Дизайн інтерьера фото

Шпалери двох кольорів : 123 фото комбінацій і особливості поклейки

За авторством admin

Шпалери двох кольорів – комбінований дизайн при оформленні стін. 123 фото основних варіантів

Якщо окинути поглядом будь-яке приміщення, будь то вітальня або спальня, відразу стане зрозуміло, що стіни це основна складова інтер’єру, то, що в першу чергу впадає у вічі. Виходячи з цього необхідно проявити максимум фантазії і зусиль, щоб оформити стінну поверхню якнайкраще. Вибрати певний стиль, тон покриття або правильну комбінацію відтінків.

Коли об’єктом ремонту стає велике приміщення, завжди виникає почуття стурбованості з приводу того, як надати кімнаті вигляду, що викликає відчуття затишку і комфорту. Особливо актуальною така стурбованість стає за наявності на поверхні стін яких-небудь дефектів, які хочеться приховати.

У такій ситуації багато хто наважується на застосування комбінованого способу обклеювання стін шпалерами. Багато в чому це ідеальний вихід з положення. Недоліки ховаються на тлі максимального виділення достоїнств. Але приховання недоліків це лише одна з поставлених цілей. Інша полягає в рішенні задачі, як підібрати шпалери двох кольорів.

Які правила підбору різних шпалер

Підбирати полотна можна за принципом співвідношення забарвлень, фактур, а також різних стилів. Часто переможцем при виборі стає поєднання шпалер двох кольорів. Такий спосіб обклеювання стін підійде для будь-яких приміщень. Його можна застосувати у вітальні або спальні, як вказувалося вище.

Але окрім центральних кімнат застосувати такий вид дизайну можна також на кухні, в коридорі і на лоджії. Окрім класичного підходу до вирішення питання комбінування того, що полягає в поєднанні однотонних відтінків, можна удатися до підбору малюнків або орнаментів. Головне при цьому способі, дотримуватися певного дизайну і стилю.

Для створення візуального ефекту при поєднанні шпалер треба дотримуватися певних правил. Крім того дотримуватися одного з двох основних способів. У першому випадку гармонійно доповнювати, а в другому проводити плавний перехід відтінків.

До основних правил вибору різно тональних шпалер відноситься виконання наступних умов :

  • Вибір повинен проводитися з тим щоб шпалери були елементом в загальній структурі інтер’єру і мали ідеальне співвідношення з меблями. Основа повинна полягати у вдалому доповненні раптом друга.
  • Якщо є бажання застосувати яскраві забарвлення в першій частині, то друга повинна мати приглушені тони.
  • У парі шпалер, де одна половина містить орнамент, друга частина повинна містити текстуру.
  • Малюнки краще виглядають разом з однотонними полотнами.
  • Не можна поєднувати візерунки і смужки. При такому співвідношенні атмосфера в приміщенні виглядає такою, що “обважнює”.
  • Світлі приміщення вимагають підбору шпалер холодних відтінків, а темні можна обклеювати в яскраві забарвлення. Це багато в чому допомагає врегулюванню дизайну.

Що входить в особливі прийоми обклеювання шпалерами різних гамм?

Головна особливість застосування обклеювання шпалерами двох кольорів – це можливість використати подібний спосіб при кожному стилі. Останнім часом багато зацікавлених обробній продукції роблять ставку на сучасні ідеї, і шпалери двох кольорів підбираються так, щоб відмовитися від повсякденності і зробити упор на стильность і сучасний дизайн. Поєднати теплі і холодні кольори, або акцентуватися на застосуванні яскравих і помітних фарбах.

Особливості варіантів :

  • Просте – поєднання двох взаємногармонійних колірних гамм, що мають загальну спрямованість.
  • Помірне – відсутність в тонах взаємної відповідності, при цьому гармонійне поєднання з єдиним простором. Основою такої особливості найчастіше стає точне зонування і підбір відповідних сюжетів.
  • Складне – оформлення інтер’єру припускає поєднання більше трьох колірних гамм тих, що мають різну насиченість.

У рішенні задачі як поклеїти два кольори шпалер часто вибирають найпростіше. Те, що передбачає відношення кольорів до однієї палітри. На практиці це підбір блакитного і синього, або червоного і рожевого. Виходить плавний і ефективний перехід одного відтінку в іншу.

Окрім простого способу іноді прагнуть застосувати контрастність. Використовують шпалери з нанесенням ніжних і яскравих забарвлень, що не суперечать один одному. Це може бути поєднання коричневого і блакитного тонів, що цілком підходить для спальні, або червоного і білого, що прийнятно для вітальні.

Підбір двох різних видів шпалер

У кожного приміщення своя певна спрямованість. Тому в обклеюванні стін конкретних приміщень з різним функціональним призначенням застосовують індивідуальний підхід.

Потрібно враховувати, що на кухні люди готують і їдять, вітальня служить для проведення дозвілля, спальня для відпочинку і сну, а дитяча – це територія дітей. З цього виходить, що перш ніж наважитися поклеїти шпалери в два кольори, треба ретельно обдумати варіанти їх поєднань і в той же час їх гармонійна взаємодія з предметами внутрішнього декору.

Наприклад, на кухні де упор завжди робиться на практичність, ідеально підходять шпалери, що миються. А при виборі рішень по тону повинне дотримуватися гармоніювання з шторами.

У гостиній кімнаті, яка часто іменується залом, шпалери багато в чому служать для передачі атмосфери затишку. Тому підбирати шпалери в два кольори в залі слідує з упором на спокійні тони. Тут можлива будь-яка комбінація, підбір яких завгодно відтінків. Головне – дотримуватися у всьому гармонії.

Клеїти шпалери в два кольори в спальні треба з таким розрахунком, щоб їх поєднання заспокійливо діяло на психіку. Ні в якому разі не можна використати в цьому приміщенні занадто яскраві і агресивні поєднання колірних комбінацій. Краще всього застосувати м’які пастельні відтінки. Найприйнятнішим варіантом буде використання таких відтінків як оливковий, бежевий або персиковий колір.

Дитяча кімната найбільше потребує атмосфери комфорту. Зрозуміло, що похмурі тони тут не підійдуть. Краще всього зробити ухил у бік поєднання яскравих, веселих, але в той же час не занадто відволікаючих варіантів шпалер.

Вибір комбінованого варіанту обклеювання шпалер на стінах

Багатьом людям властиво сподіватися на власні сили і власну фантазію. Вибір відповідного поєднання двох різних гамм на шпалерах для стін не є виключенням.

Проте в той же час хорошу службу в цій справі грають різні каталоги, що демонструють фото шпалер двох кольорів до яких досить часто прибігають ті, що бажають провести у своєму домі якісний ремонт. На сторінках таких каталогів завжди можна відшукати найбільш відповідний варіант стінного оформлення для будь-якого конкретного приміщення.

Про автора

admin

Залиши коментарій