Дизайн інтерьера фото

Модні шпалери: 132 фото модних колірних рішень і малюнків сезону

За авторством admin

Модні шпалери – 132 фото ексклюзивного дизайну. Кращі новинки 2018 року.

Шпалери, незважаючи на появу інших обробних матеріалів для кімнат, продовжують утримувати лідируючу позицію. Це пов’язано з тим, що вони мають усі необхідні якості і відрізняються помірною ціною. Дерево і синтетичні матеріали зроблені під нього коштують набагато дорожче.

У шпалер теж існують модні тенденції. Зараз говоритимемо про те, чим відрізняються модні шпалери 2017 року.

Як визначитися з вибором шпалер в 2017 році?

У кожного хазяїна приходить час, коли хочеться щось змінити в житлі. Зазвичай ремонт розпочинається із заміни прикраси для стін. Вони займають центральне місце в квартирі. І тут починаються складнощі. Доводиться вибирати з безлічі новинок. І ми дізнаємося, що кожна з них має свої переваги.

З’являються варіанти з екологічно чистих матеріалів. З можливістю пропуску повітря, доступністю для миття і інші – мова про хіт сезону флізелінових полотнах для стін.

Важливо: Раніше усі шукали міцні модифікації, щоб ті прослужили довго. Зараз увесь ринок пропонує міцні і надійні вироби. Цим складно здивувати. Тому тепер покупці стали орієнтуватися більше на дизайнерські властивості.

Усі дізналися, що якісний фон квартири здатний впливати на настрій, фізичний стан, схильність до відпочинку або пильнування. Одні полотна добре підходять для спальні, де людина відпочиває, а інші для робочого кабінету, щоб створювалася необхідна атмосфера. Розглянемо основні варіанти фото модних шпалер для різних цілей.

І які з кольорів вважаються модними в 2017 році?

Зараз ринок заполонений шпалерами створеними на основі різних матеріалів, що пропонують безліч властивостей. Але проблема у момент вибору криється не лише в цьому, виробники розробили ще і безліч кольорів.

Дизайнери задоволені цими змінами, оскільки для їх роботи з’явилося багато доступного матеріалу. А як же звичайному покупцеві розібратися в усій різноманітності сучасних пропозицій?

Дуже важливо усвідомлювати який з кольорів, що пропонує для приміщення. Зараз розберемося в цьому, щоб ви не зіпсували свій інтер’єр помилковими рішеннями.

Вище ми вже говорили, що помилки в цьому напрямі можуть спричинити серйозні проблеми із здоров’ям у фізичному і психічному виді. Насправді наймодніші шпалери для стін не завжди підходять для правильного формування необхідної обстановки. Але і без притримування моді хазяїна просто вважатимуть застарілою і позбавленою смаку людиною.

А ви знаєте, що для інтер’єру на основі класичного стилю вигідніше використати шпалери створені в темних відтінках, що мають орнаменти або чарівливі візерунки?

Модні колірні рішення і малюнки

Дизайнери стали зі схваленням відноситися до складніших варіантів відтінків. Це кольори баклажана, морської хвилі або безліч оливкових відтінків.

Яскраві колекції теж вважаються популярними: помаранчевий, бірюзовий, жовтуватий і рожевий, шоколадний теж набули своїх шанувальників. Ці відтінки сприяють утворенню позитивної енергії у будь-якому будинку.

Фотошпалери продовжують утримуватися на верхніх рядах попиту покупців. Клієнти дуже люблять наповнювати житло красивими образами узятими з природи. У 2017 році їх навчилася створювати у вигляді імітації присутність деяких елементів. Це можуть бути книжкові полиці або камін.

Абстрактні форми на полотнах допомагають створити супровід для сучасного стилю інтер’єру житла. Їх застосовують для візуальної зміни геометрії кімнати. Це виглядає дивно і незвично.

Усі перераховані варіації міцно укорінилися на ринку і найближчим часом не підуть в тінь. Їх можна сміливо використати і не боятися, що вони вийдуть з тренду.

Якими шпалерами прикрашати зал?

Дизайнери вважають, що для цього приміщення підійдуть різні комбінації. Вони радять не забувати про таку можливість. Можна використати візерунчастий тип і однотонну версію. Или цілий тандем, що має різну тематику. Але доведеться дотримуватися гармонійності.

Помітні або дрібні принти вигідніше поєднувати із строгим варіантом орнаменту. Це можуть бути невеликі квіточки сполучені із смугою квадратиків. Різні модні шпалери для залу на основі комбінування краще застосовувати, якщо він створюється в сучасному або старовинному стилі.

І ще за допомогою такого підходу можна вдало замаскувати нерівні ділянки поверхонь, створити акцент на одному з елементів інтер’єру, виділити красиві частини ніш або перегородок.

Сьогодні шпалери в інтер’єрі мають ще велике значення. За рахунок сучасного підходу можна створити особливі ефекти. Для цих цілей в 2017 році з’явилися реалістичні модифікації фотошпалер і композиції що володіють об’ємом на основі 3D формату.

Проте в залі рекомендується зупинити увагу ще і на урбаністичній тематиці. Квіткових композицій, пейзажах і різних барвистих сюжетах, що створюють унікальну атмосферу, що відповідає характеру власника житла.

Зараз все більше клієнтів орієнтується на дизайн шпалер відводячи характеристикам другорядне значення. Усі усвідомили його вплив на властивості житла. Для залу або кімнати для прийому гостей краще всього використати різні відтінки.

Найпростіше працювати з пастельними тонами, оскільки вони легко поєднуються з будь-яким типом інтер’єру. А яскраві кольори складніше вписуються і це напрямі варто довірити в руки професіоналів.

Трохи про сучасні тенденції моди шпалер?

Зараз сучасні шпалери в інтер’єрі вважаються найважливішим елементом. Вони мають красу, унікальність і увійшли в період ренесансу. Що помітно на основі класичних видів і фотошпалерах.

Цього року помітне прагнення виробників налагодити зближення людини з природою. Саме природні мотиви, виявилися, в тренді. І це головний підсумок усього сезону.

Сформувалася небувала різноманітність і стало простіше вибирати. Кожен зможе знайти відповідний мотив для відображення своєї особи не боячись прославитися людиною без смаку.

Про автора

admin

Залиши коментарій