Дизайн інтерьера фото

Темні шпалери в інтер’єрі: 120 фото ідей і рішень від дизайнерів

За авторством admin

Темні шпалери в інтер’єрі – варіанти і комбінації дизайну з використанням темних стін(120 фото)

Коли приходить час ремонту, вибору шпалер або фарби для декорування квартири, мало хто з нас замислюється про темні стіни. Ми звикли, що наші квартири частенько дизайнери оформляють в стандартних тонах. Безпосередньо перед остаточною відповіддю – чи використати важкі тони під час проведення ремонту у своїй внутрішній обробці квартири, радимо проглянути спочатку фото темних шпалер і як можна декорувати квартиру.

Як правильно комбінувати

Традиційно ми звикли декорувати квартиру світлим тонами, тому що вони асоціюються у нас з гармонією, спокоєм і стабільністю. Не бійтеся клеїти темні шпалери в інтер’єрі – при правильному комбінуванні, ви не отримаєте абсолютно чорний інтер’єр, а навпаки у вас буде дуже вишукане і елегантне приміщення.

Найкращі варіанти комбінацій :

  • контраст – похмурою може бути одна із стінок(якщо це їдальня – обідня зона буде чорною, у вітальні чорні тони прекрасно виглядатимуть за диваном і так далі);
  • розділення квартири на декілька зон цілком вийде при використанні ясно-темних шпалер(ідеальний варіант в маленькій кімнаті);
  • перехід за допомогою тіней – ідеальний варіант для дуже яскравої кімнати;
  • використовуючи одну або дві не світлі стіни(бажано, щоб вони були розташовані протилежно один до одного) ви зможете візуально збільшити в довжину простір приміщення;
  • сумовиті тони ідеально підійдуть для приміщень, де підвищена забрудненість – кухонна зона, де багато готують, коридор і інші.

Запам’ятайте пару простих правил комбінування – в простому варіанті підійдуть два кольори; при складному варіанті можна застосувати більше двох кольорів; нестандартне комбінування має на увазі використання більше трьох відтінків.

Чорний колір добре буде виглядати в якості фону – таким чином можна підкреслити усі деталі обстановки. Інтер’єр маленького приміщення, обклеєного чорними настінними покриттями, можна розбити за допомогою дзеркал, настінних ламп, білих карнизів або плінтусів. Меблі теж мають бути яскравими і світлими.

Не забувайте про наявність зелених рослин. Невелика рекомендація – підлогове покриття повинне також гармоніювати з настінними покриттями. Паркет або ламінат краще брати класичних кольорів деревини.

Не бійтеся застосовувати синій відтінок в обробці будинку. Яскраво-синій відтінок добре поєднуватиметься з бежевими, білими, коричневими, металевими, пісочними і іншими теплими фарбами настінних покриттів. Такі поєднання прохолодних і теплих відтінків нададуть вашому внутрішньому убранню будинку шикарнішому і сміливішому вигляду.

Не варто поєднувати інші яскраві кольори з синіми настінними покриттями – вони перетягнуть на себе усю увагу. У разі, якщо ви хочете поклеїти темно-сині настінні покриття, поклейте їх на одну сторону стіни. Інші стіни краще оформити в інших холодних тонах.

Для розбавлення похмурих зелених стін можна додати аксесуари блакитних, бежевих, білих, жовтих кольорів. Це можуть бути подушки на дивани, покривала на ліжко, штори і інше.

Темно-сірі шпалери виглядають не доброзичливо. Для того, щоб згладити ефект не привітності, грайте на контрасті – додайте трохи теплих тонів(червоних, жовтих, помаранчевих або зелених).

Особливості використання темних шпалер

Використовуючи комбінування похмурих і яскравих зон, ми можемо зробити контрастний акцент на одній з головних поверхонь приміщення. Найбільш поширеними варіантами для комбінації на похмурі шпалери зважають фіолетові, коричневі, сині і зелені півтони.

Щоб створити чудову внутрішню обробку приміщення, використайте для комбінування не лише обробку стін, але ще і меблі інших яскравіших півтонів. Найпопулярніші шпалери темного кольору можуть бути паперовими, флізеліновими, вініловими або ж тканинними.

Якщо квартира добре освітлюється сонячним світлом – можете застосувати похмурі фарби на стінах, як певні плями. Цікавий варіант, який заслуговує на вашу увагу, – це поклейка шпалер з малюнками в трохи похмурій кімнаті. Для більшого світла – використайте фарбу з глянцем, завдяки якому сонце відбиватиметься безпосередньо в приміщення.

Ефекти з похмурими фарбами допоможуть досягти візуальних ефектів. Настінні покриття похмурих відтінків добре впораються із завданням підкреслити класичний стиль інтер’єру, арт-деко, бароко.

Якщо ви хочете витягнути візуально простір, пофарбуйте найбільш далеку стінку в кімнаті темною фарбою. Можна також обклеїти або пофарбувати в похмурі тони дві протилежні сторони. Таким чином ви можете оформити будь-яку кімнату, незалежно від того, яке у неї призначення.

Про автора

admin

Залиши коментарій