Дизайн інтерьера фото

Троянда з паперу: ідеї для оформлення і дизайну своїми руками

За авторством admin

Троянда з паперу – 117 фото і опис способів як зробити красиву квітку своїми руками

Паперові вироби вважаються цікавим і корисним зайняттям для дітей і дорослих. Паперовий виріб здатний повністю замінити собою оригінал. В першу чергу це стосується декору в інтер’єрі будинку. Чим замінити живі квіти? Паперовими трояндами, виконані простими і доступними засобами.

Існує декілька методів виготовлення паперових кольорів. Нижче приведені інструкції з фото троянд з різного паперу.

Троянда з кольорового паперу

Зробити троянду легко з кольорового паперу. Впорається як дитина, так і початкуючий майстер.

Знадобиться:

 • кольоровий двосторонній папір;
 • олівець;
 • клей ПВА;
 • ножиці.

З листа вирізують квадрат розміром 10 на 10 см На одній стороні квадрата малюють спіраль, потім вирізують її по контуру. Виходить завиток, який скручують, утворюючи бутон квітки. Кінець, що залишився, приклеюють до основи троянди.

Квітка, створена у такий спосіб, підходить для топиария або настінної прикраси.

Пишна троянда з кольорового паперу

Для виконання виробу цим способом знадобляться:

 • кольоровий папір для принтера А4;
 • скотч;
 • ножиці.

Згинають лист уподовж на рівні частини. Потім кожну половинку ще раз згинають уподовж. Виходять чотири рівні смуги, які розрізають і приклеюють один одному за допомогою скотча.

Після цих маніпуляцій виходить одна довга смуга. Для зручності беруть олівець і накручують на нього смужку, кінець приклеюють до основи бутона. На ділі виходить квітка з пишними пелюстками.

Залишилося причепити заздалегідь приготоване стебло. Зробивши таким чином декілька квіток, можна отримати цілий букет троянд з паперу.

Троянда з гофрованого паперу

Дуже ніжно і красиво виглядають троянди з гофрованого паперу. Щоб змайструвати їх знадобляться:

 • гофробумага;
 • дріт;
 • ножиці.

З гофробумаги вирізують смужку шириною 7 см Починають загинати краї за принципом закручування пирога. Повинна вийти смужка з ажурними краями уздовж однієї сторони.

Далі закручують смужку так само, як в описаному варіанті вище. Отриману квітку закріплюють дротом. В результаті виходить об’ємний бутон троянди. Для додаткового ефекту на бутон приклеюють намистинку.

Троянда з крепованого паперу

Багато майстрів віддають перевагу крепованому паперу. Вона вважається податливішим матеріалом. Її текстура м’яка і бархатиста. Приведений нижче майстер-клас допоможе розібратися з питанням як зробити троянду з крепованого паперу.

Для виконання знадобиться:

 • крепбумага;
 • гарячий клей;
 • ножиці.

Папір складають у багатошаровий прямокутник. У стрічці, що вийшла, з одного боку загинають два кути і починають закручувати стрічку. Під час цієї процедури повинні вийти округлі опуклості у вигляді пелюсток.Кінець стрічки приклеюють до основи.

Такі квіткові вироби добре використати в якості интерьерного прикраси. Важливо вибирати ширину паперової смужки. При ширині смужки 5 см квітка виходить невеликою і акуратною, при 8см – об’ємним і пишним.

Велика троянда з крепованого паперу

Для більше маститих майстрів пропонується складний варіант виготовлення великої троянди з крепованого паперу. Квітка збирається з окремих пелюсток.

Для роботи треба приготувати:

 • крепбумагу зеленого і червоного або рожевого кольору;
 • готові шаблони пелюсток, листя і чашолистка;
 • ножиці;
 • клей;
 • палички для стебла.

Паперовий лист складають кілька разів, на неї кладуть шаблон, обводять і вирізують деталі майбутньої квітки. На паличку нанизують скотч зеленого кольору. Вирізані пелюстки приклеюють до стебла по кругу.

Так само клеять деталі чашолистка. Для міцності закріплюють чашолисток і пелюстки скотчем. Шпагу клеять на середину листа і згинають навпіл. Прикріплюють до стебла за допомогою зеленого скотча.

Велика троянда для урочистих випадків готова. Замість крепбумаги можна використати гофровану.

Троянда і будь-якого паперу

За допомогою готового шаблону можна зробити ще одно квітковий виріб. Папір беруть будь-якої текстури. Треба заздалегідь приготувати вирізані і пронумеровані шаблони пелюсток. Додатково підготувати:

 • клей;
 • ножиці;
 • готове стебло.

Для надання пелюсткам хвилястого краю, варто пригладити їх ножицями. Кожен листок зігнути навпіл.

Навколо стебла закручують пелюстку №1 і фіксують клеєм. Стебло доки прибирають і продовжують роботу з пелюстками. Навколо першої пелюстки клеять пелюстки №2 і 3. Далі йдуть пелюстки №4, 5, 6, 7, які фіксують один над одним. В останню чергу приклеюють трилисту деталь.

Зробивши отвір в основу квітки протягують стебло. Витончена прикраса готова.

Троянда з серветок

Святковий стіл прийнято прикрашати паперовими серветками. Щоб вразити гостей, можна з легкістю змайструвати трояндочки з одношарових серветок.

Серветку повністю розгортають, набувши квадратної форми. Край з одного боку відгинають на п’ять сантиметрів. Акуратно завертають в рулон.

Однією рукою притримують відігнутий край рулону, іншою рукою скручують його, надаючи вигляду стебла. На середині стеблинки відгинають нижній край серветки. Це листочок.

Продовжують скручувати стеблинку до кінця рулону. Для стійкості виробу можна кінець стебла бризнути лаком.

Троянда з одношарової серветки

Ще один варіант виготовлення квіткового виробу з одношарової серветки. Квіти виходять невеликі, але сильно нагадують квітку, що повністю розкрилася. Окрім серветки для роботи знадобляться:

 • ножиці;
 • степлер.

Серветку кілька разів загинають навпіл, до отримання маленької квадратної форми. За допомогою степлера скріплюють заготівлю посередині.

Вирізують усі чотири кути у квадрата, надавши йому форми круга. Тепер кожен шар серветки згинають до середини круга і акуратно загинають краї, надаючи хвилястість майбутній троянді.

Маленька квітка готова. Заготівлі такого виду часто використовують для оформлення “дерева щастя”. Застосувавши дріт у вигляді стебла, можна зробити троянду, що стоїть у вазі.

Паперові троянди є прекрасним доповненням до інтер’єру будинку. Узявши за основу одну з представлених ідей, можна створити своє неповторне квіткове диво. Навчившись створювати квіткові вироби, у майстрині не буде проблем з вибором подарунка для друзів і родичів.

Квіти майструють не лише з паперу. Прекрасні трояндочки виходять з тканини. Зазвичай застосовують атлас, органзу або фатин. Не менш красиво виглядають в’язані троянди. Ставши майстром по виготовленню паперових кольорів, можна підвищити кваліфікацію, взявшись до складнішої роботи.

Про автора

admin

Залиши коментарій