Дизайн інтерьера фото

Наклейки на стіну – 85 фото ідей для простої і красивої декорації інтер’єру

За авторством admin

Наклейки на стіну: дизайнерські декоративні рішення. 85 фото кращих сучасних ідей

Створити затишок в квартирі допомагають найрізноманітніші дрібниці: рамки для фотографій, підлогові вази великого розміру, серветки з дорогих тканин і багато що інше.

Стіни одного тону – досить часто використовуваний варіант в сучасному і мінімалістському стилях. Вони виступають фоном, що розширює візуально простір, і підкреслюють, таким чином, меблі.

Але воднораз можна втомитися навіть від порожніх стін і тоді для різноманітності використати вінілові наклейки на стіну, які з кожним роком стають усе більш популярними.

Сучасні 3д наклейки і стикери можна знайти у будь-якому кольорі, стилі і розмірі. Вони легко можуть виступити елегантним доповненням або незвичайним штрихом в кімнаті.

Головне достоїнство усіх вінілових наклейок полягає в тому, що вони дуже просто клеяться на будь-яку гладку поверхню і також віддаляються з неї, не ушкоджуючи при цьому настінного покриття. Хороший спосіб прикрасити квартиру до нового сезону бюджетний, але оригінально.

Різновиди наклейок

Зображення бувають найрізноманітніші, такі, що відрізняються не лише тематикою, але і розміром: зовсім маленькі, не більше долоньки дитини, а є герої мультфільмів розміром у висоту з дитини. При виборі наклейки необхідно пам’ятати, що вона повинна обов’язково нести смислове навантаження і бути виконаною в тому ж стилі, що і уся кімната.

Окрім декоративних великі наклейки на стіну можуть виконувати також і функціональні ролі. Наприклад, можна використати їх, щоб закрити на стіні дірку, яка залишилася після ремонту або малюнок, який дитина намалювала в творчому пориві прямо на стіні.

Використовуючи наклейки за бажання можна в короткий термін замаскувати також і величезна кількість інших дефектів.

Наклейки – прикраса в дитячій кімнаті

У стикеров величезна кількість варіантів використання, але найчастіше їх використовують в кімнатах малюків, оскільки це на сьогодні самий бюджетний і при цьому швидкий спосіб внести трохи змін в кімнатні стіни одного тону.

Якщо у вашого малюка вже з’явилися свої улюбленці серед героїв мультфільмів, то у такому разі процес по вибору і подальшому оформленню інтер’єру кімнати доставить не лише вам, але і малюкові море вражень.

Малюнки, які набридають, досить легко віддаляються з поверхні, не порушуючи при цьому цілісності зовнішньої обробки. Цей момент особливо важливий для кімнати дитини, адже встигнути за зміною пристрастей дітей практично неможливо.

Немає ніякої необхідності в тому, щоб міняти меблі, перефарбовувати стіни, а досить лише замінити одних героїв мультфільму на інших і кімната набуде зовсім іншого виду.

Мало які діти можуть похвалитися акуратністю і охайністю. У самих непосидючих малюків вже після пари тижнів ремонту стіни можуть бути у бризках фарб або слідах від шоколаду.

Не варто лаяти дітей – усе це легко можуть і швидко виправити наклейки на стіну до дитячої кімнати. Все, що необхідно зробити – це лише наклеїти стикери на те місце, яке виявилося зіпсоване.

Крім того, саме вони для дітей здатні створити не лише особливу атмосферу, але і настрій в кімнаті. При виборі елементів декору варто врахувати характер дитини. Якщо він енергійний і активний, то краще зупинити свій вибір на спокійній і дещо приглушеній колірній гаммі.

А для творчої натури чудово підійдуть наклейки з різними персонажами з казок, які стануть стимулом для розвитку уяви і дитячої фантазії.

Основний плюс декорування кімнати цим способом полягає в широкому асортименті продукції. Тут і різні колірні рішення, і цікаві сюжетні лінії, і, що найважливіше, якщо подивитися фото наклейок на стіну, то можна побачити, наскільки різноманітних форм вони бувають.

Ще однією перевагою є те, що у разі потреби такі стикери можна навіть зробити на замовлення по своїх ескізах : предмет декору буде виконаний у бажаній палітрі, і в тих розмірах, які будуть обумовлені.

Важливий момент. Якщо планується ремонт в кімнаті дитини, не варто брати ініціативу по декоруванню виключно у свої руки. Довіртеся дитині і надайте йому вирішальне слово, оскільки кімната створюється в першу чергу для нього, і малюк повинен почувати себе в ній максимально спокійно і затишно, а вибрані самостійно декоративні наклейки тільки допоможуть в цьому.

Як наклеїти?

Використовуючи спирт, знежирте гладку поверхню. Відмітьте на стіні за допомогою простого олівця межі, в яких ви плануєте розмістити наклейку. Відклейте акуратно підкладку стикера, після чого прикріпите верхню частину наклейки на вибрану стіну.

Продовжуйте акуратно клеїти на стіну стикер, ретельно притискуючи його, і не кваплячись відклеюючи далі підкладку. Приберіть усі бульбашки повітря під наклейкою і зніміть з неї захисну плівку(краще всього зробити це зверху вниз).

При знятті плівки, особливу увагу необхідно приділити тому, щоб ніякі з деталей малюнка ні в якому разі не залишилися на шарі плівки.

Попри те, що віддаляються найчастіше наклейки досить просто, на практиці бувають ситуації, коли підчепити самостійно край стикера практично неможливо. У такому разі можна, наприклад, скористатися звичайним феном, потік теплого повітря якого дозволить досить швидко видалити будь-яку наклейку.

Підводячи підсумки плюсів використання наклейок, варто відмітити наступне.

  • По-перше, це абсолютна безпека для дитячого здоров’я і усіх, що оточують;
  • По-друге, це довгий термін експлуатації;
  • По-третє, простота в застосуванні;
  • По-четверте, розміри наклейки можна вибрати самостійно;
  • По-п’яте, величезний асортимент зображень різної тематики;
  • По-шосте, можливість зручного розташування наклейки. Сучасні стикери можуть навіть одночасно зачіпати стелю із стіною.
  • В-седьмих, доцільність практично у будь-якому дизайні.

Вибравши наклейки для декорування однотонних стін в інтер’єрі можна бути упевненим в тому, що вони не лише прекрасно виглядатимуть практично у будь-якій кімнаті, в не залежності від її призначення, але і цікаво доповнять будь-який стиль.

При цьому, важливо не забувати і про додатковий декор інтер’єру, оскільки до таких стикерам треба підбирати різні килимові покриття, відповідні по стилю для досягнення гармонії у всьому.

Про автора

admin

Залиши коментарій