Дизайн інтерьера фото

Стиль Лофт для квартири: секрети і особливості застосування стилю(150 фото)

За авторством admin

Стиль Лофт для квартири – 150 фото радих із створення ідеального сучасного інтер’єру

На зміну шику, розкоші і величезній кількості декору в інтер’єрі прийшли сучасні стилі з використанням як засоби виразності цікавих елементів і прийомів. Здавалося б, як може бути затишною кімната, в якій за проектом оголені стіни з цеглини, не прихована жодна з перекладин і видно усі дроти?

Проте висока кількість запитів в інтернеті фото стилю лофт в інтер’єрі квартири доводить, що цей напрям з кожним роком стає усе більш популярним.

Головні риси і особливості лофта

Вибравши дизайн квартири в стилі лофт необхідно врахувати – він характеризується використанням особливих кольорів, тим, як мають бути розставлені меблі, деякими особливостями при декоруванні і, найголовніше – способами обробки різних поверхонь.

При проектуванні інтер’єру для невеликої квартири важливо врахувати деякі моменти.

Не повинно бути ніяких закритих планувань, відгороджених приміщень і стін. Це правило торкається не лише кухні з вітальнею, які бувають часто об’єднаними і при виборі будь-якого іншого стилю, але також і спальної кімнати. Дозволяється зробити закритими лише ванну кімнату з туалетом.

Від фіранок і штор на вікнах слід відмовитися. Вікна повинні залишитися на видноті. Якщо є можливість, при ремонті краще класичне вікно перетворити на мансардне або панорамне.

На стінах не повинно бути ні пластика, не шпалер. Найчастіше квартира в стилі лофт – це гола стіна з цеглини або ж побілена, але бетонована темна поверхня. Іноді дизайн припускає, що стіну зашивають листами світлої фанери або ж металу високої якості.

Пола найчастіше залишається бетонною, проте для квартири, тобто житла цей варіант безперечно не підходить, тому на практиці їх роблять майже завжди дерев’яними, з дорогих мармурових плит або наливних.

Для лофта навіть в невеликих приміщеннях характерні високі стелі, по яких пускають, як правило, дроти, необхідні для хорошого освітлення, їх додатково оснащують балками з дерева. Також по стелі часто проходять найрізноманітніші комунікаційні труби.

Усі прилади, використовувані для освітлення підвішуються групами і зазвичай надають таким чином кімнаті сучасний дизайн.

Колірна гамма інтер’єру

При виборі колірної гамми для свого інтер’єру слід зробити вибір на користь нейтральних відтінків сірого, синього, деревного, пісочного.

Звичайно, ніхто не забороняє зупинитися і на будь-якому іншому кольорі, проте вище перераховані ті кольори, які якнайкраще підходять для цього стилю.

Якщо вам подобаються яскраві речі, то можна буде використати їх у вигляді акцентів і дещо різноманітити таким чином монотонну палітру. Наприклад, можна купити килим теракотового кольору і постелити його на сіру полу або вибрати меблі яскравих відтінків шоколадного або винного кольору.

Каким має бути освітлення?

Вирішивши утілити в реальність лофт в маленькій квартирі слід звернув увага, що для створення відповідної атмосфери в кімнатах необхідно буде ретельно продумати питання освітлення інтер’єру. В першу чергу джерело світла обов’язково повинне відповідати тій задумці дизайну, яку припускає концепт.

Якщо кімнати квартири досить просторі, то слід вибирати об’ємне джерело світла великих розмірів. Наприклад, один з найпопулярніших варіантів останнім часом – це люстра-павук з декількома лампами, спрямованими в різні боки.

Освітлювальні прилади сьогодні можуть бути виконані практично з будь-якого матеріалу, але краще, якщо це буде дерево, пластик або скло. Частіше за увесь один прилад освітлення навіть для маленької кімнати – це мало, тому в дизайні лофт часто використовуються світильники, встановлені на стіні, здатні підкреслити напрям стилю.

Акценти у вигляді аксесуарів

Попри те, що однокімнатна квартира в стилі лофт практично завжди виглядає досить недбало, насправді звичайно все дизайнерами продумано до найдрібніших нюансів.

Важливо зупинити вибір на тій, що відповідає стилю побутовій техніці, оскільки вона обов’язково має бути виключно сучасною.

На стіні з каменю відмінно буде виглядати тонкі плазмовий телевізор з великою діагоналлю, холодильник або плита виключно в металевому забарвленні для цієї обстановки також підійдуть краще всього і зроблять її такою, що більше виділяється.

Від використання в інтер’єрі будь-яких звичайних класичних картин, милих сувенірів і ваз доведеться відмовитися. Краще вибирати щось недбале, на зразок чорно-білих знімків і старих постерів, які можна знайти на будь-якому міському блошиному ринку.

Непогано в інтер’єрі виглядатимуть і картини різних сучасних художників, причому зовсім не обов’язково закріплювати їх класичним чином на стіні. Можна навіть лише приставити їх до неї.

Цікаво на стінах виглядатимуть панно, виконані із скла або, наприклад, шкіри.

Для кого підходить стиль лофт?

Далеко не усі люди зможуть жити в обстановці такого незвичайного, але безумовно оригінального інтер’єру. Індустріальний напрям абсолютно не підходить для романтичних осіб, але швидше за все, припаде до душі творчій натурі, яка швидко втомлюється від монотонності у своєму житті і любить усе нове і раніше незвідане.

Останніми роками особливо люблять облаштовувати квартири в цьому ключі забезпечені люди, проте особливість стилю лофт полягає в тому, що його без проблем можуть собі дозволити навіть люди, у яких середній достаток.

Для реалізації ідей цього напряму в життя не доведеться витрачати великі суми на дорогі обробні матеріали або вишукані меблі.

Також часто на дизайнах лофт зупиняються молоді люди, що бажають виділитися, і у яких квартири з вільним плануванням, що дозволяють утілити усі свої фантазії в життя.

Важливий момент. Варто відмовитися від цього стилю при ремонті своєї квартири, у тому випадку, якщо в сім’ї є дитина, оскільки такий напрям може негативно подіяти на його психіку, що ще не сформувалася. Також більше класичні інтер’єри краще вибирати для сімейних людей у віці.

Про автора

admin

Залиши коментарій