Дизайн інтерьера фото

Шпалери під цеглину: 127 фото і інструкція по наклейці і стикуванню

За авторством admin

Шпалери під цеглину – дизайнерські варіанти оформлення стін і ідеї поєднання візерунків(127 фото)

Колись, за часів Радянського Союзу досить популярні і модні шпалери під цеглину займали перше місце в оформленні інтер’єру багатьох приміщень. Цю тенденцію все частіше можна зустріти в заміських котеджах і звичайних міських квартирах.

Цегляну кладку з успіхом імітують як в розважальних закладах(ресторанах, кафе), так і в житлах.

Цеглина, сам по собі, багато років є символом безпеки, довговічності і надійності. А різноманітність матеріалів дозволяє оформляти їм не лише зовнішні, але і внутрішні фасади.

Достоїнства оформлення стін під цегляну кладку

На фото шпалер під цеглину показано, як оригінально виглядає оформлення стін в порівнянні з іншими матеріалами, що декорують стіни кімнати. Так звана “цегляна стіна” приносить у будинок легкий сільський ужиток, не приносячи зайвих фінансових витрат.

Як правило, обробка безпосередньо натуральною цеглиною приносить багато проблем: грошові витрати, навичка роботи, витрата вільного часу, велике навантаження на конструкцію будови. До того ж, імітація дозволяє зберігати тепло усередині приміщення, а не нести в нього холод, як звичайна цегляна кладка.

Раніше цей напрям не відрізнялася особливими декораціями, тобто наявністю малюнків і колірним рішенням. Але, на щастя, прогрес не коштує на місці, впроваджуючи усі нові варіанти шпалер під цеглину на кухню, в коридор і передпокій і інші приміщення.

Існує маса переваг цієї обробки :

 • Досить легкий монтаж дозволяє клеїти їх як традиційні паперові або вінілові полотна.
 • Невибагливі у відході.
 • Не мають обмежень в колірній гаммі, тобто існують шпалери навіть під білу цеглину. Це дозволяє підібрати індивідуальний варіант під свій вибраний стиль оформлення простору.
 • Це покриття відмінно пропускає повітря, вентилюючи стіни.
 • Зовсім невелика вага дозволяє клеїти їх на будь-яку стіну, в цьому значна відмінність від справжньої цегляної кладки.
 • Добре формують вигин на кутах, добре лягають на можливі виступи.
 • За допомогою імітації можна цікаво розділити(зонувати) загальну кімнату

Основні сфери застосування в інтер’єрі

Імітацію цеглини однаково цікаво можливо застосовувати в житлових і нежитлових приміщеннях, впроваджуючи її в абсолютно різні стилі:

 • шпалери під цеглину в стилі лофт дозволяють звичайному приміщенню перевтілитися в справжню майстерню із старою цегляною кладкою, що зберігає робочу обстановку;
 • готика під величну старовину перетворить сучасне приміщення на справжній розкішний кам’яний замок;
 • у стилі мінімалізму найбільш актуальний білий варіант цегляних шпалер, тобто світле просторе приміщення без зайвих додаткових аксесуарів.

Завітай єдиним несуттєвим недоліком являється абсолютна рівність і не об’ємність обклеєної поверхні на відміну від справжньої кладки.

Але, фахівці придумали декілька додаткових можливостей:

 • виробники налагодили випуск рельєфних полотен, вигини справжнього матеріалу, що нагадують;
 • фактурне відчуття, яке виходить за рахунок застосування натуральної крихти сировини.

Варто врахувати, що ці розробки мають більш високу цінову категорію, ніж прості шпалери. Замінити їх можна за допомогою виступів штукатурки при первинній обробці стін безпосередньо перед обклеюванням шпалер.

Види полотен

Мабуть, самим найкращим варіантом з асортименту, який пропонують ринки, служать вінілові шпалери. Цей варіант має щільність складу матеріалу і має рельєфну об’ємну структуру, що імітує цеглину. Вони одночасно і декорують, і захищають стіни, при цьому надійно захищають їх від вологи і дії чистячих складів.

Вінілові шпалери однаково добре виконують свою роль в передпокої і кухонній кімнаті, тобто в приміщеннях з підвищеною вологістю. Гідність – це непримхливість у відході.

Флизелиновие полотна доступніші по ціновій категорії, але не менш реалістичніші у виконанні малюнка і рельєфу. Як доповнення, до плюсів покриття відносять зручне зняття із стін старого, такого, що відслужив свій вік флізелінового покриття.

На даний момент актуальний сучасний варіант паперового покриття з миючою основою, який легко можна оновити усього лише за допомогою вологої серветки. Клеїти полотно з паперу набагато простіше, ніж елементи матеріалу, представлені вище. Але, реалістичність малюнка залишає бажати кращого.

Унікальна сировина – шпалери в інтер’єрі під фарбу, які можна регулярно оновлювати, міняючи колірне рішення(перефарбувати). Варто врахувати, що наносячи перший тон, слід застосовувати світліші відтінки, які в майбутньому просто перекриваються іншим тоном.

При виборі цього виду шпалер, як втім і будь-якого іншого типу, необхідно враховувати загальний стиль приміщення, міру освітленості, предмети меблів і площу кімнати.

Ще краще, якщо шпалери мають шорстку поверхню, а сама кімната досить освітлюється, оскільки відблиски ще більше підкреслять опуклу поверхню штучної кладки. Доречно обклеїти “цегляним” полотном зону арки, раму віконного отвору, простір лоджії або балкона.

Завжди модні шпалери під цеглину поза сумнівом створять у вашому будинку затишну і комфортну обстановку!

Про автора

admin

Залиши коментарій