Дизайн інтерьера фото

Стилі інтер’єру в квартирі: огляд найбільш вдалих поєднань(121 фото)

За авторством admin

Стилі інтер’єру в квартирі – 121 фото дизайну і опис найпопулярніших ідей для оформлення

Перед початком ремонтних робіт власник заздалегідь визначається із стилем квартири. Стиль – це не ряд певних правил, яких треба строго дотримуватися. Стилі дизайну квартир можуть бути найрізноманітнішими, починаючи від одного, закінчуючи змішуванням декількох.

Вид інтер’єру має на увазі особливості, без яких не може існувати стиль. Завдяки цим особливостям буде можливість проявити фантазію і утілити в життя цікаві задумки, при цьому зберегти бажаний стиль.

Ви повинні орієнтуватися на власні почуття і відчуття до кожного із стилів, щоб розібратися, який з них підійде саме вам.

Сучасні стилі в інтер’єрі квартир з’явилися зовсім нещодавно, і вони кардинально відрізняються від етнічних, які існують упродовж багатьох років. Якій вибрати, залежить від ваших переваг. Щоб було легше визначитися розглянемо детальніше.

Класичний стиль в інтер’єрі має на увазі розкіш, ретельний підбір кожного елементу. Він різноманітний дорогими аксесуарами, картинами і статуетками.

У більшості випадків, такий стиль вибирають люди з достатком, оскільки доводиться витратитися досить велику суму грошей, щоб в точності утілити цей стиль.

Класика ділиться на декілька видів

Він розрахований на простоту і чіткість. Кожен елемент повинен поєднуватися з іншим, все повинно стояти по симетрії. Переважно теплі і ніжні кольори, що дають більше світла.

Стиль підходить для просторих квартир з високими стелями і великими вікнами. Вітається наявність дерева. Оброблені під старовину або в шикарних візерунках дерево гармонійно впишеться в цей стиль.

Класицизм

Схожий на античний, але з розкішними елементами.

У цьому стилі необхідно застосовувати громіздкі меблі, які виділятимуться на тлі усього іншого. Світлі тони ідеально підходять класицизму.

Один з найскладніших напрямів. Для невеликих квартир його не використовують, він створить ефект загроможденности і зіпсує зовнішній вигляд. Він підійде для великих приміщень, де можна помістити велику кількість деталей і показати дорожнечу і шикарність цього стилю. Застосовуються дорогі матеріали: червоне дерево, мармур, позолочені деталі.

Стиль, в основному, застосовують для спалень, де можна створити особливий затишок і спокійну атмосферу. Особливість в тому, що він підходить для невеликих приміщень, незважаючи на достаток різних деталей. Якщо правильно підібрати усі єднальні елементи, то можна добитися прекрасного виду.

Щоб добитися повної гармонії в цьому стилі, необхідно розташувати кожен елемент на своє місце. Дорогі матеріали будуть дуже до речі. Об’ємні штори будуть шикарною прикрасою кімнати. Віддавайте перевагу світлим тонам.

Цей стиль відрізняється від усіх інших в класиці. Він єдиний, де використовують нерівні лінії і асиметрію. Одні предмети повинні перетікати в інші, при чому, все повинно бути гармонійним. Переважаючий матеріал – дерево.

Сучасність

Є новіші стилі інтер’єру в квартирі. Вони досить сильно відрізняються від своїх попередників, але при цьому не менш красиві і привабливі.

Конструктивізм

Мінімум прикрас, максимум чітких і прямих ліній. У нім немає місця великій кількості декору і нікому не потрібних аксесуарів. Тільки найнеобхідніше.

Він вважається спадкоємцем модерну, але насправді – це строго окремий стиль. Він досить простий і має плавні і ніжні переходи.

Це один з самих нескромних стилів. Він вражає і зачаровує своєю яскравістю і незвичністю. Тут можна використати багато предметів декору, якщо вони досить виділяються.

Можна поєднувати нейтральні або бляклі кольори з тими, що виділяються, це додасть деяку родзинку інтер’єру.

Той стиль нагадує виробниче приміщення, яке злегка задекорировали. Але дуже часто використовують лофт в квартирі. Голі цегляні стіни добре гармоніюють з картинами і чорно-білими фотографіями на них.

Мінімалізм

Головна мета цього інтер’єру звільнити якомога більше вільного простору. Меблі, що складаються. Відсутність дрібних деталей, багато скляних поверхонь – це візитна картка мінімалізму.

Це один з самих незвичайних стилів. Він вміщує в себе суміш всіляких галузей в інтер’єрі. Кітч переводиться, як повний несмак. Але і у нього є фанати.

Поєднання непоєднуваного : кольорів, матеріалів, меблів, предметів декору, штор, це справжній кітч. Чим найбільше цього, тим краще виражається стиль.

Неокласика

Чіткість, легкість і точні лінії властиві неокласику. Ніжні відтінки підкреслюють стилістику.

Вважається інтер’єром майбутнього. Він виглядає досить холодним і непривітним, але в той же час є функціональним і зручним. Для створення використовують сучасні матеріали, меблі і техніку.

Заходячи до кімнати в стилі хай-тек, повинно відчуватися, що людина потрапила в інший вимір.

Африканський стиль

Один з найяскравіших стилів, що виділяються. Загалом, він повинен асоціюватися з природою і нагадувати Африку або пустелю.

Скандинавський стиль

Він поєднує функціональність, простоту і привабливий вигляд. Його досить часто використовують, оскільки він економічніший, якщо порівнювати з подібними. Велика кількість освітлення робить його виразнішим і привабливішим.

Японський стиль

У повному виконанні він не користується великою популярністю, але в деталях його часто використовують. Йому властиво мінімум меблів і використання натуральних матеріалів.

Використання стилю прованс в квартирі відправлять вас в село, що знаходиться у Франції. Основним кольором вважається білий, але дозволено застосування інших для кращого сприйняття.

Середземноморський стиль

Він вміщує в собі збори стилів з різних країн. Головний матеріал – дерево, вітається наявність великих вікон і досить багато освітлювальних приладів.

Як ви вже зрозуміли стилів в інтер’єрі багато, усі вони особливі. Мають позитивні і негативні якості. Вам відомо, який ідеальний для вас. Зробіть правильний вибір, чітко визначитеся в якій обстановці вам буде комфортне. Якщо сумніваєтеся у власних силах. Зверніться по допомогу до фахівців.

Про автора

admin

Залиши коментарій