Дизайн інтерьера фото

Перепланування квартири – 65 фото правильного узгодження

За авторством admin

Перепланування квартири : узгодження і узаконення проектів для сучасного дизайну(65 фото)

Більшість що придбавалися на ринку вторинної нерухомості квартир є функціонально застарілим простором для житла. Тому часто власниками таких квадратних метрів робляться спроби по перевлаштуванню корисного житлового простору. Для цього підключаються кваліфіковані інженери, дизайнери і будівельники.

Самостійно здійснювати переділ житла не рекомендується через неможливість передбачити і правильно прорахувати нові інженерні характеристики несних конструкцій. До того ж проект ремонту, складений ліцензованими фахівцями фірми, входить до складу документів, який подається на отримання дозволу здійснити заплановані ремонтні роботи з елементами дизайну і перепланування.

Самостійне перепланування житлового простору може обернутися для власників житла штрафами, судовими позовами і надзвичайними подіями.

Покрокова інструкція по отриманню дозволу на перепроектировку житла

Перед тим, як приступити до процесу капітального ремонту, слід отримати усі необхідні для цього дозволу, узгодження і довідки, а також заручитися лояльністю сусідів.

Для цього слід зробити:

Звернутися у БТИ за видачею техпаспорта на квартиру. Також в цій інстанції можна з’ясувати чи проводилися раніше які-небудь переділи житлового простору.

Отримати укладення на можливість здійснення перепланування в ліцензованій компанії, яка на підставі ескіза власника проводила інженерні розрахунки, дизайн, здійснювала кошторисні роботи і готувала проект перпланировки.

Надалі рекомендується довірити проведення ремонтних робіт цієї ж організації, що дозволить заощадити час і грошові кошти.

Повний пакет усіх узгоджень, дозволів і свідчень слід подати в газову службу, пожежник і Санэпидем нагляд, місцеве архиетурно-планировочное управління для оформлення усіх необхідних довідок і дозволів.

Отримавши єдине житлове свідоцтво у працівників ЕРИЦ, його треба надати до житлової інспекції, яка займається видачею дозволів на те, що перепроектувало.

За фактом закінчення ремонтних робіт по перевлаштуванню запрошується представник проектної організації для оцінки якості і підтвердження відповідності результату допущеному раніше плану. Для цього надається угода і акт про виконаних підрядником робіт.

На підставі акту по переплануванню житла, засвідченого фахівцем оформляється новий паспорт у БТИ з внесенням в нього усіх змін, що сталися.

Обов’язкові папери для пакету документів

До основних довідок, свідчень і паспортів, які слід зібрати для подання на отримання згоди інстанцій на те, що перепроектувало квадратних метрів відносяться :

  • Свідоцтво, що підтверджує право власності на об’єкт(його оригінал і ксерокопія).
  • Проектно-сметние креслення і розрахунки спеціалізованої організації, що має ліцензію на здійснення подібної діяльності на території РФ, що підтверджує, що точність розрахунків гарантують безпеку і красу перепланування.
  • Заповнений по спеціальній формі, з відповідним друком і підписами акт огляду об’єкту представниками ТСЖ, експлуатуючої або такої, що управляє установи, або головою кооперативу.
  • Рішення загальних зборів ТСЖ при перевлаштуванні, що зачіпає приміщення громадського користування.
  • Технічний паспорт на квадратні метри в двох екземплярах(ксерокопія і оригінал).
  • Заява письмово усіх квартиронаймачів і неповнолітніх осіб, що мешкають в ній, про згоду на проведення перевлаштування житла.
  • Виписка, що діє впродовж одного місяця, отримана з будинкової книги.
  • При віднесенні будівлі до списку що охороняються культурних достопримичательностей, укладення відповідних інстанцій про допущення здійснення того, що перепроектувало.
  • Заява про видачу на руки дозволу на перепланування(оформляється після надання усіх вищезгаданих паперів).

Що знадобиться від власника, щоб узаконити вже здійснену перепроектировку?

Згідно п. 4 ст. під номером 29 Житлового кодексу РФ для вже здійсненого переділу житлових метрів для його узаконення знадобиться звернення до суду.

Для отримання дозволу суду потрібно буде зібрати і надати наступні документи:

Договір купівлі-продажу, міни, дарування або вступу в право власності по заповіту; довідка з санітарно епідеміологічної інстанції; технічний паспорт; підтвердження державного пожежного нагляду про відповідність житла усім необхідним пожежним нормам; укладення ліцензованої проектувальної організації про того, що задовольняє усі норми і вимоги стані опорних конструкцій; заява на розгляд справи в судовій інстанції.

Неоформленная належним чином перепроектировка спричиняє за собою складнощі при здійсненні яких-небудь операцій з нерухомістю. При здійсненні купівлі продажу, оформленні договору міни, вступи у права власності по заповіту або договору дарування існуюче планування квартири зобов’язане співпадати з тією, яка вказана в паспорті і свідоцтві.

Інакше має відбутися тривалий процес переоформлення і розглядів про причини подібної невідповідності. Тому новий техпаспорт житлової нерухомості – не лише складене за допомогою креслення фото перепланування квартири, а і юридично важливий папір.

Вартість процесу того, що перепроектувало

Вартість отримання дозволу на внесення змін до планування квартири, як і вартості переоформлення документів, можна уточнити у БТИ за місцем знаходженні житлової площі. Близько 5 000 рублів коштує переоформлення техпаспорта. На ряд інших платних послуг, БТИ, що надаються, ціни коливаються.

Всього повна вартість проекту переділу може обійтися в суму від 20 000 до 100 000 рублів. Скільки коштує перепланування квартири, залежатиме від уяви дизайнерів і розрахунків інженерів, а також місцерозташування квартири.

При самостійному узгодженні переділу слід розраховувати на наступні витрати:

Планування і затвердження нового планування житла в спеціальній ліцензованій організації; судові витрати(при узаконенні вже існуючою перепроектировки), а також оплата послуг юриста, судових мит; вартість оформлення нового техпаспорта(коливається залежно від місцерозташування об’єкту); плата державного мита за оновлення кадастрового паспорта.

Перш ніж приступати до створення ескіза того, що перепроектувало квадратних метрів, який надалі прораховуватиметься інженерами, і удосконалитися дизайнерами в спеціальній організації, слід прочитати Житловий кодекс РФ і закон “Про порядок перевлаштування”. (для жителів міста Москви) щоб утямити усі допустимі можливості здійснення проекту.

У будь-якому разі законно проведене перевлаштування позбавить власників від судових позовів сусідів, штрафів і складнощів при здійсненні операцій з нерухомістю.

Про автора

admin

Залиши коментарій