Дизайн інтерьера фото

Персиковий колір в інтер’єрі – 110 фото використання в різних кімнат

За авторством admin

Персиковий колір в інтер’єрі: візуальний комфорт і поєднання з персиковим кольором(110 фото)

З недавніх пір застосування персикового кольору в інтер’єрі стало дуже популярним. Професійні дизайнери і звичайні люди, що роблять ремонт у своєму домі, охоче використовують ці теплі відтінки. Читайте далі, щоб упізнати яку дію робить, з чим поєднується і де застосуємо персиковий колір.

Вплив персикових відтінків на стан людини

Ні для кого не секрет, що колірні відтінки мають пряму дію на самопочуття людини. Деякі сосредотачивают, інші дратують, треті налаштовують на робочий лад. Персиковий колір здатний заспокоювати, він породжує почуття комфорту і затишку.

Якщо поглибитися більше, то слід розглянути відтінки цього кольору. Світлі тони – мають м’яку дію, примушують заспокоїтися і розслабитися, яскраві – заряджають людину додатковими силами, прибирають втому.

Насичений колір наповнює кімнату сонячною енергією, примушує відчувати теплоту. Цей варіант чудово підійде для кімнат, в яких недостатньо прямого сонячного світла.

Персиковий колір в психології асоціюється з легкістю і наївність. Він добре підійде для дизайну сучасних кімнат і класичних приміщень.

Для визначення впливу кольору на людину був проведений експеримент. Вивчення результатів психологами показало, що знаходження в кімнаті з персиковим кольором примушує відкидати негативні емоції, відкриває до спілкування і сосредотачивает увага. Інтер’єри таких тонів підходять як запальним, так і спокійним людям.

Поєднання персикових і інших кольорів

Щоб зрозуміти, як поєднання персикового колір з іншими в інтер’єрі вплине на дизайн кімнати, вирішите якого стилю ви хочете добитися у результаті. Цей колір нерідко застосовується в різних дизайнерських напрямах сходу. Відповідно до хорошим поєднанням стане коричневий, карамелевий, теракотовий, чорний і золотистий колір.

Досягти правильного відчуття сходу, допоможе застосування насичених персикових тонів у поєднанні з іншими, м’якшими.

Якщо головною метою є створення відчуття розслаблення і спокою – слід поєднувати світлі відтінки персикового з іншими тонами, пастельній категорії. Приміром, неймовірно ніжно і добре виглядають поєднання персикового з білим, кремовим і рожевим. Відмітно, що в такому варіанті персиковий може виступати в ролі другорядного кольору, що підкреслює інші.

Для стильних новаторських інтер’єрів добре підійде комбінація з червоним, фіолетовим або бірюзовим кольором. У цьому стилі слід побоюватися надмірного насичення кімнати яскравими кольорами. Це може негативно вплинути на самопочуття, примушуючи швидко стомлюватися. Вибирайте до двох додаткових відтінків, серед яких, тільки один буде дуже яскравим.

У яких кімнатах краще використати

Колір дозрілого персика чудово підійде для кімнати будь-якого типу. Приміром, в спальні цей відтінок легко може виступити лідируючим інструментом. У такому разі добре застосовувати світлі відтінки.

Спокійно і що розслабляє він діятиме в якості оббивки меблів. Створивши ансамбль схожих кольорів меблів, штор і аксесуарів ви надасте кімнаті відчуття захищеності і спокою. Вибираючи цей колір для стін і стелі, дотримуйтеся нейтрального тону.

Підбираючи колірну гамму, покладіться на свої відчуття, продумайте декілька варіантів і виберіть кращий. Допомогти в рішенні можуть фото інтер’єрів персикового кольору, візуальне представлення сприяє правильному вибору майбутнього дизайну. Головне не перестаратися з входженням цього кольору в усі елементи декору.

Використання персикового кольору у вітальні також буде хорошим рішенням. Вибір відтінку слід робити залежно від площі кімнати. Додати відчуття простору і легкості в невеликі приміщення допоможуть поєднання персикового з білим або кремовим кольором.

Просторіші кімнати дозволяють використати комбінації з коричневим або чорним. Також яскравий відтінок персикового можна використати для додавання колірних сплесків. Встановіть декоративні елементи цього кольору, щоб оживити і надати яскравості будь-якої вітальні.

Привабливість цього кольору неможливо занизити, побачивши його, з’являється відчуття ароматних фруктів. Тому його застосування на кухні буде ідеальним рішенням. Меблі яскравих тонів стануть відмінним варіантом для оформлення дизайну в цьому кольорі.

Також хорошим варіантом буде його використання на стінах або стелі. Без кардинальних змін інтер’єру можна обійтися, якщо додати деякі елементи в цьому кольорі. Наприклад, це можуть бути фіранки, скатертина, тарілки, світильник і багато що інше.

Іншим ідеальним місцем застосування персикового кольору є дитяча кімната. Позитивний вплив цього тону сприятиме правильному розвитку дитини. З цієї причини більшість дитячих садів і установ застосовують персикові шпалери в інтер’єрі.

Використання персикового кольору дозволяє фантазувати без яких-небудь обмежень. Він не ставить жорстких рамок, налаштовує на позитив, дарує тепло і затишок, заспокоює і замінює сонячне світло. Завдяки цим і іншим перевагам багато дизайнерів використовують цей колір у своїй роботі. Не упустіть і ви шанс, помістити у своєму домі частинку літа.

Про автора

admin

Залиши коментарій