Дизайн інтерьера фото

Сині шпалери: приклади реалізації відтінків від темних до світлих тонів(121 фото)

За авторством admin

Сині шпалери – 121 фото застосування в інтер’єрі і дизайні сучасних квартир, будинків і офісів

Зовсім нещодавно синю палітру уподобали, як фахівці психології так, і дизайнери. Поступово шпалери синього кольору стали популярними і незамінними в житті людей.

Головне дотримуватися правил декораторів, щоб будинок не перетворити на льодовиковий період.

Синій колір з психологічної точки зору

Чому так сталося, що під час ремонту люди все частіше віддають перевагу синьому кольору. Такі інтер’єри можна побачити всюди в офісах, в готельних комплексах, на кухнях навіть в дитячих кімнатах.

Синя палітра заспокоює, допомагає людині розслабитися, відчути комфорт. Відтінок не такий і простий, його гамма досить-таки багата і тільки при грамотному поєднанні у Вас вийде інтер’єр що позитивно впливає на настрій. При використанні насиченого і темного тону налагодяться розумові здібності, підуть тривоги і підвищений емоційний настрій.

Для вразливої натури темно сині шпалери не підійдуть вони можуть стати причиною депресії. Вибираючи відтінки для оформлення кімнат, врахуйте характери людей, що мешкають, у будинку.

Синій колір в кімнатах

Немає жодного такого правила, яке б заборонило використати синій колір в приміщеннях. Обов’язково ознайомтеся з грамотними поєднаннями відтінків, в нашій статті знаходяться фото синіх шпалер.

Дизайнери разом з психологами підібрали тільки ті зображення, які ідеально і без наслідків впливають на психічний стан.

Гостина і синя палітра

У зал підійдуть практично усі відтінки синяви – це залежить від того наскільки важлива кімната і для яких заходів призначена. Зазвичай гостина великих розмірів і підкреслити красу допоможуть темні тони непідходящі для малогабаритного простору. Якщо простір добре освітлюється, то можете сміливо використати шпалери кольору індиго, кобальт, сапфір.

Допоможіть стінам заграти усіма кольорами, додайте штучне освітлення. Любителям візерунків і орнаментів треба діяти за принципом, чим більше кімнати, тим більше малюнка і навпаки. Якщо на стінах є виступи або ніші, то краще ці ділянки оформити однотонним покриттям. Найбільше синій колір підходить для сучасних напрямів. До однотонної темно – синій палітрі придбайте світлі меблі з невеликими вставками синяви.

Спальна кімната – чи підійде синій колір для відпочинку

Захотілося оформити спальню синіми шпалерами, тоді сміливіше просто додайте трохи позолоти або пастельних тонів – це може бути покривало, гардини і вийти палацовий будуар. Хочеться прованса, не проблема, комбінації ясно – синього з білими меблями допоможуть створити атмосферу стилю. Зробіть спальню, в космічному напрямі гань – тік. Розбавте темну або світлу синяву пластиковими і скляними деталями.

Синій колір в дитячій

Сині шпалери в інтер’єрі дитячої кімнати мрія багатьох психологів. Таке оформлення зазвичай створюють батьки хлопчиків. Більшість дівчаток теж з цікавістю дивляться на синяву. Відтінок допомагає діткам при перехідному віці, налаштовує на навчання і успіх.

Рада: розмістите на одній стіні зображення нічного міста, а на іншу обклейте шпалери з блакитними смужками. Щоб дитині не було нудно створіть морські переливання і внесіть яскраві фарби, наприклад сонце і пальми. Відкриємо секрет, що саме на синьому фоні ідеально виглядають квітучі рослини.

Кухня і сині шпалери

Покриття такого відтінку вважається не лише сучасним, але і практичним особливо для кухні. Розлучення і потьоки на синьому кольорі не так помітні, як на світліших тонах. Виберіть сині шпалери для стін, а меблеві предмети нехай будуть дерев’яні, підійдуть усі тони коричневої гамми.

Є один важливий момент: як відомо, що синій тон негативно впливає на апетит. Цей факт підійде тим, хто має зайву вагу, а якщо у Вас дітки те постарайтеся максимально розбавить синяву теплими, пастельними елементами.

Синє оформлення в робочому кабінеті

Раніше було сказано, що синій колір стимулює розумові здібності звідси виведення покриття ідеально підходить для роботи. Але не все так просто, як хотілося б.

Річ у тому, що вплив будь-якого відтінку залежить від характеру людини. Не варто робити кімнату темною і похмурою можна розпочати з синьої палітри, і плавно перейти до сірого кольору, він налаштовує на діловий лад.

Синє покриття в коридорі і передпокої – “за” або “проти”

У цих зазвичай невеликих частинах квартири мінімум світла, тому забудьте про темний і насичений колір. Руйнуйте стереотипи, і оформляйте будинок за усіма сучасними правилами дизайнерів.

Існують загальні правила поєднання з синім покриттям – це бежевий тон і все що з ним пов’язане, жовтий, помаранчевий, рожевий і украй рідко червоний колір. Головне правильно з’єднати усі деталі в інтер’єрі. Якщо Ви новачок у виборі колірної палітри, то звернетеся по допомогу до фахівця. А то сині шпалери в спальні перетворяться на кімнату сміху, і відпочити Ви там не зможете.

Колір сам по собі норовливий і вередливий заздалегідь обдумайте, який відтінок підійде краще і для якої кімнати. Для економії власних грошових коштів краще не експериментуйте. Із задоволенням починайте ремонт у Вас все вийти. Удачі!

Про автора

admin

Залиши коментарій