Дизайн інтерьера фото

Сірі шпалери – використання для інтер’єрів різних кімнат(120 фото)

За авторством admin

Сірі шпалери: 120 фото застосування в інтер’єрі кращих сучасних дизайнерських шпалер

Люди, що стверджують, що сірий це похмурий і позбавлений життя колір, просто не розуміють його глибини. Палітра його тональності відкривають масу можливостей перед дизайнером, адже складно представити гамму, з якою б він не поєднувався.

Правильне використання сірих шпалер і гра нот практично не залишать байдужих. Гармонія і урівноваженість відображається в кожному відтінку.

Фото шпалер сірого кольору переповнюють каталоги і виставкові макети будівельних магазинів, включаючи дизайнерські студії. Однотонні, з орнаментом і різною фактурою вони представляють цілі галереї.

Одно з ключових переваг цього кольору в тому, що він ідеально підходить як для невеликої спальні, так і для величезного залу. Великі площі особливо вигідно виглядають в його відтінках.

Функціональність кімнати не має ніякого значення, будь то кухня, передпокій, туалет або дитяча, шпалери сірого кольору чудово підійдуть для основного оформлення простору.

Особливо модними зараз являються мокрий асфальт, попелястий і сріблястий. Зовсім не обов’язково додавати інші контрастні фарби, можна працювати в одній палітрі, без надлишку і монотонності.

Психологія сірого кольору

Буденне уявлення про те, що сірість в тому, що оточує затьмарює побут, усього лише стереотип. Насправді кожного оточує маса сірих предметів, вони ніскільки не впливають на настрій і самопочуття. Навпаки, психологічно цей колір дає деяке почуття упевненості і стабільності.

У більшості випадків його відлив згладжує контрастність. Яскраві акценти в інтер’єрі пригнічуються, а деякі і зовсім відтіняються з вигідного боку.

Правильно підібраний світлий відтінок може в рази візуально розширити простір, наділивши його спокоєм і байдужою прохолодою. Досвідчені дизайнери люблять сіру палітру за ненав’язливість, усунутість і універсальність.

Правила вибору шпалер в сірих тонах

Сірі шпалери в інтер’єрі застосовувати не складно, але все-таки є ризик зробити образ кімнати нудним і одноманітним. Щоб такого не сталося, варто дослухатися до порад дизайнерів, які мають великий досвід подібної роботи і готові захистити обивателя від найпоширеніших помилок.

Важливо не перестаратися з аксесуарами, точніше з їх розмірами і яскравістю. Велика кількість яскравих деталей викличе резонанс і явний перебір. Найоптимальнішою виявиться гра в двох фарбах, тобто поєднання сірого і будь-кого на вибір відтінку. На фоні монохромности аксесуари і контрастні елементи стають химерними.

Тон сірого багато в чому визначає вибраний стиль інтер’єру. При необхідності використання землистого, краще вибрати одну стіну або невелику площу, оскільки основна стіна з такими шпалерами або обклеєна повністю уся кімната ризикують стати похмурими і пригнічуючими.

Ненасичені тони у великих кількостях будуть нудними, інтуїтивно захочеться його розбавляти знову і знову, поки не настане перебір і розчарування від вибраної гамми.

Максимально гармонійно сірому підходять пастельні забарвлення. Він немов відображає їх тепло і підкреслює яскравість, наповнюючи життям. Гра приглушеної тональності буде вигідною для спальні, кухні і дитячої.

Використовуючи яскравий і контрастний акцент, наприклад, фукси або кислотний жовтий, важливо враховувати, що на тлі сірого він стане ще виразнішим. Такі аксесуари не мають бути громіздкими.

Класика поєднання сірих шпалер з іншими кольорами

Як говорилося вище, сірий підходить для будь-якої палітри, але все-таки є деякі кольори, які виглядають в його оформленні особливо витончено і привабливо. Адже не завжди хочеться однотонний простір, а ось які шпалери підійдуть до сірих шпалер, спробуємо розібратися нижче.

