Дизайн інтерьера фото

Торшер в інтер’єрі – підлогові рішення для оформлення інтер’єру(115 фото)

За авторством admin

Торшер в інтер’єрі: 115 фото кращих ідей використання в сучасному дизайні

Торшер може бути виконаний у будь-якому стилі. Фото торшерів в інтер’єрі переконують в цьому. Навіть завзятий супротивник цього виду світильників не встоїть. У серце оселяться сумніви.

Головним завданням торшера є освітлення простору на висоті приблизно 1 метр від підлоги. Напівтемрява дозволить очам відпочити, якщо решта освітлення буде вимкнена. Це висота, на якій необхідно посилити освітлення, якщо людина сидить в кріслі, перегортає журнал, наприклад.

Торшери викликають завжди приємні асоціації, адже це сентиментальний елемент. Колись давно вони замінили свічки, потім настільні лампи. Вони милі і елегантні.

Можна віддати перевагу оформленню, запропонованому відомими дизайнерами, або ж самостійно зробити торшер – не порушувати правила пожежної безпеки, не обмежуючи власний творчий потенціал.

Один з найзнаменитіших торшерів

Одного разу дизайнерам прийшла в голову ідея про те, що торшеру під силу замінити навіть вуличний ліхтар, не лише канделябри, факели, що допомогли освітлювати замки раніше.

Італійські дизайнери Акилле Кастильони і Пьер Джакомо Кастильони вирішили не барившись утілити цю ідею в життя, створили велетенський варіант цього світильника. Він, незважаючи на переконливі габарити, потужність, зберігає функціональність, практичність торшера.

Назвали винахід Arco. На сьогодні це лідер продажів в Італії, рекордсмен. Користується він попитом і за кордоном. Комусь він нагадає арку і його захочеться купити для приміщення, в якому арки дійсно є, підкреслити їх красу. Іншій людині він нагадає ліану і його захочеться придбати для приміщення, в якому багато рослин.

Він відмінно буде виглядати в кімнаті, в якій домінують прямі лінії, кути, – стане єдиним овалом, джерелом не лише світла, але і круглих форм.

У якій кімнаті можна поставити торшер

Торшером можна прикрасити будь-яку кімнату. Проте слід дотримуватися правил безпеки – не ставити його на кухні або у ванній кімнаті поряд з кранами. Бризки, волога зашкодять йому. Контакти незабаром відволожаться, може статися коротке замикання.

У ванній кімнаті і на кухні розетку скрізь не зробиш. Сучасні розетки навіть припускають наявність додаткового механізму захисту : газ, вода, електрика, близькість джерел диктує свої правила.

У коридорі, вітальні, в спальні, дитячій його поставити можна. Торшер у вітальні може бути розкішним, запрошувати до офіційного тону. Він може бути милим, запрошувати до невимушеної, дружньої бесіди.

Якщо кімната розділена на зони особистого комфорту усіх членів сім’ї перегородками, торшери і бра прекрасно виглядатимуть. Але якщо у випадку з бра необхідно враховувати оформлення стін, то у випадку з торшером можна абстрагуватися, не звертати уваги на їх декор.

І на тлі ліплення, малюнка, і на тлі шпалер 3д добре виглядатимуть цей предмет інтер’єру. Торшер займає місце, хай і трохи – в цьому мінус. З іншого боку, його легко посунути, переставити.

Законодавці моди

Після перегляду паризького тижня моди відразу стає ясно, який наряд потрібно придбати. Дизайнери одягу розкривають усі свої секрети. А ось дизайнери, працюючі у сфері інтер’єру, не мають такої можливості. Відповідно і створити модний інтер’єр буває скрутно. Постійно складається враження, що у сусідів краще.

Вибираючи торшери відомих брендів, складно погадати. Співробітники BasicDecor регулярно проводять моніторинг ринку світильного устаткування для того, щоб скласти рейтинг кращих брендів. Ознайомившись з ним можна розширити кругозір, скласти портрет ідеального торшера.

