Дизайн інтерьера фото

Спальня в стилі лофт – 140 фотографій красивого і стильного дизайну

За авторством admin

Спальня в стилі лофт – 140 фото сучасного дизайну. Огляд кращих дизайнерських рішень і незвичайних ідей!

Все більшу популярність для оформлення спальної кімнати набирає індустріально-промислова стилістика лофт. Дизайн спальні в стилі лофт відрізняється оригінальністю і неординарністю, оскільки для його створення одночасно використовуються і ультрасучасні технології і вінтажні елементи.

Зародилася лофт стилістика в Америці в той час, коли творчий прошарок людей не міг дозволити собі дороге житло, внаслідок чого горища і промислові приміщення стали обживатися креативною молоддю. Незабаром цей стиль став цікавий еліті. Незважаючи на свою необжиту і грубуватість, лофт створює в спальні дуже теплу і комфортну атмосферу.

Стильові лофт ознаки

Для створення красивого дизайну спальні лофт необхідно наслідувати деякі принципи, які відрізняють цей напрям від інших :

  • риси индустриальности, що проявляються в наявність в интерьерной композиції чавунних батарей, бетону, цегляної кладки на стіні, відкритих комунікаційних систем;
  • простота і легкість – для створення лофт інтер’єрів потрібний багато вільного простору, тому доцільно використати цей напрям для оформлення квартир з відкритого типу плануванням;
  • меблеве оснащення спальні може бути сучасним або навпаки – антикварним. Доречно використати у рамках стилю комбінації старого і нового меблювання;
  • сучасна спальня лофт має бути обладнана великими віконними отворами, щоб усе приміщення наповнювалося світлом і повітрям. Завішування вікон щільними фіранками не допустимо;
  • незвичайного виду аксесуари, декор-элементи і предмети меблів у вигляді яскравих пуфів нестандартної форми із заклепками, принти і граффіті на стінах, яскраві плакати ін.

Яскраві поєднання і експерименти з комбінаціями старого і нового роблять лофт спальню цікавою і нетрадиційною, але при цьому такою ж комфортною і функціональною.

Принципи обробки для створення лофтовой спальні

Головний принцип, працюючий для інтер’єру спальні в стилі лофт, полягає в повній відсутності обробки стінних поверхонь. Як правило, в інтер’єрі одна стіна залишається в первозданному виді. Для її оформлення використовують цегляну кладку або обробку бетоном.

Біля такої поверхні узголів’ям розташовується спальне місце. Усі інші поверхні стін декоруються штукатуркою, фарбою або дерев’яними декор-панелями.

Стельова поверхня фарбується у світлі відтінки фарби або зашиваються деревними дошками. Якщо в кімнаті є присутніми балки, конструкції перекриттів і так далі, то їх не треба ховати, їх прийнято підкреслювати і залишати відкритими.

В якості підлогового матеріалу краще використати паркетні або ламинатние панелі. Якщо в кімнаті вже є старе дерев’яне покриття, то для оновлення необхідно покрити його прозорим лаковим складом.

Оформлення віконних отворів

Вікна великих розмірів і у великій кількості переважні для лофтовских спалень, оскільки головне гасло цього напряму – наявність вільного простору наповненість природним світлом.

Віконні отвори не ховаються під багатошаровими важкими фіранками. Для їх оформлення краще віддавати перевагу легким прозорим тканинам або сучасним римським шторкам, які в денний час слід повністю відкривати, як на фото спальні в стилі лофт.

Акцентувати увагу на віконних отворах можна, пофарбувавши раму усередині темною фарбою. Чи якщо ж в кімнаті є вихід на лоджію або балкон, то слід спочатку об’єднати їх з житлом, а вже потім приступати до робіт по оформленню.

Колористика стилю

Для того, щоб підкреслити лофтовскую индустриальность в спальні, основною колористикою є світла палітра обробки. Доповнюють світлу основу відтінки металу, цеглини, натуральної деревини і бетону.

Яскравіші спектри кольорів використовуються в кімнаті дозовано у вигляді яскравих акцентів. Для невеликих спальних кімнат використовують холодні тони, а на великих площах можливе застосування елементів синього і коричневого кольорів.

Зонування в лофте

Лофт житло це територія без стінних перегородок з просторими функціональними зонами. Якщо є можливість, то кращим місцем для спальної кімнати стане другий ярус квартири або будинку. При цьому в якості перегородки можна використати внутрішню віконну раму.

Дуже органічно в загальну концепцію стилістики впишеться перегородка, споруджена із стеклоблоков. Через такий простінок природні потоки зможуть безперешкодно проникати до кімнати.

Меблеве оснащення кімнати лофт

Головний елемент меблювання в спальному приміщенні являється ліжко. Вона може мати вигляд сучасної моделі, виконана в минималистичной стилістиці. В якості матеріалу основи найчастіше вибирається метал з хромованим покриттям або деревина. Узголів’я може мати самий нестандартний вигляд: полотнище із заклепками, обтягнуте шкірою та ін.

Біля ліжка з двох сторін можна розташує тумби незвичайного дизайну, на яких зручно зберігати дрібні речі або поставити там світильники.

Місце уздовж однієї стіни може бути зайняте великим шафою-купе з гладкими глянсовими фасадами. Якщо зробити його одного кольору з обробкою стін, то вдасться приховати його, завдяки чому простір не виглядатиме захаращено.

Освітлення і декор лофта

Освітлення в лофтовской спальні має бути і природним, і штучним. Центральне місце віддається стельовій люстрі нестандартного виду. Це може бути дерев’яна або металева конструкція з незвичайними плафонами або лампочками замість них.

Зональне освітлення представлене підлоговими приладами, настільними лампами, біля ліжковими бра.

Декору і аксесуарів в лофтовских спальнях зовсім мало. Для прикраси приміщення найчастіше використовують картини з абстракцією, постери, граффіті, підлогові вазони і горщики з живими рослинами.

Ідеальне спальне лофтовское приміщення – це біла спальня з дизайнерською люстрою, наповнена світлом, в центрі якої знаходиться зручне ліжко, доповнене дерев’яними меблями із скляними поверхнями.

Стильовий лофт напрям интерьерного дизайну вибираюь волелюбні творчі особи, що мають сміливий нестандартний погляд на оточення.

Про автора

admin

Залиши коментарій