже ефективний прийом, що дозволяє розширювати простір. Але цей спосіб більше витратний, будьте готові до великої кількості обрізків матеріалу.

Вибираючи плитку, звертайте увагу на її розмір. Нині асортимент плитки досить широкий і дозволяє вибрати будь-який розмір і конфігурацію.

Проте, потрібно враховувати площу приміщення – велика плитка в скромного розміру санвузлах навряд чи виглядатиме гармонійно, від такого вибору краще утриматися.

Інтер’єр туалету в квартирі може стати як спокійним і стриманим, так і дуже оригінальним. При будь-якому оформленні якісне освітлення допоможе добитися потрібного ефекту, створивши комфортний простір.

У інтер’єрі цього приміщення прекрасно виглядають як великі бра, так і точкові світильники, вмонтовані в стелю або підлогу. Освітлення не має бути занадто слабким і бляклим. Особливо це стосується приміщень великих розмірів, тут освітлення може дуже міняти обстановку.

Продумувавши світло, враховуйте кольори, матеріали обробки, різні елементи дизайну – їх можна подати найбільш виграшно.

Освітлення невеликого туалету в маленькій квартирі краще зробити максимально яскравим, щоб обмежений розмір приміщення не справляв враження, що “давить”. За наявності великого простору можна дозволити собі більше приглушене світло.

Дизайн туалету різних розмірів

Навіть невеликий санвузол, що не перевищує площі 1,5 кв. м, можна оформити цікаво, створивши неповторний дизайн. Звичайно ж, при облаштуванні не варто перевантажувати його різними деталями і елементами декору – створити затишок можна і без них.

Керамічна і мармурова плитка як матеріали для обробки поширені дуже широко. Використання цих матеріалів дасть можливість без особливих зусиль збільшити площу візуально, варіюючи кольором і різними способами укладання.

Варто вибирати сантехніку малого розміру, віддаючи переваги виробам підвісного типу. За наявності 2 кв. м і більше, можна помістити і невеликого умивальника, підвішеного до стіни, а також дзеркало над ним.

Використайте шпалери переважно світлих відтінків, розбавляючи їх яскравими елементами, щоб надати велику виразителность інтер’єру.

У поєднаному санвузлі окрім ванни ви можете розташувати душову кабіну. Шафи і полиці заповнять порожні місця, прекрасно впишеться вбудована модель пральної машини. Обстановку можна доповнити цікавими предметами декору – вазами, тарілками, свічниками, штучними кольорами і іншими прикрасами, включаючи корисні аксесуари.

Про автора

admin

Залиши коментарій