Дизайн інтерьера фото

Обробка квартир : 115 фото дизайну при будові і ремонті квартир

За авторством admin

Обробка квартир – розробка дизайну інтер’єру готових приміщень(115 фото-ідей)

Обробка квартири в новобудові, зроблена на момент купівлі-продажу, практично завжди або відсутній, або ніяк не може підійти новим хазяям. Власне, це взаємозв’язані причини. Забудовники вважають за краще витрачати мінімум засобів і часу на приведення житла в пристойний вид, оскільки розуміють, що в абсолютній більшості випадків без переробки не обійдеться.

У покупців же дійсно є власні естетичні переваги. Вони хочуть жити комфортно, і готові вкладати сили і засоби в обробку.

Але у кожної проблеми дві сторони. Відомо, що обробка нової квартири – справа дуже недешева. Сучасні обробні матеріали, частенько зарубіжного виробництва, коштують дорого. Ще дорожче обійдеться робота ремонтників(будівельних бригад), що особливо мають хорошу репутацію.

І якщо на хороших матеріалах економити не варто, то на чужих послугах цілком можливо. Для цього досить зробити все своїми руками.

Люди, що смутно уявляють собі, що таке перфоратор, можуть і злякатися такої перспективи. І марно. Ремонт квартири, особливо порожньої, – процес може і складний, але вже точно не настільки, щоб його неможливо було освоїти за короткий час. Тим паче, що чи не усі працівники будівельних бригад – теж самоуки.

Як виглядає первинна обробка квартир в новобудовах?

Перед початком робіт потрібно оцінити ситуацію і прийняти рішення, що ж саме робити. Зазвичай квартири з обробкою від забудовника можна розділити на описані нижче групи.

Максимально вільне від обробки приміщення. Воно практично надане для того, щоб нові хазяї могли зробити планування власними силами і обробку без зайвих зусиль.

Зазвичай така міра готовності квартири включає:

  • стіни під штукатуркою;
  • готове стягування підлог;
  • встановлені опалювальні прилади, або простіше – батареї;
  • кріплення для люстр, бра і інших світильників;
  • наявність електропроводки, але без розеток і вимикачів;
  • виведені на поверхню кінці труб водопостачання і каналізації.

Обов’язково є вікна і двері, як елементи захисту приміщення від непрошених гостей і від особливостей погоди.

Працювати з таким варіантом відносно неважко, але слід пам’ятати, що перепланування квартири вимагає дозволів.

Квартири під ключ. Обробка якщо не повністю, то майже повністю готова. Залишається декілька штрихів, як те установка умивальників і іншої сантехніки, газової або електричної плити, електрощитка. Яке-небудь підлогове покриття обов’язково є, інші важливі елементи теж знайдуться.

Якщо це красива обробка – те відмінне. А якщо вона ще і погоджена з покупцями квартири заздалегідь – те взагалі дивовижніше бути не може. Залишається тільки перевірити якість робіт, повісити штори, заселятися і жити. Але такі варіанти – рідкість. У будівельної організації зазвичай немає часу для того, щоб довго затримуватися на об’єкті, тому найчастіше вибирається найбільш економний в плані часу варіант.

Простіше кажучи, найвірогідніше те, що в новобудові буде квартира без обробки.

Як приймати квартиру в новобудові?

Є ряд моментів, які слід обов’язково враховувати при прийомі квартири у багатоповерхівці, яка тільки-тільки побудована. Мова піде про варіант з обробкою.

Візуальний огляд усіх поверхонь, прискіпливий і уважний. Якість обробки стін, рівна підлога без тріщин, горбків, перекосів і інших вад. Рівний шар лаку, якщо він є. Без подряпин, природно.

Далеко не усі дефекти піддаються подальшому усуненню, або цей процес відніме багато часу і засобів. Словом, якість обробки – питання принципове.

Розетки і вимикачі мають бути. При здачі під ключ забудовники повинні встановити ці елементи электроинфораструктури в обов’язковому порядку. Якщо ж будуть спроби зайняти цим покупця, тобто спробувати обдурити його, слід не погоджуватися.

