Дизайн інтерьера фото

Плитка для вітальні: варіанти для сучасного дизайну(105 фото)

За авторством admin

Плитка для вітальні – 105 фото ідеальних поєднань і варіанти формування дизайну

Упродовж тривалого часу більшість дизайнерів вважали, що плитка на підлозі може використовуватися в інтер’єрах лише в двох випадках: якщо це ванна кімната або якщо це їдальня, кухня. З розвитком технологій, практично усі сучасні виробники готові запропонувати покупцям оригінальні колекції своїх обробних матеріалів, що доводять, що плитка придатна не лише для двох вищеназваних кімнат.

У цьому легко переконатися, подивившись модні блоги, присвячені дизайнам інтер’єрів. Варто мати на увазі, що плитка є одним з самих практичних матеріалів.

Якщо зупинятися на питанні плитки, яка може бути використана у вітальні, то вона ділиться на декілька видів: декоративну, настінну, класичну підлогову. Відрізняються вони різними характеристиками.

Плюси і мінуси використання плитки у вітальні

Дизайнери, що стверджують, що сучасна плитка може використовуватися для підлоги у вітальні, в першу чергу говорять про найрізноманітніші достоїнства цього матеріалу. Тут легкість у відході, довгий термін служби, сучасний характер.

Складно не помітити і явних негативних характеристик плитки, які полягають в тому, що матеріал холодний не лише стилістично, але і в першу чергу для ніг.

Проте, чи являється це істотним недоліком на практиці? Сьогодні більшість власників квартир і будинків звикли вибирати собі в якості одного із способів опалювання – тепла, а саме така, що підігрівається електрична підлога, а значить другий мінус плитки можна анулювати.

Говорячи про перший недолік, варто підкреслити, що сучасні виробники, як і дизайнери, готові запропонувати для інтер’єрів вітальні широкий асортимент з найрізноманітнішими фактурами, кольорами з цікавими імітаціями. З цієї причини зараз підібрати варіант плитки, яка ідеально вписувалася б в інтер’єр, явно не складе серйозних труднощів.

Ті, хто віддає перевагу теплим якісним матеріалам, можуть зупинити вибір на популярній керамічній плитці що імітує дерево – один з найзатишніших матеріалів.

Достоїнства використання керамічних підлог

По-перше, плитка в інтер’єрі вітальні – це сьогодні найлегший в обслуговуванні матеріал. Все, що необхідно буде робити – це при прибиранні просто помити її, використовуючи абсолютно будь-який чистячий засіб. Цей момент особливо важливий, якщо у будинку живе дитина, адже збільшується необхідність дотримуватися гігієни. Це не менш зручно і, коли у будинку кішки, собаки, оскільки боротися з шерстю стає набагато простіше.

По-друге, плитка не здатна поглинати, накопичувати пил, на відміну від ковроліну і схожих покриттів. Якщо у будинку хтось страждає алергією, дизайн вітальні з плиткою стане відмінним порятунком.

По-третє, пола у вітальні з плитки крім того, що красиві, ще досить міцні. Якщо говорити про середній термін експлуатації ламінату, це на практиці не більше п’яти років. Самі виробники говорять, що він зажадає заміни. Плитка безперечно прослужить істотно довше, а сам термін залежатиме безпосередньо від якості вибраного матеріалу.

Що важливо передбачити при опрацюванні інтер’єру вітальнею?

Єдиним досить важливим мінусом плитки у вигляді покриття для майбутньої підлоги являється те, що вона холодна, як це говорилося раніше, але це можна легко обіграти теплою підлогою, тому важливіше подумати, яким буде планування вільного в кімнаті простору.

Вступає в роботу правило, що полягає в тому, що при застосуванні складових частин великого розміру в кімнаті з маленькою площею, вона зорово здаватиметься ще менше.

Тому, плануючи оформити невелике приміщення, краще всього і плитку вибирати маленького розміру. Якщо кімната досить простора, цілком можна дозволити використання досить великих деталей.

До початку фінальної обробки обов’язково підлога, стіни мають бути підготовлені до цього виду вибраного покриття. Будь-яка красива плитка для вітальні вимагає від усіх поверхонь кімнати, щоб вони були максимально рівними. Безперечно це спричинить додаткові витрати, проте результат порадує довговічністю, надійністю.

Особливо пильну увагу слід приділяти поєднаним кімнатам. Пов’язано це з тим, що багато дизайнерів звикли комбінувати різні підлогові покриття. Важливо врахувати той момент, що частина не опалюваних приміщень потребує плитки, стійкої до морозу.

Важливі моменти

Неможливо пройти повз такі корисні поради, як підлогова плитка для вітальні повинна використовуватися, щоб кімната стала справжнім місцем спокійного відпочинку, яке тішитиме око.

Забудьте про тапочки, дискомфорт, який випробовували гості при холодному полі. Використайте плитку для створення теплих підлог і добийтеся, таким чином, максимально комфортної для гостей обстановки.

Для прикраси інтер’єру заміського будинку краще використати живі квіти. У цьому також може допомогти плитка, якщо зробити з неї оригінальні клумби. Виглядати ландшафтний дизайн буде розкішний.

Якщо у вітальні є присутніми невеликі бордюри або зовсім сходи, обов’язково необхідно доповнити їх дизайнерською, декоративною плиткою. Вона досить дорого коштує, але, якщо ви хочете додати дизайну квартири або будинки справжнього шику, то це ідеальний варіант.

Якщо подивитися фото плитки для вітальні, то легко помітити, що дизайнерами пропонується величезне число різноманітних варіацій використання підлогової плитки далеко не лише для сучасних інтер’єрів, але і для будь-кого багатьма дівчатами класичних.

Цікаве використання цього покриття, коли вітальня поєднана при ремонті з маленькою кухнею або їдальнею.

Переваги відразу впадають у вічі, адже не лише не треба буде робити яких-небудь переходів між основною кімнатою і кухнею, але і завдяки єдиному покриттю навіть невелике приміщення виглядатиме візуально більше.

Одним з найпопулярніших варіантів для вітальні є підлога, виконана з керамогранита. При виборі для кімнати плитки в якості підлогового матеріалу не варто переживати за те, що простір буде занадто претензійним або офіційним.

Завдяки величезній кількості різноманітних забарвлень плитки, її форм, можна створити розкішну і затишну домашню вітальню, в яку захочеться повертатися знову і знову.

Про автора

admin

Залиши коментарій