Дизайн інтерьера фото

Однотонні шпалери: 125 фото кращих відтінків для різних типів кімнат

За авторством admin

Однотонні шпалери – комбінації з візерунками і малюнками. 125 фото різних сучасних варіацій

Якщо ви хочете додати родзинку в інтер’єр приміщення, тоді звернете увагу на однотонні шпалери для стін. Вони з легкістю впораються з поставленим завданням, оскільки матеріал, з якого їх створюють, підійде для будь-яких кімнат. Проте дизайнери помітили, що їх властивості краще використати для невеликих кімнат з полотнами на стінах, оскільки таке стильове оснащення дозволить візуально зменшити простір приміщення.

Часто їх вдається вдало застосовувати для стель. В цьому випадку ідеально використати світлі тони для стелі і кольоровий варіант на основі одного тону для завершення формування образу стін.

Комбінування однотонних шпалер з шпалерами з малюнком

Якщо вдало використати декілька фактур, разом з кольорами можна створити оригінальну версію дизайну, що викликає захоплення гостей. Дизайнери створили сучасний підхід і вважають, що однотонні полотна краще клеїти не на усю площу кімнати.

Одну із стін вигідно залишити в спокої, щоб додати на її поверхню трохи яскравості з допомогою, відповідних шпалер або фотошпалер. Це потрібно для розбавлення одного кольору.

Якщо ваші шпалери з малюнком мають занадто складний візерунок, поклейте їх на нижній край стіни. Спрощені шпалери тону, що перекликається, і кольору вигідніше поклеїти на верхній частині стіни. Вони повинні торкатися по горизонтальних місцях.

Для однієї з вільних стін можна використати замість фотошпалер щось подібне до фрески. Якщо створити одну із стін на основі стилю пэчворк можна обзавестися ненав’язливим доповненням, яке можна представити родзинкою усього дизайну житла.

Не бійтеся експериментувати і шукати вдалі поєднання, відповідні вашому баченню, характеру і всьому, що пов’язано з особливостями особи, способом життя. Ваші гості обов’язково оцінять це, упізнавши вашу руку. За допомогою фото однотонних шпалер, які ви можете бачити, ми запропонуємо деякі нариси в подарунок для вас.

Як оперувати безліччю варіацій

Усі відтінки, що використовуються, для формування домашнього інтер’єру можуть виконати унікальні функції. Використовуючи характеристики насичених і дуже яскравих тонів легко виділити динамічні риси стильової основи, темні тони з помітним похмурим нальотом допоможуть зробити житло значно менше, світлі шпалери в один тон допоможуть утворити атмосферу просторості і свіжості.

Однотонні кольорові шпалери для кімнати допоможуть сформувати базовий відтінок або розмежувати площу простору. За допомогою яскравих виробів наклеєних протилежно можна утворити чарівливі акценти.

Які відтінки підійдуть для різних типів кімнат

Білий підходить для формування сучасного інтер’єру. За допомогою його можна привнести светлоту і легкість, наліт легкості, що допоможе розслабитися. Ідеальний для кімнат, які застосовуватимуться для відпочинку.

Бежевий спрямований на додавання відчуття спокою і умиротвореності. Цей ніжний колір відрізняється універсальними властивостями що дозволяють створювати безліч комбінацій з іншими відтінками.

Розглядаючи флізеліновие шпалери треба відмітити, що вони відрізняються від усіх видів. Вони дуже щільні і мають завидну міцність. Їх створюють з якісних матеріалів – в основному целюлози і різних полімерів. Їх ще називають “поліпшеним папером”. Вони здатні пропускати повітря, що позитивно позначиться на кліматі кімнати.

Існують різні види, деякі з них можна мити або навіть посилено відтирати. Хоча на деяких версіях іноді скупчується надто багато пилу.

А ви знали, що з простором можна грати за допомогою комбінації різних варіацій шпалер? Якщо у вас з’явилося бажання створити поєднання однотонного варіанту з версією на основі малюнка, тоді варто звернути увагу на віяння сучасної моди.

У 2017 році дизайнери радять створювати таке поєднання з додаванням красивих смуг, елементів флористичного призначення, орнаментів, що мають великі форми. Однотонність має усі необхідні якості для підключення власного таланту дизайнера.

Як поліпшити просторове сприйняття таких шпалер?

Зараз пояснимо як скомбінувати шпалери, щоб естетично насолоджуватися їх красою виділивши унікальні якості:

  • Моделі з рельєфними формами забезпечать зовнішнє позбавлення від сильно помітних дефектів робочих поверхонь;
  • Спираючись на гладкі види на основі світлого оформлення можна створити візуальне збільшення приміщення;
  • Великі версії монохромних малюнків з урахуванням застосування соковитого кольору допоможуть візуально розширити житлову площу.

Щоб якось змінити форму приміщення, що має витягнуті форми слід наклеїти на широку частину стін світлі модифікації шпалер. А на вузькі краще розмістити однотонну версію з насиченим кольором.

Важливо: Пам’ятаєте, що їх можна використати в якості ідеальної основи для розміщення картин, полиць усілякого призначення, фотографій обрамлених рамкою.

Яку функцію мають однотонні шпалери?

Дуже важливо усвідомлювати, що однотонні шпалери в інтер’єрі можуть використовуватися для різних цілей. Необхідність їх застосування може обговорюватися з дизайнером або приймати рішення їх наклейки може сам хазяїн, якщо він займається ремонтом самостійно. Завдяки їх універсальності можна розраховувати на вдале поєднання з різними стилями.

Разом з ними можна вигідно розміщувати майже усі елементи приміщення, що формують інший дизайн. Головне підібрати правильний колір для постільної білизни, меблів, покриття підлоги або стелі.

Добре б, щоб це зробив майстер. Але за рахунок унікальних властивостей цих полотен можна спробувати знайти в собі індивідуальне творче начало. Вони допоможуть створити щось чудове.

Відмінна перспектива для вибору саме їх чи не так? Не бійтеся обзавестися комфортним житлом для особистого використання і прийому естетично просунутих людей. Покажіть усім індивідуальний смак з присмаком вашого характеру.

Про автора

admin

Залиши коментарій