Дизайн інтерьера фото

Спальня в класичному стилі – як підібрати кращий інтер’єр(145 фото)

За авторством admin

Спальня в класичному стилі: 145 фото сучасних ідей і секретів оформлення дизайну

Спальня – це саме те місце, де людина відпочиває, де він залишається з собою один на один, а тому повинен почувати себе абсолютно комфортно. Повноцінний відпочинок – неодмінна запорука вашого успіху в житті. Підійти до оформлення спального приміщення вимагається з особливою ретельністю і любов’ю. Стилістика підбирається в повній відповідності з вашим смаком, все грунтовно продумано і зважено.

Давайте розберемося з основними аспектами, фундаментальними принципами, які стануть запорукою успішного створення зручної і шикарної спальної кімнати, в строгій відповідності з вибраним напрямом.

Відмінні риси

Класика в інтер’єрі – це монументальність і грунтовність, це поєднання вишуканого шику і розкоші. Проте реалізувати ці ідеї на практиці не так просто, як може здатися на перший погляд. Створити приміщення у вибраному стилістичному виконанні – завдання багатогранне і вимагаюче ретельного, усебічно продуманого підходу.

Якщо уважно ознайомиться в інтернеті з можливими варіантами реалізації проекту, наприклад, проглянувши фото спальні в класичному стилі, можна помітити деякі відмінні риси, а саме:

  • Виняткова вишуканість, але при цьому розкіш поєднується з раціоналізмом і практичністю;
  • Як правило, можна відмітити присутність вінтажних шпалер, а також художньо оформлені люстри, торшери, художні бра;
  • Для обробки використовується тільки натуральні матеріали;
  • Кольори приємні і стримані, ніяких різких, кричущих відтінків і несподіваних переходів;
  • Затишок і комфорт досягається шляхом зваженого підбору аксесуарів і предметів меблів, неодмінно дотримується золоте поєднання практичності і вишуканої краси.
  • Присутність антикваріату і витворів мистецтва : картини, фрески, статуетки і тому подібне, тільки підкреслює смак і спроможність хазяїна;

Це лише найзагальніші нюанси, для детальнішого опису усіх особливостей, розглянемо ключові елементи вибраного напряму.

Ключові елементи і їх реалізація

Класичний дизайн спальні – це комфорт і практичність, шикарна краса і раціоналізм – для втілення цього поєднання на практиці потрібно буде наслідувати певні правила – вони зумовлюють успіх усієї роботи, дозволяють досягти оптимального, а головне – очікуваного результату.

При обробці слід дотримуватися ряду засадничих моментів, а саме:

  • загальна композиція простору має бути продуманою і досить просторою. Високі стелі з використанням художньої ліпнини, стіни покриті шпалерами на натуральній основі, підлогове покриття, виконане із застосуванням паркету з натурального дерева, – це невід’ємні риси даного стилістичного напряму;
  • колірні відтінки спокійні і підбираються з урахуванням того, що все розташовує до відпочинку, заспокоює і розслабляє. Переходи від одного кольору до іншого роблять спокійними і плавними. Не варто застосовувати яскраві і помітні кольори, немає місця для різких і несподіваних поєднань;
  • сучасна мода передбачає прості форми і плавні лінії, проте пам’ятаєте – вигладити все повинно вишукано, зважено і практично.

Не забувайте про вибір матеріалів для обробки: поєднання деревини з використанням натурального каменю, метала, продумана колірна гамма із застосуванням позолоти, дозволить добитися очікуваного фіналу.

Одним з найважливіших моментів при створенні дизайну спальні в класичному стилі є продуманий вибір меблів.

Природно, що центральним елементом є ліжко. Важливо пам’ятати – саме ліжко, класицизм не припускає використання тут розкладних диванів або софи. Неодмінно тільки те, щоб вона виглядала багато і вишукано, з високими изголовьями, а сама конструкція підбирається масивна і монументальна.

Плавність ліній, художнє оздоблення, наявність тонкого, вишуканого різьблення – це необхідні елементи, але не забувайте про практичність: ліжко необхідно вибрати максимально зручною, такою, що повністю відповідає смакам і перевагам хазяїна.

Крім усього іншого, тут може розташовуватися шафа, прикроватние тумбочки, комод, туалетний столик.

Комод і шафа вибирають традиційного виду, вони так само відрізняється масивністю і деякою фундаментальністю, при цьому неодмінно відповідають уявленням про вишукану красу.

Туалетний столик вважається невід’ємним елементом. Він підбирається витончений і художньо оформлений, бажана наявність великого дзеркала.

Увесь комплект застосовних меблів бажано підібрати одного стилю, що має спільність декоративної обробки і єдиний дизайн, що простежується. У даному контексті прийнятніше не підбирати елементи окремо, а використати готовий гарнітур.

До вибору меблів потрібний дуже серйозний, продуманий підхід. Заздалегідь проглянете і оціните, як виглядатиме спальня в класичному стилі і, її дизайн, на фото, які елементи застосовуються і як вони поєднуються з підібраними меблями.

Найбільш оптимальний варіант в інтер’єрі спальні в класичному стилі – це розсіяне, злегка приглушене світло. Якщо встановлюється люстра, вона має бути підібрана із смаком і мати художнє оздоблення.

В цілому бажано встановити декілька джерел освітлення, до них відносяться: тканинні абажури, торшери, вишукані бра, настільні лампи.

Самі лампи повинні мати тепле світло, а використання кришталевих світильників дозволить добитися приємної і заспокійливої гри світла, проте світло не повинне дратувати або викликати неприємні емоції – все обстановці напрямлено на спокій і відпочинок.

Помітимо: сучасні технології дозволяють створити регульовану яскравість світла, саме в даному випадку це буде те, що необхідно і доречно для створення атмосфери затишку і комфорту.

Елементи декору і аксесуари

Класицизм і мінімалізм несумісні. Все в даному дизайні напрямлено на вишукану розкіш, але ця розкіш не має бути помпезною. Необхідно пам’ятати про елегантність і смак.

Встановлені на комоді витончені, підібрані із смаком статуетки, картини в шикарних рамах з ліпниною, антикварний годинник – усе це може створити необхідний шик, підкреслити монументальність і грунтовність.

Проте якщо для картин застосовно використати масивні рами, то статуетки, у свою чергу, не бажано підбирати занадто громіздкі. Потрібний збалансований підхід у всьому.

Загальна стилістична концепція

Компонування підбирається з урахуванням усіх моментів і елементів оформлення. Меблі, освітлення, обробка – усе це повинно неодмінно поєднуватися і не виділяться одно на тлі іншого. Сама колірна гамма, як правило, витримується в одному або двох колірних відтінках.

Якщо це біла класична спальня, то допустимо використати бежеві і кремові відтінки. До вибору чорного кольору необхідно підходити акуратно – можна отримати зайву похмурість.

Оптимальний варіант – застосування світлих відтінків дерева і декор, виконаний із застосуванням штучного старіння. Візерунки, із застосуванням позолоти, трохи приглушена світлова гамма, масивні, важкі оксамитові штори – усе це створює враження загадковості.

Жіноча спальня і спальня сімейної пари відрізняються в стилі і виборі кольору, а спальня для юної, незаміжньої дівчини створюється з використанням витіюватих візерунків, тут доречні квіткові мотиви.

Спальня, в стилі класики, це грунтовність, вишукана шикарність, ця зручність і практичність, але при всім тім, це дизайн, метою якого є створення комфорту і зручності хазяїна.

Про автора

admin

Залиши коментарій