Дизайн інтерьера фото

Поєднання шпалер : основні варіанти комбінацій кольору і візерунка(119 фото)

За авторством admin

Поєднання шпалер в сучасному інтер’єрі(119 фото) – огляд популярних варіантів створення стильного дизайну

Комбінація різного роду шпалер – це звичайний хід дизайнерів, щоб досягти конкретного результату. Поєднувати різні види цього облицювального матеріалу може будь-хто, хто раніше не знаходив в собі таких талантів. Треба тільки засвоїти, як підібрати кольори.

Різновид тонів шпалер

Для того, щоб не виправляти погрішності після ремонту, відповідально віднесіться до вибору кольору шпалер для вашого інтер’єру. Дія випромінювання оптичного діапазону має величезний вплив на людину.

Так, наприклад, відтінки червоного і яскраво-жовтого – спонукають до агресії. А світлі тони зеленого і лимонний колір, навпаки, заспокоюють. Інтенсивні сині і сірі кольори пригноблюють. Найскладніша палітра – чорна. Навіть з таким покриттям стін можна виконати витончений дизайн.

Єдність темного і благородного світлого – гарантія породження шикарного убрання на будь-якому просторі. Строкаті шпалери з красивими зображеннями допускають створення стильного інтер’єру і без застосування допоміжних аксесуарів.

Підбирайте правильний колір розумно, розбираючи багато моментів, які впливають на його відчуття. Ознайомтеся з ідеальним поєднанням кольору шпалер на фото на спеціалізованих сайтах і знайдіть відповідні відтінки. Правильно організоване забарвлення матеріалу допоможе абсолютно поміняти вид кімнати.

Комбінування

Необхідно визначити, до якої кімнати підбирається полотно. Поєднання кольорів шпалер в інтер’єрі – завдання непросте. Вибираючи одноколірні шпалери, але різних тонів і яскравості, можна скоректувати розмір приміщення. Щоб зорово розширити кімнату, наклейте світлі шпалери на подовженій стороні, а на короткій темнішого тону.

Світлі тони збільшують висоту, а темні роблять стіну коротше. Щоб кімната виглядала стильно, необхідно поєднувати покриття стіни з кольором і формою меблів.

Для оновлення інтер’єру використайте з’єднання двох протилежних кольорів шпалер. Важливі правила поєднання шпалер :

  • розділити простір на потрібні зони;
  • виділити певну сторону;
  • прикрити пропуски в ремонті;
  • акцентувати спрямованість стилю.

Якщо ви придбали шпалери одного кольору, але різних відтінків, візерунки і текстура так само мають бути однакові. Усі ланки оформлення простору зобов’язані або забезпечувати фон, або привертати увагу.

До одного з популярних способів оформлення стін на сьогодні відноситься сукупність протилежних кольорів. Внаслідок такого оригінального і сміливого поєднання, можна створювати неповторний дизайн.

Світлі фарби

Вдале і універсальне рішення – поєднання світлих шпалер. Щоб досягти незвичайного світлого простору, художники рекомендують комбінувати білі або світлі тони бежевого з теплими відтінками іншого колірного діапазону. Для легені і благородного інтер’єру добре узгоджуються білий і льняний, кремовий або молочний колір. Колірну гамму розбавте яскравішими елементами декору.

З усієї колірної гамми білий височіє первозданною безпосередністю. Він залучає до себе вишуканістю і витонченістю, сприяє до вираження багатьох цікавих задумів.

В той же час при застосуванні білого необхідно дотримуватися помірності, він має здатність приглушати або нейтралізувати інші наявні колірні комбінації, а у великій кількості створює відчуття порожнечі. Проте, з його допомогою можна вдало змінити простір, збільшуючи параметри або розтягуючи межі.

Білі стіни служать каталізатором: на їх плані інші предмети декору стають виразнішими. У просторих кімнатах з білими шпалерами необхідно поєднувати гардини з ніжним малюнком, що не обтяжують обстановку в цілому.

Оформляємо спальну кімнату

У багатьох спальня служить не лише кімнатою для відпочинку, але і виконує функції гардеробу, робочого кабінету, а в окремих випадках бібліотеки. Так або інакше, ця кімната – особистий простір кожного, єдиним завданням буде створити в ній затишок.

Вибір облицювального матеріалу для стін спальної кімнати передбачає облік усієї стилістики оформлення кімнати. Шпалери для спальні повинні забезпечувати атмосферу тепла і комфорту.

Для просторих кімнат дизайнери радять оформляти стіни в сірих тонах, де акцентна сторона буде з сріблястим візерунком. Інакше вони приховуватимуть вільні ділянки. Власне такий декор зараз в моді.

Для того, щоб на маленькій площі придбати потрібний результат, оформляти стіни треба шпалерами різних колірних відтінків. Золотисті відтінки можна розбавити пастельними тонами килима, гардин. Для невеликої кімнати із золотистими шпалерами цілком підходить поєднання білих обробних матеріалів для стін.

Якщо сонячних променів до кімнати поступає досить, шпалери блакитного кольору внесуть легкість і свіжість. За бажання створити яскравий інтер’єр, необхідно підібрати нейтральну палітру з цікавою текстурою, з доповненням текстилю.

Серед сучасних напрямів і використання фотошпалер. Так можна створити імітацію книжкових полиць, як би розбиваючи при цьому простір кімнати.

За умови, що усі відтінки підібрані правильно, можна добитися ідеального поєднання колірної гамми. І стати хазяїном гармонійної і затишної спальної кімнати.

Про автора

admin

Залиши коментарій