Дизайн інтерьера фото

Рамка для дзеркала – 105 фото варіантів оформлення з сучасних матеріалів

За авторством admin

Рамка для дзеркала: як і з чого робиться рамка, раді з підбору дизайну(105 фото)

Звичайно, кожен хазяїн мріє виконати інтер’єр свого житлового дому в цікавому неповторному стилі, який не буде схожий ні на якій інший. Для цих цілей застосовують аксесуари від відомих дизайнерів, але на це потрібно буде викласти не малу суму з сімейного бюджету.

Зовсім звичайна рамка для дзеркала зроблена своїми руками допоможе вигідно доповнити предмети меблів, і навіть перевершити багато дизайнерських шедеврів.

Не секрет, що дзеркало в житлі важливий і потрібний предмет, але окрім цього воно служить красивій складовій внутрішньої обстановки, яка вигідно розширить вільну площу і наповнить кімнату додатковим освітленням.

Дзеркальна поверхня сама не притягає погляд, красивим його робить саме обрамлення(оправа), виконана в неповторному стилі.

Рамки з підручних матеріалів

Навіть звичайний старий раритет можна переродить і прикрасити самостійно, застосувавши звичайнісінькі підручні предмети і, навіть продукти.

Для декору вигідно застосовують самі різні продукти харчування : сухі макарони, зерно кави, горох і крупи. На фото рамки для дзеркала показаний варіант виконання оправи з макаронних виробів різної конфігурації і форми, які ретельно як слід клеять по усьому периметру.

Щоб виконати певний задуманий малюнок, необхідно рівномірно розподілити їх уподовж усьому дзеркальному полотну. Рамка буде у будь-якому разі індивідуальна: як вироби викладені певним орнаментом, так і розкладені в хаотичному порядку.

По закінченню роботи доречно закрити виріб за допомогою тканини(малярного скотча) і розпорошити на поверхню аерозольну фарбу.

Невелике дзеркало на стіну прикрашають картонною, фанерною або рамкою з ДСП. Вибравши потрібний матеріал, треба вирізувати виріб будь-якої форми, що віддається перевага, за бажанням, але величина його має бути більша, ніж габарит дзеркальної поверхні.

Вільні місця трафарету розумно прикрасити різними домашніми деталями: гудзики, черепашка, частини розбитого посуду, бісер, намистини, яєчні шкаралупи і багато доступних домашніх предметів. Різноманіття залежить тільки від ширини вашої фантазії.

Досить незвично і цікаво виглядає дзеркало, прикрашене бісером, скляними кольоровими камінчиками або стеклярусом. Проте, варто врахувати, щоб закріпити цю сировину знадобиться спеціальний силіконовий клейовий склад безбарвного відтінку. Він досить міцно і надійно кріпить деталі на полотно дзеркала, не змінюючи його прозору структуру.

Прекрасна витончена хризантема на рамці вийде із звичайних одноразових ложок. Спершу слід відрізувати ручки у ложок, а потім з самого краю почати приклеювати пелюстки, перетворюючи їх на квітку. Щоб сховати краї вимагається зовнішнім перекривати попередній ряд.

Колірне рішення виконується фарбою як одного, так і одночасно декількох тонів. Колірна гамма, без сумніву, повинна гармонійно поєднуватися із загальним стилем кімнати.

Великі масивні оправи

Перш ніж закріпити велике дзеркало, краще прикрасити його багатою розкішною оправою, з незвичайним хитромудрим візерунком.

Як правило, рамкою з дерева обрамляють дзеркала прямокутної, або квадратної форми, оскільки твердий матеріал практично неможливо зігнути своїми руками без додаткової обробки. Для виконання дерев’яної оправи знадобиться невеликий набір інструментів і мінімальна столярна вправність.

Заздалегідь необхідно виконати чотири деталі на кожну сторону виробу. Для грамотного акуратного з’єднання кутів, вимагається обрізувати наличники на певний куточок в 45 градусів. Врахуйте, що величина краю усередині повинна виконуватися мінімум на десять міліметрів коротше, ніж сторона дзеркала.

З вивороту планок вирізуємо невелике поглиблення, для розміщення полотна. Знадобляться спеціальні куточки, які міцно утримуватимуть полотно і формуватимуть кут оправи.

По закінченню роботи, дерев’яну раму доречно покрити лаковим розчином, фарбою або задекорировать на власний розсуд.

Плінтус для стель відмінно імітує дерево, причому він набагато легше по ваговій категорії. Починати роботу рекомендується із закріплення дзеркала на фанерний лист або деревно-стружкову плитку, щоб добитися надійнішої фіксації кріплення на стіну.

Кожну сторону оправи вирізуємо однотипно дерев’яному варіанту, правильно поєднавши кути. Але розмір внутрішнього краю повинен точно відповідати довжині сторони дзеркала. З’єднати усі деталі досить легко можна за допомогою клейового пістолета.

На остов рекомендується нанести тонкий шар негустої шпаклівки. Дочекавшись повного висихання виробу, можна приступати до оформлення багета для дзеркала.

Ефект старого розкішного предмета меблів надасть золотиста фарба, яку наносять звичайною губкою мазками. Така оправа буде легкою по вазі і неповторною у своєму оформленні.

Якщо в інтер’єрі житлового будинку є ліпні деталі, розумно використати схожу прикрасу для дзеркала. Ринок будівельних матеріалів пропонує великий асортимент декорацій з гіпсового або пластикового матеріалів, які надалі можна перетворити на дивовижну картину.

Основа повинна виступати за край полотна і пофарбована у світлий, білий, або кольоровий відтінок. Закріпивши полотно, ліпнину кріплять по усій основі паспарту за допомогою силіконового клею.

Шматочки мозаїки в інтер’єрі

Цю конструкцію, найчастіше, створюють для ванної кімнати абсолютно будь-якого стилю, оскільки основою прикраси служать осколки, що залишилися після ремонту, непотрібної плитки з кераміки. Головним завданням є правильний підбір малюнка.

Сучасний мінімалістський стиль припускає наявність складних геометричних орнаментів, абстракцію. Квітковий мотив, рослини і травичка доречні в сільському інтер’єрі.

Перед тим, як зробити рамку для дзеркала, полотно монтують на лист з дерева, а по кругу наносять вибраний малюнок. Потім плоскорізом вирізують деталі з плитки, надаючи їм певної форми і накладаючи на раму.

Якщо первинний нарис вийшов вдалим, можна сміливо кріпити фрагменти клейовим складом на оправу, потім почекати повного висихання виробу(максимум одна доба)

Звичайне дзеркало без рамки, природно не замінить ексклюзивного виробу в розкішній оправі, до того ж вигідно підкреслить тематику інтер’єру і його неповторність!

Про автора

admin

Залиши коментарій