Сірий і білий – класика жанру. Навіть самі по собі сірі шпалери найчастіше бувають з малюнками саме білої палітри. Світлий монохромний тон надає білому ще більшу витонченість. У такому інтер’єрі пари яскравих ваз або картин стануть просто бомбою.

При умілій грі темних тонів з білим, приміром, при комбінованому поєднанні шпалер на різних стінах, навіть самий невеликий передпокій можна візуально розширити до граничного значення.

Сірий і синій – воістину мужнє поєднання, все частіше таку комбінацію можна зустріти у бізнес-центрах і при оформленні робочої зони в кабінеті. Допустимі експерименти до насичено бірюзового. Поєднання ніжних пастельних тонів блакитного і димчастого добре гармоніюють при оформленні спальні і дитячої.

Сірий і зелений в каталозі шпалер зустрінуться украй рідко, зате соковита зелень на тлі байдужого свинцевого з посрібленими елементами надасть неробству у вітальні. Часто застосовується в стилі Хай-Тек, наприклад, зелені штори до сірих шпалер.

Сірий і фіолетовий(рожевий) – фіолетовий серпанок. Щось загадкове і романтичне є в цьому союзі. Може бути для попелястого це і не саме краще рішення, зате для фіолетового або відтінку фукси, то що треба.

Ахроматичність і безликість мишачих тонів підкреслюють індивідуальність цих кольорів, тому для любителів рожевої гамми, частенько немає іншого вибору.

Сірий і коричневий – дуже небезпечне поєднання, оскільки обидва кольори наповнюють спокоєм. Неправильна колеровка створить абсолютно безликий і відсторонений ефект. Добре поєднується монохромно сірий і декілька відтінків коричневого. У такому разі останні набувають більше ексцентричного вигляду.

Найвигіднішим поєднанням визнані шпалери з великим орнаментом у біло-коричневому союзі, де треба прагнути до насичено шоколадного. Теплий попелястий і бежевий створює умиротворяючий і благородний тандем, придатний для спальні або ванної кімнати.

Сірі шпалери для кожної з кімнат

Вітальня. Для невеликої кімнати в самий раз світлі, навіть холоднуваті відтінки. Добре виглядають геометричні фігури і великі монохромні квіти. Таке приміщення наповнюється світлом і візуально отримує нові межі. Великі зали сміливо терплять насичені відтінки, типу “мокрий асфальт”, до них підбираються великі меблі на пару тонів світліше.

Спальня. Шпалери-компаньйони з червоної палітри в узголів’ї ліжка, можливо навіть фото принт кольорів, нададуть романтики і витонченості. Поєднання сірих шпалер різних відтінків по-справжньому прикрасять найважливішу кімнату у будинку, адже саме тут людина набирається сил і роздумує про минуле і майбутнє.

Така монохромна кімната психологічно дасть відчуття упевненості в завтрашньому дні. Головне уникати надмірно насичених кольорів, нехай вони будуть приглушеними і млосними.

Кухня. На кухні частенько є необхідність застосування хромованих аксесуарів, якщо доповнити їх попелястими відтінками на шпалерах, то вийде дуже навіть гармонійно. Жовті, помаранчеві або червоні меблі додадуть енергійності, життєрадісності і підвищать апетит. Сірі шпалери на кухні успішно застосовуються в якості базових.

Ванна кімната. Самим кращим чином впишеться сріблястий тон, як і у попередньому випадку, хромовані елементи сантехніки лише підкреслять єдність стилю. Біла сантехніка засіяє з небувалим шиком, а наявність дзеркала візуально ще більше розширить простір.

Передпокій. Зайвими тут будуть тільки темно сірі шпалери, оскільки передпокій зазвичай невеликих розмірів, зате глянсові припадуть в самий раз. Глянець відмінно відображає світло, тому натяжну стелю з великою кількістю точок освітлення компенсують усі недоліки простору.

Шпалери сірих тонів добре поєднуються з усіма іншими кольорами і прикрашають собою будь-кого по функціональності кімнату. Попеляста палітра рівнозначно застосовна як для створення затишку в домашньому інтер’єрі, так і для організації робочого простору.

Про автора

admin

Залиши коментарій