Дизайн інтерьера фото

Шпалери для хлопчиків: 119 фото і рекомендації по підбору для різних віків

За авторством admin

Шпалери для хлопчиків – 119 фото кращих дизайнерських ідей оформлення дитячої кімнати

Кожному батьку хочеться, щоб дитина мала власну кімнату. Від того, як вона оформлена залежить комфортне проживання чаду. Перед тим, як зайнятися ремонтом, треба врахувати побажання, інтереси, вік малюка.

Шпалери для дитячої кімнати хлопчика – грамотний вибір

Покриття стін грає досить-таки значиму роль. Від шпалер залежить настрій дитини і гостей відповідно дітей.

Що треба знати перед купівлею шпалер :

  • покриття зобов’язане мати екологічний склад;
  • вибирайте шпалери з паперу, вони дихати і недорогі в ціні;
  • підійдуть рідкі шпалери, звичайно, вони дещо дорожче від паперових, мають один величезний плюс – легко перефарбовуються в інший відтінок;
  • ідеально підійдуть шпалери, що миються, діти частенько проявляють свою творчість на стінах – цей вид покриття легко миється;
  • забудьте про вінілові шпалери, вони швидко піддаються ушкодженням.

У нашій статті Ви можете ознайомитися з фото шпалер в дитячу для хлопчика. Уважно придивитеся раптом яка нибудь ідея припаде до душі дитині.

Дизайн шпалер до кімнати для хлопчика

Оформити дитячу можете в жовтому, коричневому, блакитному, синьому, фіолетовому або зеленому кольорі. Це так звані хлоп’ячі тони. Синій, символізує воду, море, а пастельна і зелена палітра допоможе створити джунглі в інтер’єрі.

Можете підібрати шпалери для хлопчиків чорного кольору, не бійтеся темного, цей тон заспокоює, налаштовує на сон, розбавте його світлою палітрою.

Було помічено, що малюки уподобали покриття, на яких зображені персонажі з мультфільмів : машинки, роботи, кораблі, динозаври, бджілки, все залежить від інтересів і вікової категорії.

Не забувайте радитися з дитиною, йому там жити, проводити велику частину вільного часу. В процесі ремонту запропонуєте чаду Вам допомогти самостійно обклеювати стіни.

Хлопчик 7 років – як угодить не помилитися

Шпалери для кімнати хлопчика повинні повністю характеризувати цей вік. Чадо вже має точку зору, думку. У дитини є хобі, захоплення і навряд чи йому сподобаються машинки, літачки.

Більшість робить акцент на навчанні, вибираючи покриття з циферками і буквами. З точки психології підійдуть шпалери, де зображені природа і її мешканці : собаки, коти, птахи, дикі тварини. Малюнки не повинні мати помітних і складних візерунків.

У цьому віці діти знайомляться з першими азами школи і можуть відволікатися. Зосередиться, допоможуть шпалери із смугами – вони угамують активного хлопчика після ігрового процесу. Якщо кімната належить двом активним хлопцям, то краще придбати шпалери, що миються. Погодьтеся досить-таки практичний і вигідний варіант.

10 років – який дизайн підійде хлопчикам в цьому віці

Не забудьте узяти з собою в магазин 10-ти літнього сина, коли вибиратимете шпалери до його кімнати. Ви дозволите маленькому чоловікові відчути себе дорослим. Не бійтеся, він зробить правильний вибір.

Самостійність надасть хлопчикові упевненості в собі. Він зрозуміє, що йому повністю довіряють. Прислухайтеся до його думки, давайте ділові ради. Постарайтеся зробити так, щоб шпалери для стін були комфортні і безпечні для здоров’я.

12 років як поступити в такому віці

Не створюйте самі дитині дитячу кімнату, він відчуватиме дискомфорт. У 12-ти літньому віці хлопченяти часто міняють смаки і погляди. Може хлопець любить подорожувати, тоді підберіть покриття жовтого кольору з глобусами або уривками карти світу.

Купівля шпалер має бути спільною і не змушеною. Виберіть день, коли синові зручно піти в магазин.

Хлопчик – підліток

Продавці шпалер помітили, що в підлітковому віці хлопці оформляють свої кімнати в мінімалістському стилі, мінімум декору і деталей. Дайте можливість чаду проявити себе. Він може узяти і обклеїти стіни постерами улюблених акторів, музикантів і щодня їх міняти або в один прекрасний момент взагалі познімати зображення.

Постарайтеся разом оформляти кімнату, зробіть її не лише красивою, але і зручною, комфортною, від атмосфери залежить настрій і відпочинок.

Пам’ятайте, що кімната не батьків, а дитини. В першу чергу цей простір мужика, до якого приходять гості і не лише хлопченята. Шпалери для хлопчика підлітка – це характеристика його внутрішнього світу.

У будь-якому віці дитина повинна почувати себе в кімнаті хазяїном, де знаходяться тільки його речі, які він сам розкладає так, як зручно і вони завжди під рукою. І навіть якщо Вам вдасться зробити ідеальну кімнату і малюк залишиться задоволеним, не забувайте, що дитина росте, а з ним міняються захоплення.

Оформлення простору повинне міняти зовнішній вигляд разом з віком хлопчика. Погодьтеся, що зроблений ремонт для сина 7-ми літнього віку не підійде для підлітка 16 років. Також не купуйте шпалери на вирощування. Не ламайте в маленькому чоловічку особу. Дитячі шпалери для малюків, а для підлітків глобуси і постери.

Починаючи ремонт можете порадитися з психологами, як зробити краще, щоб дитина залишилася задоволений і подякував Вас. Любіть діток вони раними і беззахисні. Робіть ремонт із задоволенням прислухаючись до їх думки.

Про автора

admin

Залиши коментарій