Дизайн інтерьера фото

Розпис стін – 95 фото техніки і методів нанесення унікальних візерунків

За авторством admin

Розпис стін : ідеї прикраси і дизайну в сучасному інтер’єрі. 95 фото варіантів стильного оформлення

Одним з найпопулярніших і затребуваних способів прикраси порожніх стін нової квартири, заміського будинку являється все частіше розпис. Фотографії інтер’єрів, в яких завдяки рішенню хазяїв прикрасити стіни в квартирі, найзвичайніші приміщення перетворилися на стильні кімнати за бажання можна знайти в найрізноманітніших блогах, журналах.

Розпис в квартирі можливий?

Розпис стін найрізноманітнішим чином використовується вже далеко не перший рік. Досить лише згадати про середньовічні фрески, зображені в шкільних підручниках, живописі античних часів. Сьогодні сучасний розпис на однотонних стінах підтверджує високе почуття смаку її жителів.

Помилкова думка, що для використання художнього розпису обов’язково має бути величезний будинок. Невеликим, цікавим малюнком цілком реально оригінально прикрасити обридлу сіру стіну в передпокої, будь-якій іншій вибраній для ремонту кімнаті, аж до вітальні.

Технології, використовувані у сучасному світі, матеріали високої якості дають можливість перетворити на неперевершений витвір мистецтва будь-яку сумовиту поверхню одного тону. Найголовніше – не обов’язково для цього закінчувати спеціальні курси дизайнера, бути природженим художником.

Способи перетворення кімнати

Нижче описані найбільш у фінансовому плані доступні, легкі способи, які дозволять швидко оживити кімнату, зробити її комфортними для перебування.

Застосувати вподобаний в журналі розпис стін в інтер’єрі без яких-небудь проблем зможе будь-яка людина, головне – щире бажання самостійно оформити приміщення таким чином, немов це шедевр, створений дизайнером інтер’єрів.

Сьогодні існує різна техніка, яка може бути використана для оригінального розпису. Спершу треба буде лише визначитися з тим, що вам ближче : рельєфний, популярний площинний розпис, можливо малюнок, виконаний на стіні і в 3D.

Чим складніше вибраний малюнок, техніка, тим вище вартість виконаної роботи фахівця. Нюанс полягає в тому, що далеко не кожному професіоналові вдається створити малюнок, який відповідав би побажанням, прописаним замовником, а грошові кошти за згаяний час віддати буде необхідно.

У такому разі ідеальний варіант – розпис стін своїми руками, яка цілком можливо що не буде витвором мистецтва, але однозначно кожного разу дивитися на стіну, показувати її гостям, ви будете з почуттям неймовірної гордості за себе.

Для розпису нового інтер’єру дитячої кімнати можна вибрати собі в помічники дитини, якщо він вже може тримати кисть самостійно. Роботи по розпису в спальній кімнаті можуть перетворити звичайнісінький вечір на романтичний, якщо виконувати роботу разом зі своєю другою половинкою.

Головне – щиро повірити в те, що художній розпис стін сьогодні досить просто, адже в 21 столітті є усе необхідне, щоб добитися красивого малюнка навіть у тому випадку, якщо ви зовсім не умієте, навіть ніколи не пробували малювати. Наприклад, трафарети для розпису стін, які з кожним роком стають усе більш популярними.

Як вибрати малюнок?

Вибір теми малюнка повинен залежати від кімнати, в якій планується розпис.

Якщо розписується вітальня, то бажано вибирати пейзажі, красиві квіти, дерева. Звичайно, оригінально виглядатимуть гори, хвойні ліси, але намалювати їх акуратно під силу професіоналові.

А ось не складе труднощів зображувати на стіні кульбаби, лілії. Щоб орнамент вийшов по-справжньому цікавим, бажано скористатися вищеназваним трафаретом.

Для кухні ідеальний варіант прикраси стіни, враховуючи переважну більшість класичних дизайнів – натюрморт, виконаний в кольорах яскравих овочів. Більшості вдасться намалювати з цікавими візерунками тарілку з фруктами, і келихи вина з сирною нарізкою. Головне – зупинитися на відносно легкому по виконанню малюнку.

Для дитини в його кімнаті прийнято зображувати героїв з мультиків, казкові палаци, машинки, у тому випадку, коли ремонтується кімната хлопчика. Найбільш прийнятним рішенням для кімнати, якщо в ній житимуть брат з сестрою являються домашні тварини.

Побачили фото розпису стін і спалахнули ідеєю самостійно повторити малюнок, але засмучуєтеся, що раніше не було досвіду в образотворчому мистецтві? Не треба переживати заздалегідь. Досить звернути увагу на нижеперечисленние техніку:

  • Малюнок, виконаний по контуру;
  • Трафарет;
  • Виконання малюнка, використовуючи проекцію слайду.

Розпис стін з використанням акрилових фарб

Необхідно приготувати наступні матеріали:

  • місткість, яка знадобиться для води;
  • кисті різних розмірів;
  • акрилова фарба тих кольорів, які будуть використані в розписі;
  • валик( він буде корисний при зафарбовуванні одним кольором великих площ);
  • простий олівець;
  • лінійка

Перше, що необхідно зробити – це визначитися з тим, яким буде малюнок. При цьому окрім стилістичних рішень приміщення, на це повинні впливати і інші чинники, на зразок особистих переваг, адже головне – це, щоб малюнок подобався хазяїв будинку.

Далі робота виконується поетапно.

Виконайте грунтовку, шпаклівку стіни і зафарбуйте її в колір, який був вибраний для фону розпису. За допомогою клітини акуратно перенесіть вибраний малюнок на стіну. Для цього спочатку малюнок має бути розділений на невеликі клітини на папері, а потім перенесений з ескіза вже на стіну в масштабі, тобто пропорційно збільшений.

При перенесенні малюнка краще всього користуватися простим олівцем, оскільки так буде легший видалити усі зайві лінії. Після нанесення малюнка усі лінії сітки можна сміливо видаляти і починати розфарбовування картинки.

Для отримання цікавих кольорів акрилові фарби можна змішувати, додавати в них фарбу білого кольору або воду. Якщо говорити про консистенцію, то вона повинна нагадувати нежирну сметану. Якщо зробити її занадто рідкою, тобто ризик стікання із стіни.

Першочергово має бути нанесена фарба на все більші площі і вже тільки потім на маленькі деталі і межі переходів між кольорами.

Завершуючи роботу, важливо дочекатися, поки фарба не висохне повністю, після чого художній розпис стін обов’язково має бути покритий акриловим лаком. Це збільшить стійкість нового елементу декору до ультрафіолетового випромінювання і значно підвищить зносостійкість.

Пам’ятайте при виборі малюнка для розпису, що така стіна обов’язково стане смисловим центром інтер’єру, тому важливо, щоб вона не пригнічувала і не домінувала, а лише прикрашала приміщення.

Про автора

admin

Залиши коментарій