Дизайн інтерьера фото

Плитка в інтер’єрі – декор і оформлення різних приміщень(130 фото)

За авторством admin

Плитка в інтер’єрі: 130 фото кращих ідей, популярних тенденцій і поєднань в дизайні

Мабуть, на сьогодні важко знайти хоч би один будинок, в якому не використовується матеріал у вигляді сучасної плитки в інтер’єрі. Якщо раніше неї застосовували тільки для обробки ванних кімнат і санвузлів, то сьогодні плиткові елементи зустрічаються в интерьерних композиціях по усьому житлу.

Використання керамічної плитки в дизайнерських задумках відкриває широкий спектр можливостей утілити в реальність самі незвичайні і дивовижні композиції в обробці.

Величезний вибір матеріалу від зарубіжних і вітчизняних виробників виводять плитку на лідируюче місце серед обробних матеріалів.

Особливості у використанні

Комбінації з елементів різного розміру. Виробники пропонують споживачеві велику різноманітність плиточек абсолютно різної форми і розмірів. Завдяки такому різноманіттю навіть монохромні композиції виглядають стильно.

Поєднання, в яких задіяні елементи великого і маленького розмірів, дозволяють викладати мозаїки з хитромудрим малюнком.

Поєднання керамічних елементів різного кольору і дизайну. Популярністю користуються комбінації з однотонних елементів і плиток з тематичним принтом на тому ж фоновому полотні.

Широкий діапазон палітри відтінку дає можливість робити цікаві геометричні композиції. Частенько виробники випускають відразу цілу колекцію плитки, з якої можливо викладати дизайнерські полотна.

Рельєфні елементи. У багатьох колекціях зустрічаються серії плиткового матеріалу, які дуже достовірно імітують деревні поверхні, шкіру і навіть текстильні полотна. Дуже популярна сьогодні плиточка-рустик, яка має малюнок постареної поверхні. Такий матеріал часто використовується для роботи з класичними і эко-интерьерами.

А ось для любителів авангарду виробники випускають оригінальні фактурні елементи з імітацією під металізовані поверхні. Для сучасної стилізації використовують дзеркальну плитку, яка не лише виглядає незвично і стильно, але ще і дозволяє впливати на візуальне сприйняття приміщення, зорово розширюючи межі і роблячи його просторіше.

Використання плитки для интерьерних композицій на терасах і вуличних альтанках. Прогрес не коштує на місці, це стосується і виготовлення плиткових деталей.

На ринку з’явилися матеріали, які високими показниками стійкості до заморозків і різких температурних перепадів, завдяки чому підлогову плитку стало можливо викладати у вуличних відкритих приміщеннях.

Дуже міцна плитка керамин служить довгі роки, має привабливий зовнішній вигляд і різноманіття фактур. При викладанні плитковими елементами підлог на вулиці слід пам’ятати, що поліровані керамогранитние покриття на морозі ковзають, а, отже, стають травмоопасними.

Вироби із застосуванням ручної роботи. Стара технологія виготовлення плиткових елементів ручним способом з художнім неповторним розписом і до цього дня цінується споживачами по всьому світу. Особливо часто такі композиції зустрічаються в інтер’єрах елітних будинків і в декорі зон дегустації винних льохів.

Сучасні технології сьогодні дозволяють наносити на плиткові деталі будь-які зображення, що багаторазово розширює дизайнерські можливості застосування цього матеріалу. Композиції з фотоплитки з максимально реалістичними зображеннями прикрашають стіни не лише кухонь, але і будь-якої іншої кімнати у будинку.

Ультрамодною є плитка зі вбудованими світлодіодами. Елементи, що світяться, надають навіть найнуднішому і дизайну унікальний динамічний вид. Така плитка здатна замінити в приміщеннях традиційні бра і нічники.

Плиткові дослідження

Декоративні плиткові елементи здатні привнести до інтер’єру динаміку або ж навпаки трохи заспокоїти обстановку, настроїти на ностальгічні нотки або акцентувати на собі усю увагу.

Ажурні принти на плитці, які дістали назву “пэчворк”, часто використовуються в минималистичних або скандинавських стилізаціях. Виглядають композиції “пэчворк” так, як ніби їх склали з клаптиків. Традиційне буйство відтінків, використовуване в цій техніці, можуть замінити ажурні елементи двох тонів.

Простота і лаконічність також можуть бути виразними і стильними. Композиції з глянсовими ромбами або дзеркальною мозаїкою, полотна, викладені з дрібної шестикутною плиточки, що має стилізацію під мармурову поверхню, усе це прекрасно впишеться у будь-яку стилістику приміщення.

Природні принти доречно використати не лише на дачах і в заміських резиденціях. Обробка з використанням елементів небесно-блакитного або ніжно-зеленого кольорів нададуть квартирам у великому мегаполісі спокою.

А ось квіткові візерунки привнесуть нотку сільської атмосфери і затишку. Плитка в інтер’єрі ванної кімнати може імітувати шумні потоки водоспаду.

Яскраві включення з плитки пожвавлюють дизайн, роблячи інтер’єр оптимістичним. Якщо для облицювання використовуються елементи яскравої колірної палітри, то вони стануть домінантними, і тоді меблеве оснащення кімнати слід вибирати особливо акуратно. Дуже стильно і як і раніше актуально виглядають монохромні плиткові комбінації.

Кам’яна плитка для інтер’єру

Фото кам’яної плитки в інтер’єрі показують, що, завдяки облицюванню з такого матеріалу з будь-якої квартири можливо зробити справжній замок. Кам’яна плитка підходить для облицювання вертикально спрямованих поверхонь.

Такий матеріал справляється відразу з декількома завданнями:

  • захищає поверхні від забруднення, механічних ушкоджень і вологості;
  • створює фактурні площини і оптичні декоративні дизайни;
  • економить простір.

Головна особливість кам’яного матеріалу це його екологічність. Окрім цього цінуються також його вологонепроникні якості, відмінність форм і розмірів, декоративні можливості.

Сировина для виробництва кам’яних плиткових елементів це плитняк, до складу якого входить піщаник, сланці і тверді види вапняку. Розпилюванням виходить досягти найбільш зручної форми, яка забезпечує міцне наклеювання по обробну поверхню.

Сірий відтінок плиточек

Сірий вважається аристократичним кольором, який частенько є базою для інших тонів.

У ванній кімнаті сірі плиткові елементи використовують для облицювання усіх поверхонь. Цей відтінок прекрасно поєднується із смарагдовою зеленню, лимонним, бежем та ін. Перлинно-сіра основа прекрасно зможе виділити золотисті елементи сантехнічного устаткування, полотенцесушители і інші декор-детали.

У вітальні доречно задекорировать сіруватими плитковими фрагментами камінну установку. До того ж цей тон відмінно гармоніює в деревними кольорами, посилюючи їх сприйняття. Такі комбінації властиві для хай-тек стилізації.

Сірий відтінок плитки на кухні прекрасно поєднується з темним підлоговим покриттям і сталевим відтінком техніки і раковини.

А ось сірувата для пудри гамма в спальні створить неокласичний інтер’єр. Доповнять його підвісна стельова люстра, стилізована під старовинний освітлювальний прилад зі свічками, килимове покриття ясно-кавового тону і глянсові оксамитові покривав

Про автора

admin

Залиши коментарій