Дизайн інтерьера фото

Рукоділля для будинку своїми руками : прикраса з підручних матеріалів(120 фото)

За авторством admin

Рукоділля для будинку своїми руками – 120 фото найцікавіших свіжих ідей сучасності

З давніх пір людям властива схильність до творчості і самовираження. Про це говорять печерний живопис, первісні прикраси і інші археологічні знахідки.

Цікаві види рукоділля для будинку міцно увійшли до нашого життя. Багато жінок йдуть з рутинної офісної роботи, повністю присвячуючи себе улюбленій справі. Поступово у них з’являються замовники, стабільний доход, а творчі результати стають витворами мистецтва. З хобі захоплення перетворюється на сенс життя.

Позитивний вплив рукоділля

Hand made – це не лише захоплюючий і захоплюючий процес, але і корисне проведення часу. Саме творення можна порівняти з медитацією: організм знаходиться в стані душевної рівноваги і спокою.

Голова відпочиває від інтелектуальної напруги, думки звільняються від непотрібної інформації, а енергія спрямовується в позитивне русло. Покращується фізичне самопочуття. Рукодільничавши, можна знайти багато нових друзів по інтересах.

Інтер’єр, в дизайні якого використані ексклюзивні хэнд-мэйд-предмети, завжди наповнений душевною теплотою і затишком. Рукоділля подовжує життя старим, зношеним речам. При цьому ви стаєте володарями унікальних аксесуарів, що не мають аналогів і копій.

“Бабусин” спадок

За радянських часів наявність в інтер’єрі кімнати килима була ознакою благополуччя і спроможності хазяїв. Після декількох років зневаги і забуття килими набувають другої молодості. Для їх виготовлення знадобиться товста пряжа, порізані на смуги старі речі або поліетиленові пакети, гачок(бажано №10) і трохи терпіння.

Порядок виконання роботи :

  • Набираємо на гачок ланцюжок з повітряних петель, пров’язуємо петлі стовпчиками без накида;
  • Першу і останню петельку замикаємо в кільце;
  • В’яжемо пару петлею для отримання другого ряду і виконуємо другий ряд стовпчиками з накидом;
  • Повторюємо попередні операції, збільшуючи кількість петель в кожному новому ряду;
  • Після досягнення потрібного розміру завершите виріб, пров’язавши ряд петель стовпчиками без накида. Кінці ниток виведіть на виворіт, закріпіть вузликами.

Яскравим вийде килимок, пов’язаний з пухнастої або багатоколірної пряжі “Травичка”. Змайструвати стильний аксесуар можна з білизняних вірьовок або шнура. Якщо вам не доводилося займатися такою роботою, то зв’язати килим допоможуть схеми рукоділля.

В ногу з часом

Традиційні види творчості практично не виходять з моди. Все більше майстринь повертаються до напівзабутих ремесел, надихаючись історією своєї країни. Але прогрес в рукоділлі не зупинити! Зароджуються нова техніка і захоплення.

Сучасне рукоділля, яке дозволить залишитися в тренді :

Фом-флористика

Це відносно нове захоплення, заготівлею в якому виступає вспененная гума – фоамиран. Цей дивовижний матеріал, на дотик схожий на замшу, набуває будь-якої форми під тепловою дією. Досить просто прикласти його до нагрітої праски або потримати в теплих руках.

За допомогою фоамирана можна створювати квіткові композиції для ваз, весільні букети і бутоньєрки, прикраси для волосся, брошки, затиски для штор, іграшки і багато що інше. Фоамиран не боїться вологи і може застосовуватися для декору ванних кімнат.

Увесь процес абсолютно зрозумілий навіть новачкові: з листа матеріалу ножицями вирізуються заготівлі необхідної форми(наприклад, пелюстки ромашки), загинаються методом дотику до праски і збираються в остаточний виріб клеєм.

Хоча голка і з’явилася на рубежі X – XI століття, творчість не втратила своєї актуальності. Разом із сталими видами вишивки(нитками, бісером або стрічками), з’явилася нова техніка – алмазна вишивка.

Строго кажучи, це процес викладання картини за допомогою круглих або квадратних акрилових страз. Вишивкою її називають тому, що в роботі використовується схема, схожа на схему вишивання хрестом.

Робота з полімерною глиною

Матеріал називається глиною, але не має нічого спільного з природною осадовою породою. Це пластик для ліплення невеликих прикрас(сережок, намист, брошок), а також для виготовлення ляльок, декору кухлів.

Техніка досить проста: еластичній масі, схожій на пластилін, надається потрібної форми. Твердіння і остаточне формування виробу відбувається в духовці(температура 100-110 град, витримка до 30 хв.) або в окропі.

Свіжі думки по оформленню інтер’єру

Дизайн інтер’єру квартири або заміського будинку – це одна з основних прикладних сфер втілення ваших творчих задумок. Цікаві ідеї рукоділля для будинку:

Прекрасним акцентом в передпокої стане ключниця, виконана своїми руками. Найбільш простий варіант – скріпити разом декілька дощок, пофарбувати, покрити лаком, встановити гачки. В якості декору можна використати декупажние карти, чипборди, гальки, камені і черепашки.

Уразьте гостей незвичайним підходом до такої буденної речі, як вішалка для одягу. Трохи гілок, дерев’яна основа, клей, і саморези перетворять вішалку на стильний эко-декор.

Задекорировать дитячу можна за допомогою виробів в техніці квиллинг. Це рукоділля для початкуючих дорослих майстрів і дітей від 6 років і вище. Його суть – складання об’ємних композицій методом бумагокручения.

Основна перевага – доступність матеріалів. Заготівлі можна зробити самому, нарізавши білий або двосторонній кольоровий офісний папір на смуги шириною від 2 до 10 мм Накручувати стрічки, що вийшли, можна на зубочистки, стержні для ручок, в’язальні спиці.

Для склеювання паперових спіралей використайте канцелярський клей ПВА. Квиллинг дозволить створити панно на стіну, ялинкову іграшку або оформлення для листівки.

Бюджетним видом рукоділля, здатним прикрасити вітальню або спальню, може бути плетіння з паперової лози. Із скручених і забарвлених газетних трубочок створюють підлогові і настільні вази.

Грамофонні пластинки – хороша підмога в творчості. Умільці використовують їх для настінних панно або як основу для годинника. Скріплені між собою пластинки і диски можна використати в якості ширми для зонування у вітальні.

Перераховане рукоділля складає лише малу частину від усієї різноманітності творчих напрямів. Фото рукоділля для будинку в іншій техніці.

Якщо у вас з’явився вільний час, який нічим заповнити, освойте нове ремесло. Це не так складно, як здається. Творіть, надихайте і надихайтеся!

Про автора

admin

Залиши коментарій