Дизайн інтерьера фото

Світлий інтер’єр: як створити затишну і розкішну атмосферу(125 фото)

За авторством admin

Світлий інтер’єр: 125 фото сучасних ідей і правил застосування в квартирі, будинку і офісі

Світлий інтер’єр це дуже вдала знахідка дизайнерів при оформленні маленьких квартир або стареньких хрущовок. Як правило, світлі тони надають приміщенням з маленькою площею візуальний ефект більшого приміщення. Але, в цьому випадку важливо не торкнутися естетичної думки дизайну. Тому, в цій статті можна знайти барвисті ілюстровані фото світлого інтер’єру, а також корисні поради для створення у своїй квартирі стильного і неповторного виду, з відтінком світлих кольорів.

Важливе значення приділяється і загальному дизайну в приміщенні і його внутрішньому інтер’єру.

Кому підходить?

Більшість наших співвітчизників не мають великих і шикарних заміських будинків, в основному велика частина населення є хазяями невеликих і скромних по розмірах квартир, або стареньких хрущовок. Тому, деякі хазяї хрущовок для збільшення площі в кімнатах зносять перегородки і стіни, внаслідок чого створюється одна велика і дуже простора кімната, при цьому вона буде універсальною і, виконувати основні функції усіх кімнат.

Важливою особливістю таких приміщень є те, що там не має бути нічого зайвого і громіздкого, оскільки необхідно максимально збільшити простір приміщення. Для досягнення цієї мети допустимо використати світлі шпалери на стінах і доповнити їх меблями світлих відтінків невеликих розмірів.

Деякі сучасні дизайнери рекомендують поєднувати відтінки бежевих, білих і пастельних тонів. Так, якщо все зробити чітко і правильно те приміщення може мати дуже стильний і оригінальний вигляд, але головне, в квартирі пануватиме справжня затишна домашня атмосфера.

Важливе значення має колірна гамма стін. Саме багато в чому завдяки стінам в приміщенні створюється певна атмосфера, здатна впливати на нервову систему і психіку людини. Тому найбільш оптимальним варіантом рекомендується використати спокійні відтінки, наприклад, кольору оливи або фісташки, усі відтінки білих і бежевих кольорів.

Ці колірні відтінки створюють спокійну розслабляючу атмосферу, яка позитивно відбивається на емоційному стані людини. При цьому у світлих тонах допускається наявність декоративних елементів темних відтінків, більшою мірою це стосується інтер’єру спальні.

А ось для кухні добре підійде класичний варіант, в цьому випадку її стіни повинні мати злегка стриманий і приглушений тон у поєднанні зі світлими відтінками. Світлі двері в інтер’єрі так само можна віднести до класичного варіанту декорування житла.

Для кухні важливе значення має обробний матеріал, до якого пред’являється дуже високі вимоги, а це висока вологість, перепади температури. При цьому цей матеріал не повинен вбирати в себе різні забруднення від пари або жаріння, а так само легко без особливих зусиль можна його промити і видалити усі забруднення. Тому, кухня має бути завжди чистою і доглянутою.

Практичні поради по підбору правильного оформлення

Робимо планування максимально зручним

Безумовно, невеликі приміщення необхідно оформити так, щоб уся її обстановка і інтер’єр були красивими, стильними, а усі речі повинні знаходитися строго на своїх місцях.

При цьому, головна особливість планування полягає в тому, щоб мінімізувати наявність декоративних елементів і різних предметів, з речей в кімнаті повинно бути тільки найнеобхідніше і життєво важливіше.

Зберігаємо пропорції

Практично в усіх дизайнерських стилях і напрямах рекомендується чітко дотримуватися пропорцій об’ємів. Неприпустимо, якщо який-небудь один предмет в приміщенні явно виділятиметься, наприклад, своїм громіздким або містким габаритом, або які-небудь меблі матимуть яскравіший колір, який сильно впадатиме у вічі. Тому, на такі нюанси теж необхідно звертати свою увагу при створенні світлого інтер’єру квартири.

Вибираємо вдалі фактури

Важливе значення при оформленні інтер’єру має колірна основа поверхонь. Неприпустимо, наприклад, мати однакового кольору шпалери і фіранки на підвіконні, це виглядатиме безлико, нецікаво і однотонно. Тому, в даному випадку рекомендується фіранку мати іншого кольору і бажано темнішого.

Світлу підлогу також можна доповнити декількома колірними відтінками темнішого кольору. Таким чином можна зробити висновок: усі декоративні елементи повинні мати різне колірне забарвлення, і по можливості з наявністю декількох додаткових відтінків. Але при цьому, не варто забувати про те, що важливо дотримуватися правильної контрастності колірної гамми.

Розставляємо темні акценти

У інтер’єрі світлих тонів обов’язкова наявність елементів декору темних кольорів, які нададуть більше контрастності і динамічності.

Проте, в цьому випадку важливо не переборщити з контрастністю темних кольорів оскільки це може порушити колірний баланс, і інтер’єр втратить свою значущість і красу.

Не забуваємо про рослини

Рослини це ще один улюблений прийом багатьох дизайнерів при оформленні інтер’єру у світлих тонах. Тому, встановити декілька кашпо з рослинами в приміщенні або встановити де-небудь невелику декоративну пальму, наприклад, у вітальні. Такий прийом наповнить інтер’єр приміщення більше життєвою силою і свіжістю.

Безумовно, світлі кольори і відтінки інтер’єру дуже красиві і неповторювані, але є один недолік. Річ у тому, що світлі відтінки дуже легко забруднюються, а це явно виділятиметься для очей. Тому, для таких меблів виникне необхідність в постійному її прибиранні, що віднімає не мало часу і сил.

Про автора

admin

Залиши коментарій