Дизайн інтерьера фото

Шпалери для дівчаток: 119 фото прикладів оформлення дитячої кімнати

За авторством admin

Шпалери для дівчаток – 119 фото кращих дизайнерських ідей застосування шпалер в кімнаті для дівчинки

При створенні кімнати для дівчинки особливу увагу необхідно приділити обробці стін. Для дитячої найкращим варіантом являються шпалери. При виборі шпалер треба керуватися не лише міркуваннями практичності і безпеки, але і смаками хазяйки, а також врахувати її вік.

Фото шпалер до кімнати для дівчинки широко представлені в мережі Інтернет, а наші рекомендації допоможуть врахувати нюанси і визначитися з вибором.

Види шпалер

Кожен вид шпалер має певні характеристики. Для дитячої важлива зносостійкість, повітропроникність, простота у відході і безліч колірних рішень.

Цей варіант є “бюджетним”, оскільки такі шпалери мають найдоступнішу ціну. Термін служби невеликий: від 2 до 5 років. Поверхня для поклейки має бути ідеально рівною, інакше паперові шпалери можуть порватися.

Від клею полотна розтягуються, а після висихання дають усадку. Незважаючи на ці недоліки, паперові шпалери є екологічними, безпечні для дітей, а виробники пропонують величезний вибір забарвлень.

Крім того, таке покриття ідеально підійде для кімнати маленького першовідкривача, тому що дівчатка, що мають творчі схильності, часто використовують стіни як мольберт.

Кращий варіант цього виду шпалер – грунтовані із захисним акриловим напиленням, тоді вони не вигоратимуть і збережуть яскравість впродовж усього терміну використання.

Флизелиновие

Є прекрасною альтернативою паперовим покриттям. Працювати з ними набагато легше: полотна не розтягуються від клею, приховують нерівності стін, їх можна мити і навіть чистити щіткою. Оскільки основою флізеліну служить целюлоза, шпалери безпечні для дитини.

Недоліком можна вважати високу ціну рельєфних і структурних флізелінових шпалер. Також необхідно враховувати, що малятко може пошкодити рельєфний малюнок, тому цей вид шпалер підійде для дівчаток більше старшого віку.

Прекрасний варіант красивих шпалер для дівчинки. Виглядають оригінально і багато. Незаперечною перевагою є широкий вибір фактур і забарвлень, можливість імітування каменю, тканини або штукатурки. Залежно від виду вінілу(вспененний, гладкий, твердий або шовкографія) міняються його характеристики.

Для кімнати дівчинки підійдуть спінені вінілові шпалери з мікроспорами, які пропускають повітря. Перед поклейкой треба обробити стіни протигрибковим покриттям і дати штукатурці повністю висохнути.

Цей вид не підходить для малюків у зв’язку з низькою зносостійкістю, але для дівчинки – підлітка допоможуть створити неповторну атмосферу.

Складаються з паперової основи з наклеєним 1-миллиментровим шаром шпони. Завдяки природному походженню є повністю безпечними. Мають високу міру стійкості до механічних ушкоджень і вологовідштовхуючі властивості. За ними легко доглядати, забруднення віддаляються вологою губкою.

У інтер’єрі дитячої пробкові шпалери дозволяють поєднувати різні фактури і кольори. Складність може виникнути при поклейке – стіни треба заздалегідь вирівняти. Цей вид шпалер коштує недешево, але і прослужить жодне десятиліття.

Бамбукові

Це вид схожий з попереднім за своїми якостями: висока зносостійкість і величезна кількість колірних рішень. Шумоізоляційні характеристики бамбука дещо нижчі, ніж у пробкових шпалер.

Завдяки цьому покриттю можна створити унікальний дизайн дитячої кімнати, що відбиває внутрішній світ її хазяйки. Фотошпалери займають зазвичай одну стіну або її частину.

Вибір зображень величезний, деякі виробники пропонують послугу друку на замовлення. Для дівчаток рекомендуються зображення природи, казкових персонажів, тварин.

Велюрові і тканинні

Оскільки на таких шпалерах збирається пил, а доглядати за ними складно, не рекомендується їх використання в дитячій.

Зонування дитячої

Вибираючи шпалери в дитячу для дівчинки слід враховувати, що приміщення виконує ряд функцій. У своїй кімнаті маленька принцеса відпочиває, приймає гостей, робить уроки і займається хобі. Тому для кожної зони підходить певний тип шпалер.

Спальна зона передбачає наявність ліжка або дивана. Забарвлення шпалер в цій зоні не має бути “кричущим”. Варто віддати перевагу м’яким пастельних тонам, які допоможуть заспокоїтися і заснути.

Робоча зона. Під час підготовки уроків ніщо не повинне відволікати від зайняття, тому не треба розміщувати в цій зоні зображень, які займатимуть увагу дитини. Нехай це будуть шпалери з класичним прийнятому або навіть однотонні.

Ігрова зона. Тут дайте волю фантазії. Вибирайте найяскравіші шпалери якраз для оформлення зони для ігор. Наприклад, фотошпалери з героями улюбленого мультфільму.

Вік дівчинки

Поза сумнівом, в кожному віці у дитини різний режим дня, потреби, інтереси, захоплення і ритм життя.

Для крихітки з народження до 3 років оформлення дитячою повинне розташовувати до регулярного сну. Підійдуть теплі тони: персиковий, рожевий, бежевий.

З 3 до 7 років заспокійлива атмосфера також актуальна, але у дівчинки вже з’являються свої цікаві, герої улюблених книг і мультфільмів, зображення яких можна включити в інтер’єр.

З 7 до 12 років. У молодшому шкільному віці необхідно зосередитися на навчанні, тому в кімнаті має бути обстановка, розташована до зайняття. Підійдуть однотонні фактурні шпалери або шпалери з принтом(вензелі, горошок, сердечка, квіти). Дозвольте дитині самій вибрати забарвлення шпалер.

З 13 до 18 років. У цьому віці у дівчинки є смаки, що сформувалися. Дизайн шпалер може бути будь-яким, але не слід забувати про зонування кімнати. Шпалери для дівчинки – підлітка можуть містити яскраві синій, зелений або червоний кольори, але в розумних межах.

Характер дівчинки

Якщо дитина спокійна і сором’язлива, варто використати життєствердні кольори шпалер. Підійдуть помаранчевий, червоний, синій колір. Використати їх треба в міру: не варто робити стіну повністю червоного кольору, прийнятніше червоні акценти на світлому нейтральному фоні.

Для активної і емоційної дівчинки відповідними є теплі спокійні тони, які допоможуть набути душевної рівноваги і зосередитися.

Корисні поради

При виборі шпалер до кімнати для дівчинки не варто нехтувати загальними рекомендаціями.

Так, шпалери в горизонтальну смужку зорово подовжують дитячу, а у вертикальну смугу – зроблять кімнату вище.

Зверніть увагу, що в приміщеннях, що виходять на сонячну сторону, допустимо використати темні кольори в невеликих кількостях. У кімнатах, що виходять вікнами на північ, від використання таких тонів краще утриматися.

Дотримуючись наших рекомендацій, Ви зможете створити оригінальну, функціональну і затишну кімнату для маленької леді, в якій вона почуватиме себе по, – сьогоденню комфортно.

Про автора

admin

Залиши коментарій