Дизайн інтерьера фото

Підлога в квартирі: 125 фото найсучасніших покриттів і укладання своїми руками

За авторством admin

Підлога в квартирі – сучасні матеріали і покриття в дизайні інтер’єру(125 фото-ідей)

Пол багато в чому впливає на комфортабельність приміщення. Саме тому оформлення підлоги в квартирі – один з перших пунктів при проведенні ремонту і виконується в першу чергу. На нім розташовується велика частина меблів і устаткування.

Людина постійно з ним контактує, нерідко – босоніж. На підлозі доводиться лежати і навіть спати. На нього неминуче потрапляє різне сміття, що означає, що його повинно бути легко прибирати.

У багатоквартирних будинках особливо гостро стоїть питання сусідства – підлога повинна стати перешкодою, що розділяє два житла. Через нього не повинні проникати сторонні звуки і інші свідчення життя сусіда, так само як і до нього від вас.

При цьому, звичайно, хочеться, щоб по ньому було приємно ходити, щоб він доповнював обстановку. Подивіться фото підлоги в квартирі: які незвичайні рішення можна знайти!

Особливості конструкції

Як правило, підлога монтується з двох шарів: проміжного і безпосередньо підлогового покриття. В деяких випадках перший шар опускається, а покриття приклеюється безпосередньо до плити перекриття.

До такого варіанту прибігати можна тільки в крайніх випадках: зроблена у такий спосіб підлога в квартирі не лише не забезпечить звукоізоляції, але і буде холодною і, найімовірніше, не рівною.

Сучасна Підлога має складнішу конструкцію, що включає шари влаго-, звуко- і теплоізоляції. Рівна поверхня досягається використанням стягування під час чорнової обробки. Існують декілька варіантів виконання цієї процедури.

Під час виконання мокрого стягування робиться розчин, яким заливається підлога. Термін висихання досить великий – до 29 днів. Накладати покриття поверх напівсухої можна вже через тиждень. Крім того, вона забезпечує додаткову тепло- і звукоізоляцію. Сухе стягування підлоги в квартирі може ховатися покриттям відразу після монтажу.

Підлогові покриття

Вибір покриття залежить від ряду чинників.

  • Якщо квартира розташовується над підвалом, пам’ятайте, що не кожна дерев’яна підлога “переживе” постійну вологість.
  • У будинок з маленькими дітьми або домашніми тваринами шукайте покриття, що максимально легко очищаються і міцні.
  • Деякі конструкції будинків не передбачають перенавантажень, що виключає виконання бетонного стягування.

Завжди актуальний вид покриття, що має ефектний зовнішній вигляд. Сьогодні робляться безліч різновидів паркету різних кольорів і малюнків. Матеріалом виступають різні породи натурального дерева.

З цього витікає один з головних його недоліків – дорожнеча. Крім того, зробити цю підлогу будинку своїми руками – завдання не з простих.

Паркетні дошки

Від попереднього варіанту відрізняється нижчою ціною. Оскільки паркетна дошка більше плитки паркету, укладати його швидше і простіше, хоча різноманітність доступних візерунків декілька скоротиться. “Переживе” легкий ремонт підлоги в квартирі: дошки можна кілька разів циклювати.

Вважається оптимальним по співвідношенню ціна/якість. Класичний ламінат виглядає як натуральна деревина, але існують варіанти, стилизованнее під камінь, шкіру або інший матеріал. За бажання на нім можна зображувати практично будь-який візерунок.

Ідеально підійде для приміщень підвищеної вологості і схильності забрудненню: кухні, ванни або коридору. Її просто очищати, вона має високу міцність і довговічність. Ви можете знайти плитку найхитромудріших малюнків. Альтернативою може виступити керамогранит, що не поступається їй в позитивних якостях.

Дерев’яна підлога – своєрідна класика жанру. Він дешевий і простий в монтажі, при цьому не занадто довговічний. Продовжить термін служби обробка спеціальними складами. При виборі звернете увагу на породу дерева.

Дешевий, простий в укладанні, що стійко переносить вологу матеріал. Випускається найрізноманітніших кольорів і візерунків. Найбільш доступний варіант, якщо ви обмежені у фінансах.

Роблять з синтетичних і натуральних волокон, довжина ворсу варіюється. М’який, затишний матеріал замінює собою килим на підлозі. Забезпечує звукоізоляцію.

З мінусів – недовговічність, оскільки ворс має властивість м’ятися. Крім того, накопичує пил і бруд, так що чистити його доведеться регулярно.

Натуральний, теплий, злегка пружинячий матеріал створений, щоб по ньому ходили босоніж. Захистити його від дій вологи і бруду допоможуть спеціальні лаки. Його без проблем укладе навіть малодосвідчена людина.

Свого роду килим, сплетений з волокон очерету, джуту, льону. Стильне доповнення минималистичного інтер’єру. На них не накопичується статична електрика, а стопи отримують додатковий масаж. Випускаються в різних колірних рішеннях.

Тепла підлога

Сучасний варіант в квартиру. По ньому зручно ходити як у взутті, так і босоніж. Установка системи вирішить питання опалювання як в квартирі, так і на заскленому балконі. “Тепла підлога” монтується майже під будь-яке підлогове покриття.

Пол під тип приміщення

Не секрет, що в різні кімнати підбирається відповідне по ряду характеристик покриття. Намагайтеся витримувати їх в схожій колірній гаммі: тоді інтер’єр виглядатиме більше цілісним.

У приміщенні, де людина спить, особливо важливо створити спокійну, затишну атмосферу. Сюди ідеально підійде теплий, м’який ковролін або дерево. Не вибирайте холодні матеріали на зразок ламінату. Тепла підлога зробить приміщення ще комфортніше, адже тут найчастіше ступають босоніж.

До кімнати, де живе дитина, буває непросто знайти досить практичний матеріал. Найбільш відповідним сьогодні вважається пробка. Вона забезпечує хорошу шумоізоляцію, не боїться вологи, безпечна і гипоаллергенна.

Навчаючись ходити, маленька дитина частенько падатиме – пружність матеріалу захистить його від випадкових синяків і понизить навантаження на хребет.

Тут найчастіше ходять люди, у тому числі у вуличному взутті. Тому підлога повинна легко очищатися, бути вологостійким і міцним. Цим вимогам задовольняють плитка і керамогранит. Підбирайте красиві і ефектні візерунки, адже перше враження про квартиру гість отримає в передпокої.

Кухня і ванна

Орієнтуйтеся на ті ж вимоги, що і у попередньому випадку. Використайте плитку, керамогранит і інші вологостійкі покриття.

Про автора

admin

Залиши коментарій