Попереднє узгодження. Краще домовитися про все “на березі”, чим шукати взаєморозуміння тоді, коли вже все зроблено. Це стосується і перепланування, і декорування, і інших елементів облаштування квартри.

Підписання документів про приймання повинне робитися виключно після того, як все виконано. Ніяких варіантів домовленості про те, що щось дороблять вже після процедури приймання, допускати не можна. Є ризик ніколи не дочекатися виконання таких обіцянок.

Загалом, чим щепетильней приймання, тим менше витрат, у тому числі і нервових клітин.

Як зробити ремонт в новій квартирі?

Квартира в новобудові, якщо говорити про ремонт(обробці), сильно відрізняється від вторинного житла в цьому питанні. Різні стадії, різна складність.

Початок ремонту у вже заселеній квартирі – демонтаж існуючої обробки, та плюс спроба кудись подіти меблі і домашнє начиння. У новому житлі усе це не потрібно. А якщо ще є чорнова обробка, то пошук вирішення проблеми спрощується до межі.

За наявності чорнової обробки слід уважно оглянути стягування і вирівняти воно при необхідності. Новий будинок дає усадку без якого-небудь графіку, ушкодження стягування чимось особливим не є. З цієї причини не варто витрачатися на дорогі матеріали, все одно доведеться з часом переробляти.

Комунікації. Спланувати електропроводку і місце установки устаткування, зробити штробление стін, висвердлити отвори під розподільні коробки. Можна купити спеціальний штроблер, але досить для одного ремонту буде хорошого перфоратора. Те ж торкається труб водопроводу і каналізації : стіни потрібно штробить і пробивати, готувати кріплення.

Слід пам’ятати, що штробление – робота украй трудомістка, але і украй нескладна. Хіба що з’явиться солідна кількість бетонної крихти під ногами.

Коли штроби готові, в них слід прокласти проводку, не забувши скористатися гофрованими трубками. Якщо дріт замурувати – у разі перегорання дістати його без хірургічного втручання вже буде неможливо.

Штроби закладаються будівельним розчином, готовими сумішами або іншими засобами, яких існує украй багато.

Установка вікон, дверей, обробка укосів – важливий і непростий етап, особливо враховуючи те, що цих елементів в квартирі дуже багато. Але це останнє, що потрібно зробити перед чистовою обробкою.

Фінішна обробка

Досить подивитися підбірку фото обробки квартир, щоб зрозуміти, що таке справжня різноманітність. Обробних матеріалів усіх видів і типів настільки багато, що вибір з цієї причини стає справжньою проблемою. Але прості, традиційні і зовсім непогані варіанти з естетичної точки зору існують. Це шпалери.

Шпалери бувають одночасно бюджетними і дуже красивими. До того ж немає ніякої необхідності запрошувати фахівців для їх поклейки. Процес це нескладний, навчитися самому все робити можна дуже швидко. Та і підготовка поверхні під багато видів шпалер не має бути занадто ретельною.

Фарбування стін теж зайняття відносно просте. Але в новому будинку такий засіб декорування застосовувати не рекомендується. Слід дочекатися, коли будова дасть усадку.

Підлогове покриття

Різні класи обробки квартир вимагають різного підлогового покриття. Але і для такого випадку існують універсальні матеріали. Зокрема, це лінолеум.

Не можна сказати, що це найдоступніший варіант, тому, що інформація тоді буде неповною. Лінолеум може бути і елітним, коштувати дорого, знаходитися в середній або у бюджетній ціновій категорії.

Але недорогих варіантів вистачає для того, щоб обробити підлогу і в кухні, і в кімнатах, і коридорі. Хіба що для ванної кімнати таке покриття не дуже підійде.

Знову ж таки, працювати з лінолеумом нескладно, стороння допомога зазвичай ні до чого.

Є ще і ламінат, який трохи дорожче, але теж доступний, як за ціною, так і по складності укладання. Є і варіанті комбінування лінолеуму і ламінату.

Про автора

admin

Залиши коментарій