Дизайн інтерьера фото

Штори 2018 року – 150 фото кращого дизайну і модні сучасні новинки

За авторством admin

Штори 2018 року – сучасні новинки і кращий дизайн для різних інтер’єрів(150 фото)

Комфортна і затишна атмосфера у будинку досягається тоді, коли обробка приміщень ідеально гармоніює з предметами обстановки. Це те, до чого прагнуть більшість власників житла. Важливе значення в створенні затишного гніздечка відводиться шторам. Модність, практичність, функціональність, красивий зовнішній вигляд – ось головні вимоги, яким вони повинні відповідати.

У цій статті ми розглянемо, які завіси будуть в моді в 2018 р. і що за новинки штор пропонують интерьерние дизайнери наступного року.

Основні тенденції

Останні декілька років лідируючі позиції в оформленні штор займали мінімалістський і скандинавський стилі. Використання декору зводилося до мінімуму. Говорячи про колірне рішення, застосовувалися нейтральні відтінки.

Але все міняється і наступного року декоратори радять підбирати завіси з урахуванням наступних рекомендацій:

  • Залишається актуальним багатошарове декорування віконного отвору із застосуванням драпіровок складної конфігурації. Але також повертається в моду однослойность. Причому в цій ситуації в обрамленні вікон повинні використовуватися або портьєри, або тюль.
  • Допустимий рослинний малюнок.
  • Однотонність – основний тренд 2018 року. За твердженням фахівців один грамотно підібраний базовий колір може бути відображенням стилістики цілого приміщення. За правилами штори яскравої палітри вимагають світлих стін і, навпаки, фіранки приглушених відтінків повинні застосовуватися в комбінації з шпалерами насиченої гамми. Виключення складає гармонійне поєднання білих стін і білосніжних завіс з органзи.
  • Доречні будуть пишнота і об’ємність віконного текстилю.
  • Допускається використати яскраві, насичені кольори.
  • Знову стає актуальний різний декор.
  • Можливе застосування кілець і люверсов.

Які кольори і матеріали будуть в моді в 2018 р.

Головною тенденцією наступного року буде використання як віконний текстиль натуральних тканин – тафта, льон, оксамит, шовк, тюль, бамбук. Доречні також змішані рішення для оформлення вікон, в яких поєднуються матерії як природного, так і штучного походження.

Допустиме використання органзи. Але на першому місці будуть льняні штори. Це недивно, адже льон легкий в експлуатації, екологічний і готується.

Що стосується колірного виконання, то актуальними будуть природні кольори, що є уособленням природи, такі як бежевий, зелений, теракотовий.

Завіси білих відтінків збережуть свою популярність і в 2018 році. Також ви не помилитеся, підібравши сучасні штори кольору кави, апельсина або бірюзи.

Віконний текстиль може бути як у світлій, так і в темній гаммі. У маленькій кімнаті оптимально зупинитися на білосніжних і ясно-бежевих варіаціях для зорового збільшення її площі. Темні відтінки ж виграшно виглядатимуть в приміщеннях великої площі з хорошою освітленістю.

Для надання інтер’єру свіжості дизайнери рекомендують зупинити вибір на шторах синьо-зеленої гамми. Вони ідеально поєднуються з більшістю дизайнерських стилів. У спальню можна повісити жовто-зелені фіранки, а для вікна вітальні прекрасною прикрасою будуть портьєри ціаністого кольору.

Знову повернеться в моду геометричний і абстрактний малюнок. Актуальними будуть і різні рослинні орнаменти. При цьому розмір принтов може бути самим різним. Допустиме використання фотодруку.

Ще одна цікава дизайнерська ідея для 2018 року – дизайн штор, повторюючий малюнок або візерунки на стінах. Загалом, наступний сезон відносно малюнка подарує широкі можливості для польоту фантазії.

Види моделей штор, які будуть популярні в 2018 році

Завіси в стилістиці кафе з віконницями. Вони є парі полотен невеликого розміру, що кріпляться прямо над віконним отвором. Зазвичай такі шторки закривають лише пів-вікна, що дає можливість променям сонця проникати до кімнати, створюючи при цьому приглушене, розсіяне освітлення.

Для пошиття подібних штор використовують матерію з яким-небудь малюнком. Це може бути горошок, квадратики, квіти. Чим мальовничіше будуть фіранки, тим незвичайніше і цікавіше буде виглядати віконний отвір. Доречні будуть і білі штори.

Завіси в такій стилістиці допустимі лише на кухні або при оформленні лоджій. Говорячи про стильові напрями інтер’єру, подібні штори підійдуть кімнатам, витриманим в стилях кантри і прованс.

Французькі фіранки. Це ідеальне рішення для просторих і світлих приміщень. Такі штори виглядають дуже розкішно і вишукано. Для їх виготовлення краще використати органзу або шовк пастельних тонів. Самі завіси мають вигляд 3-4 сегментів, укладених в об’ємні, хвилеподібні складки. Це віконне убрання найбільш доречне в кімнатах, облаштованих в класичному стилі.

Штори на римський манер. Вони схожі на складки давньоримської тоги, тому вони і дістали свою назву. Щільні шнури, що проходять крізь матерію, формують елегантні напівкруглі складки. Окрім цього, завдяки ним відбувається підняття і опускання шторних полотен. Зазвичай фіранки в римській стилістиці мають невелику довжину і шиються з легкого шовку.

Ролети. Вони мають вигляд щільного прямокутної форми полотна, що розкручується і перетворюється з вузенького рулону, прикріпленого у верхній частині віконного отвору, в дивовижні фіранки. Як видно з фото новинок дизайну штор 2018, наступного року найбільш актуальними будуть бамбукові ролети і моделі з рослинними візерунками.

Завіси Color blok. Вони є полотном, що складається з деякої кількості різноколірних смуг. Їх використання додасть обстановці самобутності і этники. Це ідеальне рішення для інтер’єрів в сільській або етнічній стилістиці.

Різновидом штор такої тематики можуть бути японські фіранки. В цьому випадку для пошиття фіранок можуть застосовуватися тканини, що відрізняються не лише за кольором, але і по фактурі.

Градієнтні портьєри. Вони багато в чому схожі із завісами Color blok, але відрізняються тим, що перехід від одного відтінку до іншого відбувається дуже плавно.

Рекомендації по вибору штор

Интерьерние стилісти дають наступні поради:

  • Насамперед, перед вибором штор необхідно визначитися із стилістикою приміщення.
  • Вибираючи віконне обрамлення, потрібно враховувати місцерозташування і розміри віконного отвору.
  • Важливо врахувати колірне рішення обстановки приміщення в цілому.

Хоча в 2018 році залишаться актуальними екостилістика і японський лаконізм, але вже будуть допустимі деяка об’ємність і багатошаровість, а також наявність декору. Окрім цього, виросте число доречних у використанні кольорів. У хід підуть як зухвалі малюнки, так і фотодрукарські зображення.

Таким чином, вибір фіранок наступного року стане значно ширший. Модні штори для вашого інтер’єру ви можете купити в магазині, зшити самі або замовити їх пошиття в ательє.

Про автора

admin

Залиши коментарій