Дизайн інтерьера фото

Панно з плитки: 115 фото красивих естетичних ідей використання плитки

За авторством admin

Панно з плитки – декоративні ідеї оформлення плиткою. 115 фото ідей сучасного дизайну

Вироби з плитки добре себе зарекомендували тим, що вони практичні і не вередливі при експлуатації. Але не лише цими якостями, на сьогодні дизайнери постійно придумують нові рішення і комбінації.

Виробники постаралися і гарантують, що панно має стійке покриття, яке не міняється після попадання вологи. Також зображення на плитці захищене від чистячих засобів і температурних змін.

Позитивні якості плиткового виробу

 • довгий термін служби; міцність і надійність основи;
 • безпечно і гігієнічно для здоров’я;
 • зображення не міняється від температурних режимів і хімічних засобів;
 • прийнятна ціна.

Види виробів з плитки і їх особливості

При виборі прикраси спочатку ознайомтеся з різновидами панно для стін. Від використаного матеріалу залежить тип конструкції.

Прикраса настінна

На розміри панно з плитки у ванну впливає площа приміщення. Визначившись з дизайном можна підкоригувати вади простору, і потурбується про зовнішній вигляд.

Якщо кімната велика, то відповідно і панно вибирайте чималих розмірів. Це може бути морська тематика, що найбільше підійде для ванної кімнати. Щоб візуально збільшити простір використайте зображення без сюжету, наприклад, абстракції і лінії.

Варіації настінного панно

Зовсім нещодавно з’явилося фотопанно – цей виріб виготовляється під замовлення, в якості малюнка замовник надає будь-яке фото, яке переноситься на плитку.

Використання дзеркального дизайну допоможе збільшити розміри малогабаритної кімнати, іноді на поверхню наносять візерунок. Для невеликих приміщень підійде маленький виріб з одного виду плитки.

Панно із зображенням 3D картинок – виготовляється з міцного і стійкого матеріалу.

Мозаїка досить трудомісткий вид, але якщо вибрали саме таке панно, то воно того коштує, ефектом залишаються задоволені практично усі покупці.

Вважається найпоширенішим декором для стін. Візерунок викладають з різних відтінків плитки шириною не більше 3 см Кожен елемент малюнка тримається на стіні за допомогою металевої сітки.

Варто відмітити переваги такого панно :

 • плитки виготовляють найрізноманітніших фактур, і покривають шаром глазурі, надаючи їй стійкості до різних показників вологості;
 • мозаїчний вид, як кришталь, що сприяє ефектній зовнішній красі;
 • завдяки конструкції можна зробити внутрішнє підсвічування;
 • під час виготовлення матеріал полірують, щоб забезпечити довгі роки експлуатації.

Мозаїку можна викладати в довільному порядку або ж по інструкції, щоб отримати геометричний візерунок. Такий варіант підходить в класичну ванну.

Для прованса підійдуть квіткові малюнки бежевих відтінків або черепашки. Більше комбінацій можете побачити в нашій статті. Ми виклали цілий ряд панно з плитки на фото. Розглядайте і вивчайте.

Панно і керамічного матеріалу

Завдяки величезному вибору фактур і відтінків керамічне панно сьогодні досить-таки популярне серед споживачів.

Особливості плитки :

 • простий спосіб кладки;
 • доступна вартість;
 • ідеальні характеристики при експлуатації;
 • стійка до хімічних засобів і різного роду руйнуванням;
 • витримує різні температурні скачки.

Плиткове панно з керамогранита

Керамогранит дозволяє виробу служити багатьох років, при цьому не деформуватися і не міняти зовнішній вигляд. Властивості матеріалу за якістю перевершують кахель.

Позитивні якості керамогранита :

 • матеріал підходить в кімнати з підвищеною вологістю;
 • не зноситься і має відмінні показники міцності;
 • наносяться зображення різної складності;
 • простота у відході.

Врахуйте керамогранит слизький, на підлогу як покриття його краще не використати.

Плиткове фотопанно

Цей вид популярний серед дизайнерів. Виріб дозволяє створювати яскраві візерунки, малюнки і орнаменти. Крім того можете викласти панно з плитки на кухні. Умови дозволяють оформити невелику частину або усю стіну.

Фотоплитка допоможе зробити на стіні цілий малюнок або декілька його фрагментів. Зазвичай такий вид використовується для обробки дзеркал, дверей або ніш з підсвічуванням.

Скляна плитка

Скляне панно на стіну – це поєднання відтінків, в основі яких знаходиться скло. Застосовується в якості декоративних елементів для порожніх частин стіни. У конструкцію за бажанням можна вбудувати підсвічування.

Особливості плитки із скла:

 • вона дозволяє в інтер’єрі зробити акцентні вставки;
 • підходить для сучасних дизайнерських напрямів.

Панно з 3D малюнком

Зовсім нещодавно з’явилося вироби, на яких зображення виходять як живі. Фотопринти обов’язково обпалюються, щоб захистити панно від вологості. Поверхню покривають глазур’ю і фарби мають привабливий вигляд, не піддававшись різного роду ушкодженням.

Панно з ефектом 3D має тривалий термін служби, а також легко монтується. Вибравши таку плитку, Ви зможете поміняти відчуття, увійшовши до кімнати.

Ради для правильного вибору панно

Підбираючи панно на стіну треба врахувати колірну гамму в приміщенні і розміри простору.

Панно вибирається залежно від Ваших переваг, стилістики інтер’єру і габаритів кімнати. Якщо що мешкають в квартирі багато, то треба з ними порадитися. Бюджетним варіантом вважається панно, виготовлене під замовлення.

Врахуйте, що плитка прослужить багато рік, тому підбирайте вдалий дизайн, щоб він не набридав і добре впливав на загальний стан.

Про автора

admin

Залиши коментарій