Згідно із статистикою, найбільш оригінальні торшери виготовляються в Італії, Данії, Іспанії. Лідерами рейтингів, гігантами галузі, законодавцями моди є такі виробники, як Artemide, Flos, Foscarini, Moooi. Має попит, продається у багатьох країнах продукція ТМ Bover.

Щорічно випускаються нові моделі, звернути увагу на які, безумовно, варто. Критики не можуть ні слова зронити, публіка милується, в магазинах товар не залежується.

Торшери не таких відомих фірм теж залучають до себе увагу. Наприклад, торшери Икеа в усіх країнах світу не знайти. Продаються вони в країнах СНД, коштують дешевше, але якості і краса не викликають сумнівів. Почути про них можна тільки позитивні відгуки.

Основні різновиди

Підлогові торшери в інтер’єрі покращують якість життя. Не лише краса цінується, важлива функціональність. Підібрати по-справжньому хороший варіант можна тільки у тому випадку, якщо розібратися трохи в технічних параметрах.

Торшери бувають трьох видів:

  • що створюють спрямоване світло;
  • розсіяний;
  • що відбивають світло.

Торшери, що створюють спрямоване світло, створені для того, щоб людині було комфортніше читати, вишивати, наприклад, сидячи в кріслі. Потоки світла спрямовані вниз, трохи убік.

Якщо абажур пропускає світло, розсіює, значить, це другий різновид. Кімната занурюється в сутінки. Рецептори відпочивають повною мірою, створюється чарівлива атмосфера.

Світло, спрямоване на стіни або стелю, – те, що цінується в третьому різновиді. Він відбивається, темрява розсіюється. Розподіляються потоки при цьому рівномірно. Для органів зору це приємне світло.

Авторські роботи

Кожен торшер створений дизайнером – людиною відомим або ні, фахівцем або любителем. Буває так, що жоден варіант в магазинах не підійшов. Що робити в цьому випадку? Своїми руками зробити торшер нескладно. Це модне хобі.

Перевага торшера, зробленого власноручно, – ідеальна відповідність потребам. До недоліків відноситься те, що не з кожним матеріалом можна працювати без спеціальних інструментів. Вони коштують дорого, немає сенсу їх купувати, рациональнее придбати готовий торшер.

До недоліків можна зарахувати і те, що це копітка робота – мало намалювати ескіз, потрібно точно все розрахувати. Лампа випромінює тепло і матеріали не повинні ушкоджуватися через це.

Але є в числі любительських робіт прекрасні зразки, справжня спокуса. Їх краса підкорює, закликає до дії. Альтернатива – доповнити дизайн купленого торшера якою-небудь дрібницею. Це можуть бути штучні метелики або банти, бахрома, мережива – все що завгодно.

Якщо торшер складається із скляних паличок, наприклад, їх можна розфарбувати фарбами. А ось з абажуром, палички якого кришталеві, краще поступити по-іншому – прикрасити ніжку.

Підводні камені

При виборі торшера можна зробити помилку. Вірогідність того, що він порушить гармонію в кімнаті, завжди є. Щоб вибрати його правильно, слід заздалегідь позначити – потрібний модерн або класика, авангард або традиційний варіант, хаос або космос.

Метод повторень дозволяє ігнорувати до певної міри основний дизайн, фон. Лампи, бра, люстра в тон, декоративні статуетки з аналогічними елементами, серветки, тканина – інші предмети інтер’єру, деталі набудуть сенсу, почнуть залучати до себе увагу.

Торшер може стати хамелеоном, підходить на роль ключового елементу. Розкішний або сентиментальний, милий, зухвалий, химерний і строгий – будь-який варіант можна вибрати. Його купівля багато що змінить. У приміщенні буде комфортне.

Про автора

admin

Залиши коментарій