Дизайн інтерьера фото

Сучасний стиль в інтер’єрі: 135 фото ідеї по застосуванню дизайну

За авторством admin

Сучасний стиль в інтер’єрі – як підібрати стиль до сучасної квартири(135 фото)

На стадії планування ремонту або фінішної обробки варто вирішити, який стиль в інтер’єрі переважатиме. Залежно від цього, повинні будуть вибиратися обробні матеріали, загальна колірна гамма, інші не менш важливі деталі.

Відомо, що сучасний стиль в інтер’єрі став відомий в суспільстві приблизно в середині двадцятого століття. У основу були покладені конструктивізм, а також коханий багатьма дизайнерами мінімалізм і затребуване сьогодні більше інших скандинавський напрям.

Приміщення з невеликою площею – ідеальне місце для дизайну, виконаного стримано і лаконічно в сучасному стилі. Проте це зовсім не означає, що в сучасному дизайні відсутня декоративність. В основному прикрасою для нього служать різні речі, які можна знайти у більшості будівельних магазинів.

Саме з цієї причини найчастіше сучасний інтер’єр досить еклектичний і в квартирі можна знайти предмети абсолютно з різних тимчасових епох.

Головними рисами, що характеризують модний сучасний дизайн в квартирі, є нехитрі форми, повна свобода у виборі відтінку і якості обробних матеріалів, а також їх практичність.

Особливість інтер’єру в сучасному стилі полягає в тому, що можуть бути вибрані практично будь-які прикраси. Тут відсутні які-небудь обмеження і є лише одно правило: квартира повинна стати максимально комфортною для своїх мешканців.

Ще однією важливою рисою, яка прийшла в цей стиль з мінімалізму являється велика кількість комфортного вільного простору в кімнаті з наявністю чистих ліній в предметах меблів, що переважно відрізняються обтічними формами.

Перевага інтер’єру в цьому стилі полягає в тому, що він не відволікає мешканців будинку від робочого процесу або релакса після складного трудового дня.

Якій мають бути меблі при виборі сучасного стилю?

При опрацюванні дизайну необхідно особливу увагу приділити меблям. В першу чергу простір має бути організований зручно і доступно для усіх членів сім’ї, тому необхідно звернути увагу на різні предмети інтер’єру, що відрізняються функціональністю.

Це мають бути обов’язково меблі виключно м’якої, бажано невисокої форми, виконані в непомітних тонах, без якої-небудь обробки, що виділяється. Дуже часто для створення меблів застосовуються такі матеріали, як скло, акрил і навіть пластик.

Крім того, якщо подивитися фото сучасного стилю в інтер’єрі, то можна побачити велику кількість модульних/вбудованих шаф, ліжка, що передбачають додаткові системи зберігання, а також комоди і столи з розкладною системою.

Одним з характерних елементів для сучасної обстановки є меблі, які можуть трансформуватися.

Колірні рішення для інтер’єру

В основному більшість дизайнерів, що відпрацьовують ідеї сучасного стилю радять головний акцент робити на цікавій грі колірних контрастів. Переважно для втілення цього стилю в життя застосовують спокійні відтінки блідо-сірого, білого або ясно-бежевого кольору, які виступають основою.

Для контрасту меблі вибираються темних відтінків, а аксесуари можуть бути найяскравіших і навіть соковитіших кольорів. Якраз за рахунок класичного поєднання насичено-темних і приємних погляду світлих фарб в домашньому інтер’єрі досягається справжня гармонія.

Замислившись як оформити інтер’єр в сучасному стилі кожному важливо розуміти, що цей напрям має на увазі виключно стриману обробку. Для стін часто використовуються шпалери, фарба світлих кольорів, а для підлоги – дерево природних тонів.

Трохи оживити дизайн кімнат можна, використовуючи різні фактури. Поверхні з глянцю відмінно поєднуються з матовими, на зразок каменю і цеглини.

Зважившись на сучасний інтер’єр приготуйтеся відмовитися від різних химерних форм, на зразок вітражів і стель, що складаються з декількох рівнів.

Говорячи про матеріали, варто відмітити, що в сучасному стилі допускається застосування не лише природних, але і штучних матеріалів. Їх вартість різна : від дешевого лінолеуму до елітної деревини, яку далеко не кожен зможе собі дозволити.

Якщо дизайн кімнати нейтральний, то частіше для його виразності використовують натуральні шкури.

Питання освітлення

Неможливо представити сучасний стиль в інтер’єрі, якщо в нім детально не продумана майбутня система освітлення. Причому важливе тут не лише штучне світло, але і природний. Це пов’язано з тим, що, якщо ви хочете добитися затишку в приміщенні, то не варто вішати занадто щільні фіранки. Краще вибрати жалюзі світлого кольору або злегка прозорі фіранки. Вітається також використання прихованого додаткового підсвічування і багаторівневе освітлення, а ось від вишуканих люстр з великою кількістю підвісок з кришталя доведеться відмовитися.

Дизайн контемпорари для кожного

На сьогодні одним з найпопулярніших в сучасному напрямі стилем вважається контемпорари, що відрізняється надійністю і простотою матеріалів, використовуваних для обробки, а також своєю практичністю і конструктивізмом.

Якщо вам сподобалася ідея цього стилю, то треба врахувати деякі важливі моменти.

По-перше, обробка має бути максимально функціональною з великою кількістю повітря і світла. Для підлоги краще всього вибрати плитку або ламінат.

По-друге, меблі можна замовити на будь-якій фабриці, оскільки вона припускає практичні рішення і виключно лаконічні з’єднання.

По-третє, інтер’єр не має бути переобтяжений прикрасами і елементами декору. Дозволяється використати лише яскраві акценти.

По-четверте, обов’язкова наявність систем зберігання, оскільки стиль розрахований на маленькі і типові проекти. З цих же причин часто вибираються трансформовані меблі.

По-п’яте, при нагоді необхідно використати відкриті полиці для розміщення різних предметів інтер’єру, на зразок фотографій, милих дрібничок і різних фотоальбомів. Це надасть кімнатам затишку і теплоти.

Надихнувшись ідеями представленими в статті, вам, напевно, вдасться створити по-справжньому ефектну обстановку у своєму домі. І завдяки використанню сучасного стилю вдасться реалізувати максимальну кількість не лише практичних, але і цікавих ідей.

Про автора

admin

Залиши коментарій